https://www.conrad.pl/binaries/content/gallery/ccpjunior/banners/landing-pages/automatyzacja/banery-automatyzacja/automation-przetwarzanie.jpg

Twój partner w zakresie wydajnej technologii przetwarzania i utrzymania ruchu

Najwyższy możliwy stopień automatyzacji i dostępności w połączeniu z minimalną konserwacją i utrzymaniem jest warunkiem płynnego procesu. Ponadto musi istnieć możliwość modularyzacji i elastycznej rozbudowy, aby móc optymalizować procesy i przepływ pracy w razie potrzeby. Oferujemy kompleksowy wybór produktów od wiodących producentów, takich jak Siemens lub lider innowacji Phoenix Contact.  Dotyczy to zarówno techniki napędowej, czujników i pneumatyki, jak i urządzeń sygnalizacyjnych i wielu innych komponentów dostępnych szybko i niezawodnie w jakości przemysłowej, nawet w bardzo małych ilościach.

Z aparaturą sterującą i sygnalizacyjną Eaton sprostasz wszelkim wymaganiom  

Seria RMQ Flat Design obejmuje urządzenia sygnalizacyjne i sterujące z płaskim przodem (RMQ Flat Front) oraz zajmującymi niewiele miejsca płaskimi stykami oraz elementami LED (RMQ Flat Rear).  Obie linie produktów zapewniają płaskie rozwiązania w nowoczesnych koncepcjach maszyn. Różnorodność możliwych kombinacji oraz zintegrowane wielokolorowe diody LED nadają maszynom smukły design. RMQ Flat Design oferuje pełną kompatybilność z aktualnym portfolio serii RMQ-Titan M22.

Zobacz wszystko >>

PLCnext Technology


Technologia PLCnext firmy Phoenix Contact to unikalna, otwarty platforma dla nowoczesnej automatyzacji, która spełnia wszystkie wymagania świata Internetu Rzeczy. Połączenie otwartej platformy sterowania, modułowego oprogramowania programistycznego i systemowej integracji z chmurą, umożliwia łatwe dostosowanie do zmieniających się wymagań i efektywne wykorzystanie istniejących oraz przyszłych usług oprogramowania.

Zobacz wszystko >>

Kategorie

 

 

 

Obniżamy ceny na węże i opaski kablowe. Odkryj teraz pasujące akcesoria od HellermannTyton.

Sprawdź produkty >>

Akcesoria

Najlepsi dostawcy

 

Serwisy