Nowe powerbanki – wybierz model o odpowiedniej pojemności

Nowe powerbanki – wybierz model o odpowiedniej pojemności

17 sty 2019

Wybór rozmaitych modeli powerbanków jest ogromny. Na rynku dostępny jest szeroki asortyment produktów: od kieszonkowych urządzeń o pojemności ok. 2000 mAh do wydajnych przenośnych ładowarek umożliwiających naładowanie baterii laptopa. Poznaj ofertę nowych powerbanków o różnej pojemności firm Anker, Yukuma, Xlayer, Xtorm, Barkan, Power Traveller.

Powerbanki o dużej pojemności

Powerbanki 20 000 mAh i więcej

Duża pojemność (powyżej 20 000 mAh) pozwala kilka razy naładować każdego smartfona, a jeśli urządzenie posiada dodatkowe porty USB, umożliwia ładowanie jednocześnie dwóch urządzeń. Powerbanki o takiej mocy wystarczają, aby móc funkcjonować kilka dni bez ładowania. Pojemność 20 000 mAh pozwoli na kilkukrotne naładowanie każdego urządzenia mobilnego, a nawet zasili do pełna MacBooka.

Fani produktów marki Apple powinni zwrócić uwagę na powerbank Plus MacBook firmy Xlayer zaprojektowany dla komputerów MacBook i MacBook Pro. Powerbank o pojemności 20100 mAh może w pełni jeden raz naładować komputer. Urządzenie oferuje 2 zintegrowane porty USB i jedno wejście USB typu C, co oznacza, że ​​umożliwia ładowanie do 3 urządzeń jednocześnie.

Przenośny akumulator Powergorilla firmy Power Traveller to urządzenie o pojemności 24 000 mAh, które może dostarczyć nawet 6 godzin mocy w zależności od specyfiki laptopa. Powerbank ma możliwość wyboru różnego napięcia ładowania 12 V, 16 V, 19 V i 24 V oraz 5 V przez złącze USB, dzięki czemu jest w stanie ładować laptopy oraz telefony. Dodatkowo oferuje jednocześnie ładowanie z portu USB 5 V odpowiedniego dla telefonów, iPodów oraz wyjścia DC do laptopów, netbooków, aparatów cyfrowych. W zestawie z powerbankiem znajdują się końcówki do najpopularniejszych marek laptopów, adapter samochodowy 12 V oraz złącza dla PSP i Nintendo DS Lite.

Powerbank Yukuma YP02 YP02 I-01-YP0002B-03

Fot. Powerbank Yukuma YP02

Małe powerbanki

Tego rodzaju powerbanki łączą sporą pojemność z niewielkimi rozmiarami ułatwiającymi transport. Przenośne akumulatory Anker, Yukuma czy Xlayer służą jako kompaktowe źródło zasilania, a dzięki swojej mocnej baterii litowo-jonowej umożliwiają równoczesne i szybkie ładowanie dwóch urządzeń.

Powerbanki Yukuma

Firma Yukuma stworzyła pierwsze na świecie powerbanki, które są w pełni naładowane po 30 minutach. Dzięki opatentowanej technologii Yukuma Fast Charging są 10 razy szybsze od innych podobnych urządzeń, których czas ładowania wynosi zwykle około 6 godzin. Dzięki pojemności 10 000 mAh mogą naładować telefon do 3 razy. Stylowa obudowa dzięki wykonaniu z aluminium jest bardzo wytrzymała. Dostępne są w kolorze czarnym i szarym.

Powerbank Xlayer PlusLine Power Plug 213269

Fot. Powerbank Xlayer PlusLine Power Plug 213269

Ciekawym rozwiązaniem jest powerbank PlusLine Power Plug firmy Xlayer o pojemności 10050 mAh, który posiada zintegrowaną wysuwaną wtyczkę zasilania. Spełnia funkcję dwóch urządzeń - jest jednocześnie przenośnym akumulatorem i uniwersalną ładowarką sieciową. Rozkładany kabel Micro USB oraz adaptery Lightning i USB typu C sprawiają, że powerbank Xlayer jest uniwersalnym urządzeniem dla prawie wszystkich typów smartfonów i tabletów dostępnych na rynku.

Powerbanki Anker

Firma Anker to światowy lider w technologii ładowania. Jest pionierem technologii Power Delivery, która pozwala naładować telefon, tablet czy laptop z niespotykaną szybkością. Wszystkie powerbanki tej firmy wyposażone są w technologię szybkiego ładowania PowerIQ i VoltageBoost oraz system zabezpieczeń MultiProtect.

Technologia PowerIQ i VoltageBoost

Inteligentnie identyfikuje podłączone urządzenia i automatyczna dobiera natężenie do ładowanego urządzenia. Pozwala na szybkie ładowanie najszybszym prądem ładowania. Działa z większością urządzeń dostępnych na runku Apple, Samsung, Kindle i wieloma innymi. VoltageBoost wykrywa rezystancję kabla i dostosowuje napięcie, tak aby na prędkość ładowania nie miały wpływu długie lub stare kable.

MultiProtect

Technologia Multiprotect to kompleksowy system bezpieczeństwa i ochrony przed przegrzaniem, pożarem oraz eksplozją. Jest zintegrowany praktycznie ze wszystkimi ładowarkami firmy Anker, zapewniając najwyższe bezpieczeństwo użytkownika i urządzeń.

Powerbanki kieszonkowe

Powerbanki firmy Anker, Barkan to urządzenia, których głównymi cechami są niewielki rozmiar i wyjątkowo mała waga. Lekkie, podręczne powerbanki, które wszędzie można zabrać ze sobą, zmieszczą się w kieszeni, małej torebce, a nawet portfelu. Powerbanki z tej grupy mają pojemność od 2200 mAh do 6700 mAh.

Cylindryczny kształt powerbanków Anker PowerCore Mini pozwala na ładowanie telefonu nawet w kieszeni. Akumulatory przenośne Barkan mają dołączony brelok umożliwiający przymocowanie urządzenia do kluczy, by zawsze mieć go przy sobie. Sympatycy kempingu, wędrówek, wędkowania czy innej aktywności na świeżym powietrzu powinni przyjrzeć się solidnemu i bryzgoszczelnemu powerbankowi Barkan PB22R.

Powerbanki Xtorm

Nowe powerbanki Xtorm to seria przyjaznych dla środowiska przenośnych urządzeń zasilających cechujących się wykorzystaniem zaawansowanych technologii. Serię Fuel tworzą urządzenia o pojemności 5000 mAh, 10000 mAh oraz o pojemności 20000 mAh. Zintegrowany układ APM automatycznie dostosowuje prąd ładowania do podłączonego urządzenia, aby zapewnić bezpieczny i delikatny proces ładowania. Ponadto wbudowane są liczne mechanizmy ochronne jak zabezpieczenie przed przeciążeniem i kontrola temperatury.

Polecane kategorie:

Polecane produkty:

Polecane akcesoria:

Jeśli uważasz, że możemy poprawić ten artykuł dzięki Tobie, prosimy o kontakt pod adresem: [email protected] Dziękujemy - Zespół Conrad.

Ostatnio dodane

Koronawirus - aktualne informacje

15 dni temu

Koronawirus - aktualne informacje

Systematyczna konserwacja– przedłużenia życia maszyn i urządzeń przemysłowych

15 dni temu

Systematyczna konserwacja– przedłużenia życia maszyn i urządzeń przemysłowych

Nowe multimetry stołowe Voltcraft do zastosowań w produkcji seryjnej

15 dni temu

Nowe multimetry stołowe Voltcraft do zastosowań w produkcji seryjnej

Realizuj swoje projekty dzięki modułowi sterującemu RevPi Compact.

15 dni temu

Realizuj swoje projekty dzięki modułowi sterującemu RevPi Compact.

Promieniowanie UV-C – pomoc w walce z koronawirusem

17 mar 2021

Promieniowanie UV-C – pomoc w walce z koronawirusem

Nowe etykiety energetyczne w UE

17 mar 2021

Nowe etykiety energetyczne w UE

Pomiar pola elektromagnetycznego

10 mar 2021

Pomiar pola elektromagnetycznego

Nowe stacje lutownicze TOOLCRAFT serii TPS do wymagających prac przemysłowych

10 mar 2021

Nowe stacje lutownicze TOOLCRAFT serii TPS do wymagających prac przemysłowych

Poznaj nasze kategorie produktowe

10 mar 2021

Poznaj nasze kategorie produktowe

Nasze marki własne

2 mar 2021

Nasze marki własne