Nowe transformatory separacyjne sterujące Thalheimer z serii LTS 600

Nowe transformatory separacyjne sterujące Thalheimer z serii LTS 600

16 sty 2018

Nowe transformatory transformatory separacyjne sterujące Thalheimer z serii LTS 600 idealnie nadają się do regulacji napięcia i prądu zmiennego do zastosowań serwisowych, w laboratoriach i stacjach badawczych.

Regulowane transformatory wysokiej jakości charakteryzują się długą żywotnością i niewymagającą konserwacją.  Przeznaczone są użytkowania w trudnych warunkach przemysłowych, a także w technice medycznej. Dzięki zakresie wahającym się od 1,2 A do 300 A, 500 V możliwy jest dobór urządzeń, odpowiednich do indywidualnych zastosowań.

Wbudowany transformator separacyjny zapewnia izolację galwaniczną pomiędzy stroną pierwotną i wtórną. Najnowsze modele transformatorów Thalheimer zapewniają maksymalne napięcie wyjściowe na poziomie 250 V/AC, a minimalne napięcie wyjściowe 2 V/AC.

1. Thalheimer LTS 602-K

2. Thalheimer LTS 604-K

3. Thalheimer LTS 606-K

4. Thalheimer LTS 610-K

Transformatory Thalheimer LTS 600 - porówanie modeli
 

Każdy z transformatorów posiada solidną metalową obudowę zapewniającą wytrzymałość podczas stosowania oraz uchwyt, dzięki któremu można przenieść urządzenie, co umożliwia  wygodę użytkowania.

Transformatory wyposażone są w wyświetlacze cyfrowe z białym podświetleniem LED, które sprawia, że dane pokazywane są w czytelny sposób.  Wyświetlacze prądowe i napięciowe wyświetlają zmierzone wartości rzeczywiste TRMS.

Urządzenia posiadają wyłącznik bezpieczeństwa i wyjście przez gniazdo (bez styku uziemiającego).

W zestawie

Zakres dostawy obejmuje również kabel zasilający oraz instrukcję.

Gwarancja

Gwarancja na każde z urządzeń wynosi 24 miesiące.

Darmowa dostawa

Kupując transformator separacyjny sterujący Thalheimer nie płacisz za dostawę. Dowiedz się więcej o warunkach darmowej dostawy w Conrad.pl.


Jeśli nie znalazłeś intersującego Cię produktu, sprawdź całą ofertę  transformatorów montażowych i laboratoryjnych w Conrad.pl.

 

Powiązane kategorie:

Polecane produkty:


Polecane akcesoria:

Jeśli nie znalazłeś interesującego Cię produktu, sprawdź całą ofertę transformatorów montażowe i laboratoryjne w Conrad.pl.