Skaner z kamerą Renkforce Smart Scanner ET16

Skaner z kamerą Renkforce Smart Scanner ET16

17 sty 2019

Skaner Renkforce ET16 to urządzenie pozwalające na elastyczne i dokładne skanowanie oraz digitalizację, nawet w przypadku grubych książek lub spiętych dokumentów.

Wygodne skanowanie dokumentów

Nowość marki Renkforce eliminuje problemy podczas skanowania dokumentów o dużej objętości. Dzięki niemu dokumenty mogą zostać z łatwością umieszczone pod kamerą i skanowane bez uciętych fragmentów. Wystarczy tylko włączyć wyzwalacz. W ciągu zaledwie 1,5 sekundy strona zostanie zeskanowana. Również dwie strony książki (po lewej stronie / po prawej stronie) mogą być jednocześnie skanowane. Skaner przekształca je w dwa osobne dokumenty. Skaner Renkforce automatycznie wykrywa i natychmiast poprawia krzywizny i wygięte strony. Dzięki temu otrzymane pliki są prawidłowe, a obraz nie jest uszkodzony.

Cechy skanera z kamerą 

Dzięki 16-megapikselowej kamerze Sony HD można uzyskać ostry obraz o rozdzielczości do 4608 x 3456 pikseli - jeszcze lepszej jakości niż Ultra HD i 4K. Wbudowane diody LED zapewniają doskonałe oświetlenie skanowanych dokumentów.

Skanowanie i edycja tekstu

Skaner konwertuje zeskanowane strony na dokument tekstowy, na którym można edytować tekst. W ten sposób żmudne przepisywanie stron jest zbędne.

Wyświetlacz

Skaner jest wyposażony w zintegrowany kolorowy wyświetlacz o przekątnej 2,4'' (6,10 cm). Dzięki temu można łatwo i wygodnie wykonać wszystkie ustawienia skanowania.

Wyjście HDMI

Dodatkowe wyjście wideo HDMI umożliwia wyświetlane obrazu z kamery na odpowiednim projektorze, monitorze lub telewizorze. W ten sposób można dokumenty wyświetlać na większej powierzchni, co jest idealne podczas wszelkiego rodzaju prezentacji i w celach dydaktycznych.

Przesyłanie skanów przez USB lub LAN do chmury

Przesyłanie zdjęć i dokumentów na komputer odbywa się przez USB. Aby wysłać obrazy bezpośrednio na smartfon lub tablet, zeskanowane dokumenty mogą być przesłane do chmury przez WLAN - bez kabli i komputera.

Zalety skanera Renkforce ET16

  • Szybkie skanowanie w ciągu 1,5 s
  • Skany konwertowane na edytowalne pliki JPG, PDF lub TIFF
  • Bezpośrednie przesyłanie obrazu za pomocą sieci WLAN na chmurę lub przez USB
  • Wyświetlanie dokumentów przez wyjście HDMI na dużym ekranie
  • Temperatura barwowa światła: 6500 K
  • Tryb oszczędzania energii: wyłącza się automatycznie po 10 minutach w tryb uśpienia
  • Czujnik obrazu: 16 Mpx (rozdzielczość 4608 x 3456 pikseli)
  • Wyzwalacz ręczny i nożny

Polecana kategoria:

Podobne produkty:

Polecane akcesoria:

Jeśli uważasz, że możemy poprawić ten artykuł dzięki Tobie, prosimy o kontakt pod adresem: [email protected]. Dziękujemy - Zespół Conrad.