Nowe systemy monitoringu - Sygonix, Netgear, Renkforce

Nowe systemy monitoringu - Sygonix, Netgear, Renkforce

24 paź 2017

Kamery IP

Kamery sieciowe stają się coraz bardziej popularne w prywatnych zastosowaniach. Aby chronić się przed nieproszonymi gośćmi, coraz więcej osób instaluje kamery monitoringu na zewnętrznej fasadzie domu. Dzięki doskonałej jakości obrazu możliwy jest dokładny monitoring wszystkich chronionych obszarów.

1. Kamera IP ABUS TVAC19100A

2. Kamera IP Netatmo Presence NOC01-DE

Bezprzewodowe systemy monitoringu

1. Bezprzewodowy system monitoringu Netgear VMS4330-100EUS

2. Bezprzewodowy system monitorujący Sygonix 16885W1

3. Bezprzewodowy system monitorujący Sygonix 16885Y1

4. Bezprzewodowa kamera nadzorująca Renkforce

Wideodomofony

Zabezpieczenia domu i firmy doskonale uzupełnią wideodomofony umożliwiające szybkie sprawdzenie osób wchodzących do budynku.  Powiadamiają za pomocą alarmu dźwiękowego i wizualnego (zwykle również przez aplikację).

1. Wideodomofon IP Door Bird D202

2. Wideodomofon IP Door Bird D101

3. Domofon Technaxx TX-75 4648

Wykorzystanie systemów monitoringu pozwoli na zabezpieczenie budynków mieszkalnych oraz firmy przed potencjalnym włamaniem. Dzięki inteligentnym systemom ochrony możesz kontrolować teren wokół domu, a  także - za pomocą aplikacji - otwierać i zamykać drzwi. Conrad Connect - jako darmowa platforma do łączenia wszystkich urządzeń z zakresu Smart Home - pozwala na zbudowanie własnego systemu kontroli i zabezpieczeń za pomocą prostych reguł. Dowiedz się wiecej o platformie Conrad Connect!