Lodówka turystyczna z Wi-Fi Dometic COOLFREEZE CFX

Lodówka turystyczna z Wi-Fi Dometic COOLFREEZE CFX

3 cze 2019

Nowa lodówka turystyczna COOLFREEZE CFX 40W firmy Dometic Group to wydajne urządzenie do chłodzenia i zamrażania produktów. Cicha praca i efektywne właściwości chłodzenia, a także odpowiednia wytrzymałość i trwałość sprawia, że może być używana w zastosowaniach o wysokim priorytecie, np. w transporcie medycznym.

Technologia sprężarkowa w układzie chłodzenia

Chłodzenie odbywa się za pomocą bezobsługowego obiegu chłodzenia opartego na sprężarce. Lodówka wyposażona jest w bardzo dobrą izolację i wydajny kompresor, co  zapewnia wyjątkowo szybkie  chłodzenie i spełnia najwyższe wymagania.

Sterowanie lodówką za pomocą smartfona

Lodówka może być, za pomocą połączenia Wi-Fi, sterowana przez aplikację, którą można zainstalować na kompatybilnym urządzeniu. Aplikacja jest w wyposażona w funkcję kontroli, wskazywania i alarmu. Pozwala na monitorowanie,  kontrolę parametrów lodówki, a także włączenie funkcji alarmu, bez potrzeby bezpośredniego kontaktu z urządzeniem.

Wyjście USB

Za pomocą wbudowanego wyjścia USB można ładować takie urządzenia jak np. smartfon, nawigacja GPS, tablet i wiele innych. Dzięki temu zawsze masz możliwość naładowania pustego akumulatora np. w sytuacjach awaryjnych.

Wydajne zamrażanie

Innowacyjna, bezobsługowa sprężarka zapewnia wydajność zamrażania do -22°C przy minimalnym zużyciu energii. Lodówka posiada klasę efektywności energetycznej A++.

Zastosowanie lodówki turystycznej z Wi-Fi

Lodówka idealnie nadaje się do sklepów, biur, placów budowy, gospodarstw rolnych, kempingów, firm kateringowych i wielu innych zastosowań.

Charakterystyka lodówki Wi-Fi marki Dometic Group

  • Pojemność: 38 litrów

  • 3-stopniowy kontroler akumulatora

  • Składane i zdejmowane uchwyty
  • Energooszczędne oświetlenie wewnętrzne LED
  • Przejrzysty panel sterowania z regulacją jasności wyświetlacza
  • Wbudowany bezpiecznik

Zobacz aktualną cenę lodówki turystycznej Dometic COOLFREEZE CFX 40W!

Polecana kategoria:

Podobne produkty:

Polecane akcesoria:

Jeśli uważasz, że możemy poprawić ten artykuł dzięki Tobie, prosimy o kontakt pod adresem: [email protected]. Dziękujemy - Zespół Conrad.