Strona roku - Conrad.pl!

Strona roku - Conrad.pl!

11 dni temu

9 listopada w Warszawie na uroczystej gali V edycji Konkursu e-Commerce Polska Awards Conrad zdobył prestiżową nagrodę za Stronę Roku w grupie dużych i średnich sklepów internetowych w Polsce. Nowa wersja strona www.conrad.pl wdrożona pod koniec lipca 2017 roku, została wyróżniona za zmianę technologii podążającą za najnowszymi trendami, nowy layout  i dostosowanie do urządzeń moblinych oraz szereg funkcjonalności dla klientów B2B.

Podczas Gali ogłoszono również laureatów w 16 kategoriach e-Commerce Polska Awards, wyłoniono także Osobowości Polskiej i Regionalnej Gospodarki Cyfrowej.

Dziękujemy za przyznaną nagrodę i wierzymy, że zmotywuje ona do dalszych działań dostosowujących się do nowoczesnych trendów, rozwoju technologii, a przede wszystkim wymagań i oczekiwań klientów.

O Izbie Gospodarki Elektronicznej i konkursie e-Commerce Polska Awards

Izba Gospodarki Elektronicznej została założona w 2013 roku i działa na rzecz rozwoju polskiej branży e-commerce w oparciu o współpracę, wymianę wiedzy oraz działania legislacyjne. Izba tworzy efektywną reprezentację wspólnych interesów w dialogu z instytucjami polskiej administracji rządowej. O powołaniu Izby Gospodarki Elektronicznej zdecydowały największe firmy polskiego sektora e-commerce.

Konkurs e-Commerce Polska Awards powstał z myślą nagradzania tych, którzy w sposób najlepszy i najszybszy dostosowują się do zmian, jakie zachodzą na współczesnym rynku. Konkurs od lat skierowany jest do przedstawicieli małych, średnich i dużych sklepów oraz platform internetowych. Po zeszłorocznym debiucie kategorii dla sektora bankowego i ubezpieczeniowego, w tym roku otwieramy się również na przedstawicieli e-medycyny, e-administracji oraz dostawców innowacyjnych technologii i będziemy również nagradzać agencje, domy mediowe, agencje dostarczające innowacyjne rozwiązania technologiczne.

O nowej platformie Conrad.pl

Nowa platforma Conrad.pl wprowadziła szereg nowych rozwiązań i funkcjonalności, które ułatwią proces zakupowy. Wśród nich najważniejsze nowości to prezentacja cen netto i brutto -  jest to szczególne udogodnienie dla klientów biznesowych, którzy w każdym momencie mogą zmienić widok cen na preferowany. Nowy layout i technologia - sklep został zaprojektowany z myślą o urządzeniach mobilnych, dzięki czemu te same funkcjonalności dostępne są na urządzaniach dotykowych, jak też komputerach. Prezentacja stanu magazynowego w czasie rzeczywistym wraz z dokładną ilością produktów dostępnych w magazynie. Wkrótce ta funkcjonalność zostanie wzbogacona o informacje o planowanych dostawach. Nowe metody płatności: możliwość skorzystania z PayU, a także realizacji zamówienia z odroczonym terminem płatności, co jest szczególnie ważne dla firm i przedsiębiorstw realizujących dostawy w Conrad. Nowa metoda dostawy  - Pocztex Kurier 48. Tworzenie list zakupowych, import zamówień z plików tekstowych oraz zapytanie ofertowe online.