Flir C2 - kompaktowa kamera termowizyjna

Flir C2 - kompaktowa kamera termowizyjna

16 sty 2018

Termowizja pozwala na kontrolę zużycia wewnętrznych i zewnętrznych elementów maszyn (łożyska, przekładnie, silniki), kontrolę izolacji instalacji CO czy też inspekcję równomiernego rozkładu temperatury urządzeń grzewczych bez ich demontażu, a co najważniejsze, możliwe staje się obrazowanie przepływu ciepła, czego nie da się zrobić żadnym innym urządzeniem pomiarowym.

Poręczna kamera termowizyjna dla budownictwa

Model FLIR C2 jest pierwszą na świecie kamerą termowizyjną z pełnym wyposażeniem w formacie kieszonkowym, która została opracowana dla specjalistów i podwykonawców budowlanych. Kamerę można zabrać ze sobą wszędzie, dzięki czemu w dowolnej chwili namierzysz punkty ciepłe, sygnalizujące utratę energii, szkodę konstrukcyjną, usterki przewodów i wiele więcej.

Funkcje kamery termowizyjnej Flir C2

Kamera C2 jest wyposażona w niezbędne funkcje, takie jak optymalizacja obrazu w czasie rzeczywistym MSX®, duża czułość, szerokie pole widzenia i pełne obrazowanie radiometryczne, co pozwala wyświetlić problematyczne miejsca i monitorować prace naprawcze.

  • Zakres pomiaru temperatury: od -10° do +150°C
  • Obrazy termowizyjne w technologii MSX
  • Gotowa do użytku w dowolnym miejscu i o każdej porze
  • Dzięki niewielkim wymiarom mieści się w każdej torbie
  • Wspaniała jakość 3-calowego, intuicyjnego ekranu dotykowego z automatyczną orientacją obrazu.
  • Wbudowane oświetlenie LED, możliwość zastosowania jako lampa błyskowa lub jako oświetlenie

Polecane kategorie:

Polecane produkty:

Polecane akcesoria:

Jeśli uważasz, że możemy poprawić ten artykuł dzięki Tobie, prosimy o kontakt pod adresem: [email protected]. Dziękujemy - Zespół Conrad.