Przekaźnik czasowy Conrad Components CMFR-66

Przekaźnik czasowy Conrad Components CMFR-66

16 sty 2018

Nowoczesna seria przekaźników Conrad Components to tańsza alternatywa dla produktów od największych producentów światowych. Wykonane z najlepszych materiałów, zapewniają identyczne parametry elektryczne, wysoką niezawodność i łatwość integracji w istniejących systemach. Wśród dostępnych produktów znaleźć można przekaźniki czasowe, wielofunkcyjne zegary sterujące lub regulatory natężenia oświetlenia i wiele innych.
Doskonałym przykładem przekaźnika czasowego o standardowym działaniu jest model CMFR-66 Conrad Components.

Podstawowe cechy przekaźnika CMFR-66 Conrad Components

  • 6 funkcji czasowych
  • 6 zakresów czasowych - od 100 ms do 20 godz.
  • Wejście wielonapięciowe 12 - 240 V DC/AC

Przekaźnik czasowy Conrad Components CMFR-66 jest wielofunkcyjnym przekaźnikiem o standardowym działaniu, przeznaczonym do załączania i wyłączania urządzeń oraz wykonywaniu innych zadań opartych na sterowaniu czasowym.Możliwy jest wybór 6 standardowych funkcji czasu i 6 zakresów czasowych.

Przekaźnik czasowy wykonany jest z AgCdO, co zapewnia nie tylko bezpieczne, ale i niezawodne funkcjonowanie elementu przełączającego na wyjściu. Dzięki wejściu wielonapięciowemu od 12 do 240 V DC urządzenie może być stosowane w profesjonalnych aplikacjach.

Zastosowanie przekaźnika przekaźnika CMFR-66 Conrad Components

Zakres zastosowań przekaźnika może zostać poszerzony dzięki wysokiej mocy załączania 4 kVA (AC1). Przy napięciu indukcyjnym AC3 230 V/50 Hz 1-fazowy silnik pozwala na pracę pod obciążeniem nawet do 550 W! Przekaźnik Conrad Components CMFR-66 wyposażony jest w specjalne uchwyty do szyn DIN, co pozwala na szybki montaż w szafie rozdzielczej.

Powiązane tematy:

Podobne produkty:

Akcesoria do przekaźników:

Jeśli uważasz, że możemy poprawić ten artykuł dzięki Tobie, prosimy o kontakt pod adresem: [email protected]. Dziękujemy - Zespół Conrad.