Nowe systemy alarmowe - Homematic IP, Innogy, Renkforce

Nowe systemy alarmowe - Homematic IP, Innogy, Renkforce

17 sty 2019

Alarm domowy

Bezpieczeństwo budynku – oprócz monitoringu – może zostać zapewnione dzięki wykorzystaniu alarmu domowego. Na rynku obecne są popularne modele alarmów przewodowych, które wymagają ustalenia odpowiedniego okablowania i poprawnego montażu. Nowoczesne technologie wykorzystywane przy budowie systemów zabezpieczeń doskonale sprawdzają się w przypadku alarmu bezprzewodowego pozwalającego na intuicyjną obsługę i liczne możliwości powiadamiania.

Alarm bezprzewodowy - System alarmowy Homematic IP HmIP-SK2

 

System alarmowy Homematic IP HmIP-SK2

Nowoczesny zestaw startowy Homematic pozwala na zabezpieczenie przestrzeniu biurowej lub domowej dzięki wykorzystaniu inteligentnych urządzeń zawartych w zestawie i skonfigurowanie niezawodnego systemu alarmowania. System ma możliwość wysyłania komunikatów alarmowych do wszystkich zdefiniowanych smartfonów w przypadku otwarcia drzwi lub okna lub podczas wykrycia ruchu w odpowiednim pomieszczeniu. System Homematic IP może być elastycznie dopasowany dzięki dodatkowym czujnikom drzwi i okien, czujnikom ruchu lub czujnikom dymu.

W skład zestawu wchodzi:

 • Access Point
 • Czujnik ruchu
 • Czujnik otwarcia drzwi i okien

Alarm bezprzewodowy – System alarmowy bezpieczeństwa Innogy

System alarmowy bezpieczeństwa Innogy

Elastyczny system z dużymi możliwościami rozbudowy, który w przypadku pojawienia się niebezpieczeństwa (m.in. pojawienie się dymu lub wtargnięcie niepowołanych osób) powiadamia za pomocą SMS-a, wiadomości e-mail lub powiadomienia PUSH. Kontrola skonfigurowanych czujników może odbywać się z każdego miejsca z dostępem do Internetu lub komputera PC/ Mac.

 • Kompatybilny z Conrad Connect
 • Intuicyjna aplikacja na smartfona
 • Możliwość rozbudowy o dodatkowe czujniki Innogy

Systemy zabezpieczenia drzwi i okien

System alarmowy do drzwi i okien Renkforce

System alarmowy do drzwi i okien Renkforce

Alarm działa poprzez informowanie o przerwaniu styku magnetycznego obwodu w momencie niepowołanego otwarcia drzwi lub okien zabezpieczonych alarmem. System alarmowy Renkforce informuje o zdarzeniu za pomocą głośnego alarmu dźwiękowego. Cechuje się możliwościa regulacją czasu reakcji pomiędzy otwarciem okna lub drzwi a uruchomieniem sygnału alarmowego.

 • Regulacja czasu reakcji (0, 10 lub 20 sekund)
 • Wyłączenie uruchomionego alarmu poprzez 4-cyfrowe hasła
 • Zasilanie bateriami

System alarmowy - czujnik otwarcia drzwi Basetech RL-600

Czujnik otwarcia drzwi Basetech RL-600

System alarmowy do drzwi z czujnikiem PIR reagującym na zmiany temperatury w obszarze działania. Czujnik otwarcia sygnalizuje alarmem osoby przechodzące przez drzwi. Wyzwala sygnał dźwiękowy oraz wizualny (dwie diody LED).

 • Czujnik ruchu z zasięgiem ok. 6 m
 • Głośność: 91 - 125 dB
 • 5 tonów alarmowych do wyboru

Systemy alarmowe – akcesoria

1. Stoper do drzwi z alarmem Renkforce

2. Alarm drzwi i okien Renkforce

3. Napęd zamka do drzwi eqiva 142950A0A

Alarmy akcesoria

Inteligentne zabezpieczenie domu i firmy

Conrad Connect

Conrad Connect to darmowa platforma z możliwością połączenia i kontroli wszystkich inteligentnych urządzeń w Twoim domu. Dzięki Conrad Connect zarządzanie wszystkimi systemami alarmowymi będzie  jeszcze prostsze. Zarejestruj się już teraz!

 

Powiązane kategorie:

Polecane produkty:

Polecane akcesoria:

Jeśli uważasz, że możemy poprawić ten artykuł dzięki Tobie, prosimy o kontakt pod adresem: [email protected]. Dziękujemy - Zespół Conrad.