Jak oszczędzać na ogrzewaniu?

Jak oszczędzać na ogrzewaniu?

14 sie 2019

Inteligentna kontrola ogrzewania zapewnia stworzenie komfortowej temperatury w każdym pomieszczeniu domu i biura - w zależności od:

  • pory dnia,
  • preferencji,
  • warunków otoczenia.

Dzięki indywidualnym profilom grzewczym i dostosowaniu za pomocą ręcznych ustawień lub aplikacji – kontrola ogrzewania będzie jeszcze łatwiejsza.

Bezprzewodowy system sterowania ogrzewaniem tado – Nie płać kiedy nie ma Cię w domu!

Zestaw startowy tado  

Umożliwia zarządzanie ogrzewaniem domu przez Internet. Do sterowania systemem wystarczy smartfon lub komputer PC/Mac. Szyfrowana komunikacja mobilna następuje z dowolnego miejsca, w którym jest dostęp do sieci, a także bezpośrednio z komputera znajdującego się w domu. System tado koordynuje pracę bezprzewodowych termostatów pokojowych, automatycznych głowic grzejnikowych oraz czujników otwarcia okna – w całym budynku lub w wybranych pomieszczeniach. Jego instalacja nie wymaga pomocy specjalistów.

  • Wygodna aplikacja na smartfona
  • Brak konieczności prowadzenia kabli
  • Możliwość doboru indywidualnych programów do różnych pomieszczeń

Głowice termostatyczne

1. Głowica termostatyczna Eurotronic Sparmatic Zero

2. Głowica termostatyczna Eurotronic COMET DECT

3. Głowica termostatyczna sygonix HT100

Głowice termostatyczne - porównanie

Zestawy do sterowania ogrzewaniem

1. Zestaw sterowania ogrzewaniem Homematic IP HmIP-SK1

2. Zestaw sterowania ogrzewaniem Netatmo NVP01-DE

Zestawy sterowania ogrzewaniem porównanie

Nowość - Termohigrometr Netatmo NE1020ZZ

Termohigrometr Netatmo NE1020ZZ

Termohigrometr Netatmo do monitorowania wilgotności, jakości powietrza, temperatury z każdego miejsca dzięki aplikacji na smartfona. Urządzenie posiada wskaźnik LED informujący o jakości środowiska, w którym przebywasz. Dzięki nowoczesnemu designowi doskonale wpisuje się w wystrój każdej przestrzeni.

Inteligentne oszczędzanie energii

Conrad Connect to darmowa platforma z możliwością połączenia i kontroli wszystkich inteligentnych urządzeń w Twoim domu. Dzięki Conrad Connect inteligentne zarządzanie energią może być jeszcze prostsze - będziesz mógł połączyć wszystkie urządzenia sterujące ogrzewaniem w Twoich pomieszczeniach i zadbać o odpowiednią temperaturę. Zarejestruj się już teraz!

Conrad Connect