https://www.conrad.pl/binaries/content/gallery/ccpjunior/banners/landing-pages/beha-amprobe/baner-1280x300-beha.jpg

Beha-Amprobe specjalizuje się w projektowaniu i produkcji wysokiej jakości, przenośnych urządzeń kontrolno-pomiarowych m.in. dla elektryki i budownictwa. Niemiecka marka Beha i amerykańska firma Amprobe połączyły siły i wspólnie projektują sprzęt, który zapewnia bezpieczniejsze, szybsze i łatwiejsze wykonywanie prac.

Prawie 70 lat temu Beha opracowała pierwszy miernik cęgowy i od tej pory nieustannie dąży do wprowadzania kolejnych innowacji. Asortyment firmy obejmuje testery instalacji elektrycznych, testery urządzeń przenośnych, wykrywacze napięcia, a także testery ciągłości, multimetry cyfrowe, mierniki cęgowe, termometry oraz duży wybór przewodów i sond pomiarowych. Do kontroli systemów HVAC w obiektach przemysłowych i mieszkalnych produkuje ultradźwiękowe wykrywacze nieszczelności, mierniki przepływu powietrza i kamery termowizyjne. Asortyment Beha-Amprobe jest nieustannie poszerzany, aby sprostać wymaganiom najbardziej wymagających użytkowników.

Urządzenia marki Beha-Amprobe cechuje nie tylko innowacyjność, ale przede wszystkim indywidualne podejście do ich użytkowania. Wszystkie produkty przechodzą serię testów, by zapewnić maksimum bezpieczeństwa, wysoką jakość i długą żywotność produktów.