Dokładne wyniki pomiarów nie są przypadkowe. Wynikają one raczej z umiejętnego współdziałania wysokiej jakości technologii pomiarowej, fachowego zastosowania i prawidłowej interpretacji. W laboratoriach badawczych profesjonalna technika pomiarowa jest podstawą pracy naukowej.

Conrad Sourcing Platform oferuje urządzenia pomiarowe i analityczne przeznaczone dla wszystkich dziedzin zawodowych, takich jak badania i rozwój, laboratoria, warsztat i produkcja.

Wagi Kern Sprzęt laboratoryjny Rigol Promocja Fluke Gossen Metrawat

       

 

 

Wagi Kern

Ponad 175 letnie doświadczenie w technice wag i pomiarów, dodatkowo uzupełnione o mikroskopy, refraktometry oraz kompleksowy serwis kalibracyjny i legalizacyjny sprawia, że KERN & SOHN jest doskonałym partnerem w zakresie wyposażenia laboratoriów i warsztatów.

Wagi Kern to międzybranżowe i wielosystemowe rozwiązania ważenia dla każdego zastosowania - od modeli standardowych do prostszych zadań podstawowych po modele premium do bardzo precyzyjnej i efektywnej pracy w wymagających warunkach laboratoryjnych. 

Wagi kieszonkowe i podstawowe

Mobilne i uniwersalne urządzenia pomocnicze, szczególnie do niezależnego od lokalizacji ważenia kontrolnego w dziedzinie produkcji, kontroli jakości, badań terenowych.
 

Sprawdź produkty›

Wagi laboratoryjne i analityczne

Wyposażone we wszystkie typowe funkcje laboratoryjne, interfejsy danych i wysoce precyzyjne systemy pomiarowe, modele te oferują wszystkie cechy niezbędne w wymagającym środowisku laboratoryjnym.

Sprawdź produkty›

Wagi liczące

Szczególnie nadaje się do regularnej kontroli stanów magazynowych surowców, części zamiennych, komponentów, półproduktów lub artykułów handlowych.
 

Sprawdź produkty›

 

Wagi platformowe

Wagi platformowe są odpowiednie do ważenia komponentów, jako część kontroli jakości, do kompletacji zamówień oraz w spedycji i logistyce.

Sprawdź produkty›

 

Mikroskopy

Kern&Sohn oferuje mikroskopy stereoskopowe i cyfrowe do badania, analizy i pomiaru próbek oraz do późniejszego dokumentowania wyników.

Sprawdź produkty›

 

Refraktometry

Używany do monitorowania jakości płynów chłodzących i smarów oraz do określania zawartości alkoholu i cukru w produkcji i przetwórstwie napojów i żywności.

Sprawdź produkty›

Polecane produkty:

 

    

Wiele metod pomiarowych w dziedzinie IoT

Rozwój w dziedzinie Internetu Rzeczy (IoT) wymaga z jednej strony coraz większej liczby funkcji, a z drugiej wysokiej niezawodności i żywotności baterii. Już na pierwszych etapach rozwoju potrzebna jest do tego elastyczna technika pomiarowa, która zapewnia użytkownikowi w pełni kompleksową technologię dla każdej funkcji. Rigol oferuje w tym celu kompletne rozwiązania z szeroką gamą przyrządów pomiarowych, aby zapewnić spełnienia nawet najtrudniejszych wymagań pomiarowych.

W większości przypadków urządzenia IoT są również zasilane bateryjnie i mogą być podłączone do Internetu np. za pomocą komunikacji bezprzewodowej. Ze względu na zwartą konstrukcję, EMC jest również ważnym zagadnieniem, które powinno być sprawdzane poprzez ciągłe analizy przed uzyskaniem zgodności. Rigol oferuje rozwiązania do analiz zarządzania zasilaniem, do zapewnienia jakości linii danych oraz do testów komponentów.

 Multimetry serii DM3058E

Sprawdź produkty>>Oscyloskopy serii MSO5104

Sprawdź produkty>>Analizatory widma serii SA3015N

Sprawdź produkt>> Zasilacze laboratoryjne serii DP832

Sprawdź produkty>>

Polecane produkty:

 

Kup Fluke i odbierz dodatkowe urządzenie za darmo

Uzyskaj BEZPŁATNIE urządzenie pomiarowe Fluke lub akcesoria przy zakupach o wartości co najmniej 100 euro

Kupując urządzenie Fluke Networks, Fluke IG, Fluke Calibration możesz wybrać inny produkt firmy Fluke w prezencie. Kampania podzielona jest na 6 poziomów cenowych i w zależności od tego, do jakiego poziomu cenowego należy Twój nowy produkt Fluke, możesz wybrać prezent.

Dowiedz się więcej o poromocji ››

 

Polecane produkty:

Polecane produkty Gossen Metrawatt:

SerwisySerwis kalibracji
 

Więcej informacji>>Zapytanie ofertowe
 

Więcej informacji>>Zlecenia terminowe
 

Więcej informacji>> 

Inne interesujące tematy:

Sprawdź profesjonalną technologię do badań i pomiarów  znanych marek.

Sprawdź teraz>

Poznaj nasze aktualne oferty i promocje.

Sprawdź teraz >