Jeden dostawca, wszystkie usługi

Jeden dostawca, wszystkie usługi

Dzisiaj

Conrad jako profesjonalny partner biznesowy umożliwia zarówno planowanie i realizację dostaw z wyprzedzeniem, jak i realizację konkretnych, bieżących potrzeb. Nasze rozwiązania pomogą Ci kontrolować i zautomatyzować wszystkie procesy zakupowe.

Zostań partnerem firmy Conrad

Oferujemy pakiet korzyści i usług, który umożliwią Ci podejmowanie dobrych decyzji zakupowych.

•    Unikalne produkty i innowacyjne rozwiązania
•    Posiadamy asortyment ponad 750 000 produktów
•    Najlepsi światowi producenci - ponad 2000 znanych marek
•    10 marek własnych
•    Dodajemy ponad 30 000 nowych produktów miesięcznie
•    Zapewniamy ciągłość dostaw dzięki nowoczesnemu centrum logistycznemu Conrad, które wysyła do 100 000 paczek dziennie
•    Zawsze aktualne ceny, rabaty i stany magazynowe.

Sprawdź idealne rozwiązania zakupowe, które najlepiej odpowiadają potrzebom Twojej firmy.

 

 

Dopasowane do potrzeb rozwiązania zakupowe

 

Dowiedz się więcej!

Konto handlowe

To rozwiązanie ułatwiające proces zakupowy, zwiększające kontrolę nad wydatkami firmy oraz zapewniające indywidualne warunki handlowe. Uzupełnij formularz i zaczekaj na weryfikację.

 

Dowiedz się więcej!

Zapytanie ofertowe RFQ

Wycena listy produktów BOM

To najprostszy sposób na uzyskanie informacji o kosztach zakupu produktów potrzebnych do realizacji Twojego projektu. Oferujemy sprawną wycenę oraz dobór alternatywnych produktów. 

 

Dowiedz się więcej!

 

Odroczony termin płatności

Przyznawany jest po indywidualnych ustaleniach z klientem i zależy od wielkości i regularności zakupów w naszej firmie. Jeśli chcesz skorzystać z odroczonego terminu płatności wypełnij formularz i poczekaj na weryfikację.

 

 

OCI

Dowiedz się więcej!

OCI / Punch out 

Ustanawia bezpośrednie połączenie między stroną internetową dostawcy, a systemem zamawiania klienta. Zapewnia automatyczne wysłanie zamówienie za pośrednictwem OCI lub EDI i szybki dostęp do aktualnej oferty produktowej.

 

OCI

Dowiedz się więcej!

EDI

Rozwiązania dla firm z własnym systemem zakupowym usprawniające przesyłanie zamówień i faktur. Zapewnij sobie dostęp do ponad 750 000 produktów z ceną wraz z rabatem oraz redukcję kosztów obsługi administracyjnej.


 

 

OCI

Dowiedz się więcej!

eKatalogi

To spersonalizowana oferta przygotowana dla firm w formie pliku XML, bądź CSC/XLSX. Twoja firma może je zaimplementować  z wykorzystaniem dedykowanego oprogramowania lub przy udziale zewnętrznego operatora, np. Ariba, Oracle, Simple System.

 

  

Usługi specjalne

Planowanie zamówień i dostarczanie w dogodnym terminie poszczególnych produktów oraz faktur. Sprawdź możliwe opcje:  Forward order, scheduled order, call-off-order

 

 

Jeśli chciałbyś aby Twoja przesyłka została dostarczona w 24h skontaktuj się z Twoim opiekunem handlowym lub z biurem obsługi klienta.   

 

  

Kalibracja ISO lub DAkkS obejmuje zarówno nowe urządzenia, jak i wcześniej zakupione. W Conrad znajdziesz także szeroki asortyment skalibrowanych urządzeń.

 

 

Skonfiguruj własne kable za pomocą narzędzia online. Dzięki współpracy z Coax24 i Litze24 nasza usługa umożliwia montaż kabli przy użyciu ponad tysiąca różnych wtyków

 

To idealne rozwiazanie do produkcji płytek drukowanych.Niezależnie od tego, czy jest to pojedyncza płytka do prototypowania, czy partia do produkcji na małą skalę.

 

 

Zrealizuj pomysły dzięki zaawansowanym i łatwym w użyciu narzędziom oprogramowania Eagle. Wybierz pakiet najbardziej odpowiadający Twoim potrzebom!

 

 

Wydrukujemy Twoje elementy na przemysłowych drukarkach 3D i wyślemy je do Ciebie. Usługę realizujemy we współpracy Trinckle 3D. 

 

 

Monitoruj i kontroluj wszystkie inteligentne urządzenia w Twoim domu, a także twórz własne unikalne inteligentne aplikacje.

 

 

Dostawa >

Dostawy realizujemy za pośrednictwem kuriera, którym jest firma UPS Standard. Na życzenie klienta oferujemy także ekspresową formę dostawy 24h.  

O każdym etapie realizacji zamówienia informujemy drogą mailową, w chwili nadania paczki wysyłana jest wiadomość z numerem listu przewozowego oraz linkiem do śledzenia przesyłki.  Zamówienia złożone do godziny 16:00 będą obsługiwane tego samego dnia roboczego.

Zamówienie powyżej 199 zł dostarczymy do Ciebie za darmo!

Płatność >

Zapewniamy naszym klientom nieskomplikowane i komfortowe metody płatności: 

 Istnieje możliwość otrzymania odroczonego terminu płatności.

Pomoc i kontakt >

Oferujemy profesjonalne wsparcie techniczne, dzięki wykwalifikowanym inżynierom sprzedaży pracującym w biurze obsługi oraz przedstawicielom handlowym.

  • Chętnie odpowiemy na Twoje pytania
  • Pomożemy w doborze odpowiednich rozwiązań
  • Przedstawimy ofertę alternatywnych produktów będących zamiennikami oryginalnych części

Wykorzystaj maksymalnie swój budżet dzięki naszym markom, które spełniają najwyższe wymagania i cechują się korzystnym stosunkiem jakości do ceny.

 

Zapraszamy do współpracy, z chęcią będziemy wspierać Twój biznes.