Lampa sufitowa LED Renkforce

Lampa sufitowa LED Renkforce

17 sty 2019

Wymagania dotyczące oświetlenia przestrzeni roboczej w biurze są jasno określone przez przepisy oraz wytyczne BHP. Ma ono duże znaczenie dla efektywności i komfortu pracy znajdujących się w nim osób.

Najnowsze lampa sufitowa LED z głośnikiem firmy Renkforce, dzięki zastosowaniu technologii LED, pozwala nie tylko na efektywne oświetlenie pomieszczenia, ale również umożliwia odtwarzanie ulubionej muzyki poprzez wbudowany głośnik.

Skuteczne oświetlenie

Lampa Renkforce posiada 128 wbudowanych diod generujących światło w kolorze ciepłej bieli i temperaturze barwowej 3000 K i może być stosowana tylko wewnątrz pomieszczeń.

Lampa z głośnikiem Bluetooth

Odtwarzanie dźwięki przez głośnik odbywa się za pomocą obsługujących technologię Bluetooth® urządzeń i może być sterowane za pomocą dołączonego pilota. Zasięg połączenia Bluetooth wynosi 8 metrów.

Wygodne sterowanie za pomocą pilota

Jeśli skierujesz pilot na lampę możesz wybierać spośród różnych trybów świecenia, jak np. włączanie i wyłączanie, ściemnianie, funkcja timera, Audio ON/OFF i dokonywać zróżnicowanych ustawień odtwarzania muzyki.

Charakterystyka lampy LED Renkforce

  • Moc: 32 W
  • Całkowity strumień świetlny: 120 lumenów
  • Pilot zdalnego sterowania na podczerwień
  • Uchwyt ścienny na pilot zdalnego sterowania
  • Głośnik:  6 W, 6 Ω, 130 Hz – 180 kHz, Ø 152,4 mm

Zobacz aktualną cenę lampy sufitowej LED Renkforce z głośnikiem
 

Polecane kategorie:

Polecane akcesoria:

Podobne produkty:

 

Jeśli uważasz, że możemy poprawić ten artykuł dzięki Tobie, prosimy o kontakt pod adresem: [email protected]. Dziękujemy - Zespół Conrad.