Finder YESLY – inteligentny system automatyki budynkowej

Finder YESLY – inteligentny system automatyki budynkowej

6 gru 2021

Każde mieszkanie, dom, a nawet biuro powinny zapewnić maksymalny komfort życia. Wychodząc z tego założenia, Finder producent komponentów do automatyki przemysłowej i domowej, stworzył prosty w użyciu i konfiguracji system inteligentnego domu YESLY. 

Finder YESLY to system, który pozwala kontrolować oświetlenie, elektryczne żaluzje, rolety  i wiele więcej w domu za pomocą smartfona i przycisków bezprzewodowych lub asystentów głosowych. Automatyzację mieszkania można rozpocząć już od jednego elementu, a w przyszłości zwiększyć ich liczbę i rozszerzyć działanie systemu na cały dom. 

YESLY:

  • Prostota: nie wymaga inwazyjnej pracy i integruje się z najpopularniejszymi systemami 
  • Można nim sterować za pomocą smartfona lub za pomocą asystentów głosowych
  • Bezpieczeństwo: 128-bitowa szyfrowana transmisja 

Dzięki YESLY możesz zmienić swój dom lub biuro i uczynić go inteligentnym, dostosować do potrzeb. Wystarczy zainstalować wielofunkcyjny przekaźnik Bluetooth lub ściemniacz do sterowania oświetleniem w salonie, reflektorami kuchennymi lub lampami podłogowymi na schodach. Dzięki aplikacji Finder YESLY możesz włączyć i wyłączyć światła, regulować intensywność lub aktywować spersonizowany scenariusz za pomocą smartfona. Sterować można również za pomocą bezprzewodowego przycisku BEYON, który można umieścić w dowolnym miejscu. Produkty systemowe YESLY można zainstalować w jednym lub w kilku pokojach, zgodnie z potrzebami.

 

Dlaczego warto wybrać YESLY?

Przede wszystkim ze względu na swoją prostotę: system jest w rzeczywistości łatwy w użyciu i nie wymaga inwazyjnych praz związanych z instalacją. Wszystkie elementy systemu podłączane są do istniejącej instalacji bez kosztownych remontów i specjalnych magistrali sterowniczych.


Jest również zaprojektowany tak, aby był bardzo wszechstronny:  swoboda wyboru, które urządzenia kontrolować, w których pokojach i czy użyć do tego przycisku BEYON, czy tylko smarftona.

Dzięki technologii BLE (Bluetooth Low Energy) można połączyć elementy swojego domu i przy zużyciu minimalnej ilości energii, przesłać większą ilość danych. Nie trzeba również martwić się o ilość fal elektromagnetycznych w mieszkaniu. Komunikacja odbywa się tylko wtedy, gdy wyślemy polecenie do urządzenia wykonawczego.

  

 

źródło: findernet.com

Wszystkie te zalety sprawiają, że Finder YESLY jest bardzo korzystnym rozwiązaniem pod względem stosunku funkcjonalności do kosztów i idealnym wyborem dla wszystkich, którzy chcą mieć maksymalny komfort we własnym domu.

Aby system działał wystarczy użyć aktuatora Bluetooth Finder typu 13.72, który pozwoli kontrolować oświetlenie i rolety w domu lub biurze.  Co więcej, aby przyciemnić lampy możliwie jest wyposażenie systemu w ściemniacz Bluetooth Finder typu 15.71.

Oba urządzenia są programowane za pomocą aplikacji (dostępnej zarówno dla iOS , jak i Android) i umożliwiają sterowanie pożądanymi urządzeniami. 

Co więcej dzięki 128-bitowemu szyfrowaniu systemu Yesly nie musimy martwić się o bezpieczeństwo swoich danych.

Zobacz produkty automatyki domowej Finder YESLY

Bezprzewodowy element wykonawczy 


YESLY to dwa elementy wykonawcze – aktuator i ściemniacz.  Aktuator 13.72 to niewielofunkcyjny przekaźnik, który pozwala włączać/wyłączać światła, sterować roletami  i elektrycznymi zasłonami i wiele więcej. Dzięki niespotykanej elastyczności aplikacja może wykonywać do 21 funkcji.

Zobacz produkty>

 

Bezprzewodowy ściemniacz

Uniwersalny ściemniacz Bluetooth systemu Finder YESLY 15.21, 15.71 pozwala kontrolować intensywność wielu źródeł światła w celu zwiększenia komfortu i zmniejszenia zużycia energii elektrycznej. Jest idealny do ściemniania lamp LED lub CFL, lamp halogenowych i wielu innych.

Zobacz produkty >

 

Element wykonawczy

Aktuator 13.S2 zaprojektowany specjalnie do sterowania żaluzjami i kurtynami elektrycznymi. W ciągu kili minut, bez prac murarskich, możesz scentralizować sterowanie żaluzjami elektrycznymi i sterować nimi za pomocą smartfona lub asystentów głosowych.

Zobacz produkt >

Wzmacniacz zasięgu

Wzmacniacz zasięgu jest urządzeniem, które może zwiększyć zasięg działania urządzeń YESLY o około 10 metrów w polu swobodnym, co jest idealnym rozwiązaniem dla dużych domów.  Wzmacniacz dostępny jest w wersji plug and play ze złączem USB.

Zobacz produkt >

 

Dodaj przycisk, gdzie chcesz!

BEYON to bezprzewodowy pilot do systemu YESLY, który nie wymaga baterii ani ładowania. Za pomocą aplikacji można go sparować z urządzeniami i używać do włączania i wyłączania świateł, kontrolowania żaluzji lub przywoływania własnych scenariuszy, jako alternatywa dla aplikacji Finder YESLY. Wszechstronny przycisk BEYON można przymocować do ścian, szkła lub lustra dzięki samoprzylepnemu podkładowi.

 


Bezprzewodowy przycisk o klasycznym wyglądzie

Przyciski bezprzewodowe Bluetooth są idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą zachować minimalny i dyskretny wygląd w domu bez rezygnacji z technologii systemu YESLY. Dostępne z 2 lub 4 kanałami, nie wymagają baterii ani ładowania i mogą być montowane na skrzynkach przyłączeniowych 60 mm lub na ścianie za pomocą odpowiedniego kleju.

Zobacz produkty >

Dwie aplikacje dla Twojego Smart domu

Finder YESLY i Finder Toolbox Plus to dwie aplikacje na smartfony. Konfiguracja odbywa się za pomocą aplikacji Finder Toolbox, a sterowanie za pomocą Finder Yesly. Dzięki YESLY każdy członek rodziny może sterować oświetleniem i roletami elektrycznymi ze swojego smartfona i wywoływać dostosowane scenariusze.

  

źródło: findernet.com

 

 

 

Odkryj produkty Finder YESLY >

Dowiedz się więcej o marce Finder >

 

 

Ostatnio dodane

Wydłużamy czas na zwroty produktów zakupionych przed świętami

11 dni temu

Wydłużamy czas na zwroty produktów zakupionych przed świętami

Conrad autoryzowanym dystrybutorem marki Molex

11 dni temu

Conrad autoryzowanym dystrybutorem marki Molex

Czujniki przepływu Festo SFAW

11 dni temu

Czujniki przepływu Festo SFAW

Oszczędzaj na ogrzewaniu

11 dni temu

Oszczędzaj na ogrzewaniu

Rejestratory danych Wi-Fi Testo Saveris

11 dni temu

Rejestratory danych Wi-Fi Testo Saveris

Anemometr Voltcraft PL-130 AN - miernik przepływu i temperatury powietrza

11 dni temu

Anemometr Voltcraft PL-130 AN - miernik przepływu i temperatury powietrza

Nowe urządzenia pomiarowe Extech

11 dni temu

Nowe urządzenia pomiarowe Extech

Jakie mierniki stosuje się do pomiaru wielkości nieelektrycznych?

11 dni temu

Jakie mierniki stosuje się do pomiaru wielkości nieelektrycznych?

Urządzenia zabezpieczające SENTRON z funkcjami pomiarowymi i komunikacyjnymi

16 gru 2021

Urządzenia zabezpieczające SENTRON z funkcjami pomiarowymi i komunikacyjnymi

Kamera akustyczna Fluke ii910

16 gru 2021

Kamera akustyczna Fluke ii910