https://www.conrad.pl/binaries/content/gallery/ccpjunior/banners/landing-pages/automatyzacja/banery-automatyzacja/baner-1280x300-automation-lapp.jpg

Niezawodne i funkcjonalne rozwiązania LAPP

W jaki sposób proces transformacji przemysłu do modelu cyfrowego może zakończyć się sukcesem? I w jaki sposób technologia połączeń może spełniać wysokie wymagania Przemysłowego Internetu Rzeczy (IIoT)?

Przejrzyste procesy i procedury wymagają dużej liczby czujników; ponadto kable, połączenia wtykowe i aktywna technologia sieciowa w środowisku przemysłowym muszą przez cały czas niezawodnie przesyłać dane - nawet w ekstremalnych temperaturach, pod obciążeniami termicznymi, chemicznymi i mechanicznymi lub w zastosowaniach ruchomych. Jakość ma kluczowe znaczenie: uszkodzony kabel, który prowadzi do przestoju w produkcji, powoduje ogromne koszty. Z drugiej strony rozwiązania złączy opracowane z myślą o wymagających warunkach pracy, zapewniają najwyższy możliwy poziom bezpieczeństwa.

 

Produkty  

UNITRONIC BUS

Wysokiej jakości kable do transmisji danych UNITRONIC® i komponenty magistrali obiektowej stanowią nowatorskie rozwiązanie do wszystkich zastosowań w budowie maszyn i urządzeń. Od transmisji prostych sygnałów sterujących przez okablowanie czujnika / urządzenia wykonawczego do złożonych struktur sieciowych z systemami magistrali: mamy niezawodne rozwiązanie w zakresie okablowania i połączeń dla prawie każdej aplikacji.

ETHERLINE

Coraz większą rolę odgrywają systemy magistrali Ethernet. LAPP opracował szeroką gamę kabli od kat. 5 do kat. 7A o prędkości transmisji do 100 Gb / s. PROFINET®. Systemy, składające się z trwałych i wytrzymałych kabli i elementów połączeniowych dla pasywnej i aktywnej technologii sieciowej, oferują odpowiednie rozwiązanie do prawie każdego zastosowania, szczególnie w środowiskach przemysłowych.

EPIC DATA

Znajdź odpowiednie złącze dla każdego systemu magistrali. Złącza przemysłowe są stosowane w inżynierii mechanicznej i instalacyjnej lub w technologii napędowej, w której przeprowadzane są pomiary, sterowanie, regulacja i napędzanie. EPIC® to elastyczny system obudów, wkładek i styków: wyjątkowo wytrzymały, absolutnie bezpieczny i łatwy w montażu.

HITRONIC®

HITRONIC® oferuje rozwiązanie światłowodowe ze wszystkimi rodzajami włókien światłowodowych. Nadają się one zarówno do zastosowań przemysłowych, jak i do okablowania infrastruktury. Bezpieczna transmisja dużej ilości danych: bez zakłóceń, chroniona przed podsłuchem i prawie z prędkością światła. Nawet promieniowanie elektromagnetyczne nie wpływa na transmisję.