https://www.conrad.pl/binaries/content/gallery/ccpjunior/banners/landing-pages/automatyzacja/automation-q2-2021/tru-components/tru-components-header-1280x175.jpg

DOSTAWCA AUTOMATYKI

TRU Components od pewnego czasu zajmuje się produktami, które są wykorzystywane w technologii automatyzacji. Oferta koncentruje się przede wszystkim na akcesoriach, ponieważ automatyzacja to nie tylko silniki AC, przełączniki zbliżeniowe, przekaźniki i sterowniki PLC. Szeroki asortyment komponentów i podzespołów TRU Components zapewniających długą i bezproblemową pracę systemów, pozwala dobrać odpowiednie elementy do wszystkich projektów. 

Siła napędowa - motoreduktory TRU Components.

Niezawodne napędy o najniższych wahaniach prędkości są niezbędne w automatyce. Motoreduktory przemysłowe marki TRU Components charakteryzują się następującymi cechami:
 

  • Posiadają wytrzymałe przekładnie
  • Wyposażone są w silniki szczotkowe o wysokiej niezawodności
  • Posiadają wysokiej jakości łożyska
  • Zapewniają minimalny hałas podczas pracy

Polecane produkty

Urządzenia sterujące i sygnalizacyjne - natychmiastowe wykonywania poleceń. 

Urządzenia sterujące służą do obsługi maszyn i realizacji procesów automatyzacji. Są one często instalowane w panelach sterowania i konsolach operatorskich. TRU Components oferuje szeroką gamę wandaloodpornych przycisków i przełączników, które nie tylko dobrze wyglądają, ale są również bardzo trwałe. Aluminiowe wyłączniki awaryjne nadają panelom sterującym nowoczesny wygląd i wysokiej jakości wykończenie.

Polecane produkty

Poprawne ułożenie przewodów jest kluczowe - akcesoria do instalacji elektrycznej od TRU Components.

Podczas instalacji systemów prawidłowe ułożenie i oznaczenie kabli, a także ich ochrona mają ogromne znaczenie dla bezpieczeństwa i bezproblemowej pracy. Dobrze wykonane okablowanie to nie tylko korzyść dla klienta, ale także dla instalatorów i konserwatorów, którzy będą mogli pracować na przejrzystej instalacji w przypadku awarii. Dzięki temu przestoje i awarie mogą być zredukowane lub nawet całkowicie wyeliminowane.

Polecane produkty

Obudowy i akcesoria - bezpieczne przechowywanie elektroniki. 

Obudowy i akcesoria do obudów są często wymagane w technice pomiarowej i kontrolnej, a także w automatyce. Pozwalają m.in. zmodernizować instalację o kilka przekaźników lub styczników oraz rozszerzyć okablowanie. W szczególności obudowy na szynę DIN stanowią estetyczne rozwiązanie do umieszczenia płytek obwodów elektronicznych lub alternatywnych rozwiązań sterowania. Zamontowane obudowy można również modernizować, rozszerzać lub udoskonalać za pomocą akcesoriów TRU Components.

Polecane produkty

Kable, przewody i akcesoria - bezpieczne przesyłanie sygnałów.

Bezstratna, niskooporowa i wolna od zakłóceń transmisja sygnału jest niezbędna do oceny sygnałów z czujników przez elektronikę sterującą. Również w tym przypadku akcesoria kablowe TRU Components zapewniają wysoką jakość i niezawodność. Imponujące są złącza doczołowe z lutem, ponieważ umożliwiają wodoodporne i lutowane połączenie kabli. Końcówki kabli są wkładane do złącza, a następnie złącze jest podgrzewane gorącym powietrzem. Łączenie, lutowanie, izolowanie i uszczelnianie odbywa się w jednej operacji. W każdej chwili możliwa jest wizualna kontrola połączenia przez przezroczystą rurkę termokurczliwą.

Polecane produkty

Technologia czujników - do prostego sterowania i zabezpieczania urządzeń.

W przypadku wielu wymagań trudno jest zaoferować opłacalne rozwiązanie. Czujniki od znanych producentów to często dość drogie opcje. W Conrad, dzięki alternatywnym sterownikom przemysłowym znajdziesz rozwiązania indywidualnie dostosowane do Twoich potrzeb. Sterowanie wymaga jedynie dostarczenia odpowiednich sygnałów czujnika. TRU Components, dzięki szerokiej ofercie zapewnia również produkty z tego sektora i wspiera Cię w codziennej pracy, np. podczas monitorowania maszyn można wykorzystać czujniki drgań i wdrożyć indywidualny system konserwacji.

Polecane produkty

Przemysłowe gniazda i złącza panelowe - gwarancja dobrego połączenia.

Wysokiej jakości i atrakcyjne wizualnie gniazda panelowe w znacznym stopniu wzbogacą Twoje panele sterowania, tablice rozdzielcze i pulpity sterownicze. Podwójne, wbudowane gniazda USB oszczędzają miejsce na instalację, a solidna konstrukcja zapewnia trwałość. Fabrycznie zmontowane przewody wyposażone są we wtyczkę lub gniazdo, a w zakresie dostawy znajduje się zazwyczaj odpowiednik do płytki drukowanej, zapewniając w ten sposób efektywny sposób pracy dla Twoich projektów.

Polecane produkty