https://www.conrad.pl/binaries/content/gallery/ccpjunior/banners/landing-pages/automatyzacja/banery-automatyzacja/automation-szafy.jpg

Twój Partner w zakresie niezawodnej technologii szaf sterowniczych

Obecnie rozdzielnice i szafy sterownicze muszą być przystosowane do szerokiej gamy zadań i celów.  Niezawodność, trwałość, a także elastyczne opcje rozbudowy i modernizacji  znajdują się na szczycie listy życzeń firm ze wszystkich branż, aby utrzymać, a nawet zwiększyć wydajność.  Nasza obszerna oferta zapewnia właściwe rozwiązanie dla każdej koncepcji rozdzielnic i szaf sterowniczych, bez względu na to, czy chodzi o szybką i niezawodną wymianę części zużywających się, cyfryzację, czy modernizację i rozbudowę Twojej szafy sterowniczej.

Zyskaj 10% rabatu na wybrane artykuły Lapp z kodem rabatowym LAPP, ważnym do 31.03.2020

Zrealizuj kod >>

Zyskaj 10% rabatu na wybrane artykuły Phoenix Contact z kodem rabatowym AUT120, ważnym do 31.03.2020

Zrealizuj kod >>

Zyskaj 10% rabatu na wybrane artykuły Kunbus z kodem rabatowym AUTCA201, ważnym do 31.03.2020

Zrealizuj kod >>

Kategorie

 

 

 

Automatyka: Niezawodne, funkcjonalne rozwiązania LAPP

Niezawodna komunikacja przemysłowa: LAPP oferuje kompletne rozwiązania dla fabryk, maszyn i systemów z komponentami, które są optymalnie do siebie dopasowane i wyjątkowo odporne. Dla Ciebie, jako klienta nasza kompletna oferta oznacza nie tylko ogromny wzrost wydajności zakupów i logistyki, ale także pewność, że Twoje aplikacje będą zawsze działały niezawodnie.

Zobacz wszystko

Phoenix Contact

Phoenix Contact - ekstendery ethernetowe 

Ekstendery ethernetowe umożliwiają budowę sieci Ethernet do 20 kilometrów za pomocą zwykłych przewodów dwużyłowych. Wyjątkowo proste uruchamianie metodą Plug and Play oraz nowatorskie połączenie zapewnia ekonomiczne tworzenie sieci oraz diagnostykę wszystkich urządzeń i łączy poprzez IP. Dodatkowo w jednej sieci można łączyć ze sobą ekstendery zarządzane i niezarządzalne. Dzięki automatycznemu wykrywaniu topologii i szybkości transmisji danych system można łatwo rozbudować bez konieczności konfiguracji.

Zobacz wszystko

Akcesoria

Najlepsi dostawcy

Siemens
Wago

Serwisy