https://www.conrad.pl/binaries/content/gallery/ccpjunior/banners/landing-pages/automatyzacja/banery-automatyzacja/automation-cyfryzacja.jpg

Twój partner w dziedzinie udanej cyfryzacji

Cyfrowa transformacja już trwa. Rozwiązania mobilne i chmurowe, Przemysłowy Internet Rzeczy, Przemysł 4.0, sztuczna inteligencja i maszyny edukacyjne odcisnęły swoje piętno na wszystkich sektorach przemysłu, a w nadchodzących latach całkowicie zrewolucjonizują procesy produkcyjne. Cyfrowe maszyny i szafy sterownicze znacznie zwiększają efektywność automatyzacji, podnosząc w ten sposób poziom produktywności, elastyczność, bezpieczeństwo i przejrzystość oraz zmniejszając koszty produkcji i konserwacji. W Conrad możesz wybierać  z szerokiej gamy produktów, które pomagają w automatyzacji Twojego biznesu - od  sterowników PLC po czujniki, komputery przemysłowe i rozwiązania Industrial Ethernet.

Kategorie

 

 

 

Wysoka wydajność. Skoncentrowana diagnostyka

Przekonaj się, jak wszechstronny zasilacz SITOP PSU6200 rozpoczyna nowy rozdział w dziedzinie standardowych zasilaczy. Niezależnie od tego, czy jesteś konstruktorem, czy operatorem paneli sterujących, maszyn lub instalacji – wszyscy użytkownicy korzystają z inteligentnych funkcji i cech nowej linii produktów SITOP PSU6200.

Zobacz wszystko >>

Cyfryzacja nie jest celem samym w sobie

Zbieraj i wykorzystuj dane dzięki rozwiązaniom IoT dla przemysłu

Wiele firm ma dziś podstawową wiedzę na temat przemysłowych aplikacji IoT, ale czasami brakuje im wiedzy specjalistycznej do samodzielnego wdrażania. W ten sposób dane są zapisywane i przechowywane, ale często nie są wykorzystywane w odpowiedni sposób. Zebrane informacje mają konkretną, wymierną korzyść, tylko jeśli są logicznie powiązane i ocenione. Możliwości Przemysłowego Internetu Rzeczy można wykorzystać bardzo wszechstronnie i indywidualnie.

Zobacz wszystko >>

Akcesoria

Zyskaj 10% rabatu na wybrane artykuły Weidmüller z kodem rabatowym AUTCA201, ważnym do 31.03.2020

Zrealizuj kod >>

Najlepsi dostawcy

 

Serwisy