Zegar z projektorem Renkforce Smart USB

Zegar z projektorem Renkforce Smart USB

17 sty 2019

Zegary stanowią ważny element wystroju wnętrza biurowego i mieszkalnego. Urozmaicenie elementów dekoracyjnych zapewni nowy zegar Renkforce Smart USB.

Zegar z projektorem

Wbudowany projektor pozwala na wyświetlanie godziny na suficie lub na ścianie. Zegar może być zasilany za pomocą baterii lub przez dołączony do zestawu zasilacz. W przypadku tego drugiego, możliwa jest praca ciągła projektora oraz ładowanie smartfona za pomocą wbudowanego gniazda USB. Projektor umożliwia obrót wyświetlanego obrazu godziny o 180° za pomocą przycisku FILP oraz dokładną regulację  ostrości obrazu, w zależności od odległości projektora od powierzchni projekcji. Aby jeszcze dokładniej ustawić wyświetlaną godzinę, projektor pozwala na wychylenie do przodu i do tyłu o ok. 90°.

Zegar sterowany radiowo

Data i czas są automatycznie ustawiane za pomocą sygnału czasu DCF-77, nadawanego z Mainflingen w Niemczech, dzięki czemu urządzenie dokładnie wskazuje czas (zegar atomowy działa z teoretyczną dokładnością wynoszącą różnicę 1 sekundy na 1 milion lat pracy). Zegar pozwala także na ręczne ustawienie czasu w przypadku problemów z odbiorem sygnału radiowego.

Charakterystyka zegara Renkforce Smart US

  • Obrotowy projektor z regulacją ostrości
  • Wyświetlanie czasu, daty oraz temperatury
  • Automatyczne ustawienie oraz zmiana czasu dzięki odbiorowi sygnału DCF-77
  • Gniazdo USB
  • Możliwość wyświetlania godziny w formacie 12/24 h
  • Dwa alarmy: dni tygodnia / weekend
  • Zasilanie bateryjne lub za pomocą zasilacza

Polecana kategoria:

Polecane produkty:

Polecane akcesoria:

Jeśli uważasz, że możemy poprawić ten artykuł dzięki Tobie, prosimy o kontakt pod adresem: [email protected]. Dziękujemy - Zespół Conrad.