https://www.conrad.pl/binaries/content/gallery/ccpjunior/banners/landing-pages/automatyzacja/banery-automatyzacja/zasilacze-sitop/zajawka.jpg

Wysoka wydajność. Skoncentrowana diagnostyka

Zacznij od zasilacza SITOP PSU6200!
SITOP PSU6200 -  wszechstronny zasilacz do szerokiego zakresu zastosowań

Przekonaj się, jak wszechstronny zasilacz SITOP PSU6200 rozpoczyna nowy rozdział w dziedzinie standardowych zasilaczy. Niezależnie od tego, czy jesteś konstruktorem, czy operatorem paneli sterujących, maszyn lub instalacji – wszyscy użytkownicy korzystają z inteligentnych funkcji i cech nowej linii produktów SITOP PSU6200.
Zasilacze SITOP oferują szeroką gamę urządzeń do różnych zakresów zastosowań i napięć wyjściowych  – a wszystko to przy jednolitej konstrukcji i obsłudze wszystkich wariantów urządzeń.

Sprawdź zasilacze SITOP PSU6200

 
Zasilacz PSU 6200 jest teraz dostępny również jako urządzenie 3-fazowe. Dostarcza minimalny prąd wyjściowy 5, 10 lub 20 amperów, dzięki czemu zakres zastosowań zasilacza PSU 6200 został rozszerzony o sieci trójfazowe 400 woltowe. Solidne wejście umożliwia również ciągłą pracę w dwóch fazach.

Sprawdź urządzenia 3-fazowe

Wysoka wydajność.

Moduły selektywności SITOP tworzą idealny uzupełnienie wszechstronnego zasilacza PSU6200. Moduł SEL 1200 i SEL 1400 dzielą prąd obciążenia na kilka zasilaczy 24 V i monitorują je pod kątem przeciążenia i zwarcia. W celu zwiększenia niezawodności można podłączyć dwa zasilacze za pośrednictwem modułu redundancji SITOP RED1200. Dzięki jednolitej konstrukcji moduły selektywności i redundancji dopełniają linię produktów i zapewniają bezpieczne niezawodne zasilanie.

Sprawdź moduły selektywności SITOP

 

 

              

Stałe monitorowanie stanu

Dzięki monitorowi diagnostycznemu i interfejsowi masz natychmiastowy przegląd wszystkich informacji. Ważne komunikaty, takie jak stan pracy, wykorzystanie i pozostały czas eksploatacji  wyświetlane są za pomocą diod LED.

Dzięki integracji z automatyką zyskujesz szczegółowe raporty o stanie zasilacza SITOP PSU6200. Możesz wyświetlić status i wszystkie istotne dane operacyjne poprzez cyfrowe wejście PLC i adaptowalny blok funkcyjny do analizy szeregowego kodu.

 

 

              

Łatwe okablowanie

Etykietowanie terminala, połączenie push-in i oszczędność miejsca – wszystko to sprawia, że montaż jest łatwy i szybki. Przejrzyste oznaczenie zacisków zapobiega również błędom i gwarantuje bezpieczne okablowanie.

Zyskanie miejsca w szafie sterowniczej zawsze jest bardzo ważne. Z SITOP PSU6200 z jednej strony korzystasz z wąskiej szerokości montażowej, a z drugiej z faktu, że zasilacz nie potrzebuje bocznej odległości od innych elementów na szynie montażowej.

 

 

 

              

Moc non-stop

Potrzebujesz urządzeń zasilających do dużych przeciążeń, z solidnymi wejściami szerokopasmowymi i metalową obudową? Zatem SITOP PSU6200 jest właściwym wyborem dla Ciebie. Jeśli potrzebna jest większa moc, ten wszechstronny zasilacz zapewniają o 50%  wyższy prąd znamionowy w przypadku przeciążenia do 5 sekund. Nawet bardzo duże przeciążenia nie stanowią problemu dla SITOP PSU6200.

Wejście szerokopasmowe umożliwia podłączenie do dowolnej sieci na świecie i zapewnia wysokie bezpieczeństwo nawet przy dużych wahaniach napięcia. Metalowa obudowa jest nie tylko solidna, ale także optymalnie rozprasza ciepło.

Wszystkie te cechy zapewniają długą żywotność zasilacza!