https://www.conrad.pl/binaries/content/gallery/ccpjunior/banners/landing-pages/automatyzacja/banery-automatyzacja/automation-maszyny.jpg

Twoja platforma zakupowa do konstrukcji maszyn specjalnych

Automatyzacja z wykorzystaniem specjalnie zaprojektowanego sprzętu do łączenia indywidualnych procedur operacyjnych prowadzi do znacznego wzrostu wydajności poprzez optymalizację przestrzeni, czasu trwania cyklu oraz redukcję kosztów. Dzięki kompleksowemu, zawsze aktualnemu asortymentowi, Conrad wspiera Cię w integracji zautomatyzowanych procesów specjalnie dostosowanych do Twoich potrzeb, a także w zamianie istniejących ręcznych procesów na wyspecjalizowany sprzęt. Oferujemy szeroką gamę produktów znanych producentów. Nasza usługa drukowania 3D, którą oferujemy we współpracy z naszym partnerem Protiq obejmuje pełną gamę dodatków do produkcji w jakości przemysłowej, aby spełnić Twoje indywidualne wymagania.

 

Kategorie

 

 

 

Akcesoria

Kamera termowizyjna do pracy ciągłej i monitorowania bezpieczeństwa

FLIR AX8 to czujnik ciepła z możliwością obrazowania. Stanowi połączenie kamery termowizyjnej i aparatu fotograficznego w niewielkiej obudowie i przystępnej cenie. Kamera posiada funkcję alarmu i może być wykorzystywana do ciągłego monitorowania temperatury ważnych układów elektronicznych i mechanicznych.

Najlepsi dostawcy

 

Serwisy