Taśmy LED i nowe komponenty TRU Components

Taśmy LED i nowe komponenty TRU Components

2 mar 2018

W szerokim asortymencie produktów marki TRU Components pojawiły się nowe złącza, adaptery, końcówki kablowe oraz taśmy LED. TRU Components to elementy pozwalające na zastosowanie w wielu branżach, zarówno w użytku profesjonalnym, jak i podczas realizacji indywidualnych projektów.

Taśmy LED z otwartymi końcówkami przewodowymi

Taśmy LED stanowią ekonomiczne źródło światła, a także pozwalają efektownie oświetlić pomieszczenia, meble i ogrody. Taśmy TRU Components z diodami PLCC-SMD-LED o szerokości 1 cm przeznaczone są do zastosowań wewnątrz pomieszczeń. Samoprzylepna tylna strona taśmy sprawia, że montaż jest łatwy, a duża elastyczność pozwala na zagięcia o małym promieniu. Sterowanie jasnością światła odbywa się poprzez regulowanie napięcia. Taśmy LED TRU Components dostępne są w kolorach: czerwonym, białym, bursztynowym i niebieskim. W zależności od planowanego zastosowania możliwy jest wybór taśm LED 12 V, które zbudowane są z modułów 3-diodowych oraz  taśm LED 24 V utworzonych z modułów 6-diodowych.

Komponenty TRU Components

Niezwykle ważną częścią instalacji elektrycznej są prawidłowo wykonane połączenia. Nowoczesne końcówki kablowe oraz złączki są bardzo ważnym elementem zapewniającym bezpieczeństwo instalacji. TRU Components oferuje duży wybór najlepszej jakości komponentów. Sprawdź ofertę nowych komponentów marki TRU Components:

Złącza, tulejki i konektory izolowane, nieizolowane oraz częściowo izolowane wykonane są z miedzi cynowej odpornej na korozję powodowaną przez wilgoć i zanieczyszczenia przemysłowe. Stosowane w celu ochrony żyły i poprawy właściwości prądowych styku.

Profesjonalne złącza jack, Cinch i XLR proste i kątowe oraz adaptery BNC w wersjach 50 i 75 Ohm, adaptery SAM czy złączki UHF dają gwarancję poprawnego i stabilnego połączenia przez długi czas.

Złącze Cinch TRU COMPONENTS 1582620

Fot. Złącze Cinch TRU COMPONENTS 1582620

Polecane produkty:

Polecane kategorie:

Polecane akcesoria:

Jeśli uważasz, że możemy poprawić ten artykuł dzięki Tobie, prosimy o kontakt pod adresem: [email protected]. Dziękujemy - Zespół Conrad.