https://www.conrad.pl/binaries/content/gallery/ccpjunior/banners/landing-pages/single-pages/digital-workspace/bezpieczenstwo-danych/bezpieczenstwo-danych.png

Bezpieczeństwo i płynna wymiana danych dzięki najnowszej technologii

Udostępnianie danych, tworzenie kopii zapasowych i bezpieczeństwo danych są często pomijane, gdy obszary pracy są połączone w ramach grupy. Warto zadbać o bezpieczne zapisywanie danych i udostępnianie ich współpracownikom za pośrednictwem własnych urządzeń, a nie rozwiązań opartych na chmurze. 

Samsung SanDisk WD

Niezawodne i wydajne rozwiązania do codziennej pracy wymagających użytkowników

 

         

       

Dysk SSD Samsung 860 EVO SATA III 2,5 cala

Nowa seria EVO wyposażona jest w nowy sterownik MIX,  najnowszą wersja V-NAND i solidny kontroler oparty na algorytmie. SSD 860 EVO wyróżnia się niskimi wahaniami wydajności, szczególnie przy silnie zmieniających się obciążeniach oraz wysoką wydajnością przy długotrwałych obciążeniach. Ponadto seria 860 EVO jest bardziej kompatybilna, bardziej wszechstronna i nawet ośmiokrotnie bardziej wytrzymała niż pozostałe modele. 

 Dostępne pojemności:250 GB, 500 GB, 1 TB, 2 TB, 4 TB.

Szybka transmisja danych sekwencyjnych do odczytu 550 Mb/s i 520 Mb/s zapisu

Inteligentny bufor zapisu TurboWrite o pojemności do 78 GB pamięci dynamicznej zapewniający maksymalną wydajność zapisu

Operacje wejścia/wyjścia: do 98.000 IOPS (odczyt losowy) lub 90.000 IOPS (zapis losowy)

Technologia V-NAND

 2,5 cala o wysokiej kompatybilności z istniejącymi systemami

 Interfejs: SATA 6 Gb/s, wstecznie kompatybilny z SATA  3 gb/s i SATA 1,5 Gb/s

 Oprogramowenie Magician do zarządzania dyskami, oprogramowanie migracyjne do przechodzenia z dysku twardego na SSD

Zobacz produkty>>

 

 

         

       

Dysk SSD Samsung 860 PRO SATA III 2,5 cala

Samsung ma ambicje, by dalej się rozwijać. Dzięki nowoczesnej architekturze pamięci V-NAND i nowemu kontrolerowi MJX, dysk SSD 860 PRO oferuje wyższą wydajność przy dłuższym czasie pracy, kompatybilność i solidność w porównaniu z poprzednim modelem.

 Dostępne pojemności: 256 GB, 512 GB, 1 TB, 2 TB, 4 TB

Sekwencyjne szybkości przesyłania danych do 560 MB / s odczytu lub 530 MB / s zapisu

Operacje wejścia / wyjścia: do 100 000 IOPS (odczyt losowy) lub 90 000 IOPS (zapis losowy)

Do 43 000 IOPS (zapis losowy) z QD1

Charakteryzuje się solidną technologią V-NAND

2,5-calowy rozmiar z wysoką kompatybilnością z istniejącymi systemami

Interfejs: SATA 6 Gb / s, wstecznie kompatybilny z SATA 3 Gb / si SATA 1,5 Gb / s

 Oprogramowanie Magician do zarządzania dyskiem, oprogramowanie do migracji do przenoszenia z dysku twardego na dysk SSD

Zobacz produkty>>

Przenośny dysk SanDisk Extreme Pro Portable SSD

 SanDisk Extreme Pro Portable SSD o wyjątkowo stabilnej budowie, która sprawia, że przesyłane dane są wyjątkowo bezpieczne.

Dysk SSD przeszedł wszystkie testy klasy ochrony IP55. Oznacza to, że może przetrwać trzy minuty pod bieżącą wodą, temperatury w zakresie od -20°C do 70°C nie stanowią problemu, a odrobina kurzu i piasku również nie uszkodzą pamięci.

Dzięki nowej technologii NVMe, SanDisk Extreme Pro Portable SSD osiąga imponującą prędkość odczytu (1,050 MB/s).

 Przenośny dysk SSD zapewnia maksymalne bezpieczeństwo. Wytrzymała gumowa powłoka zewnętrzna nie tylko chroni przed upadkiem, ale także sprawia, że dysk dobrze leży w dłoni. Dzięki wycięciu w górnym rogu, SSD może być również mocowany do plecaków i toreb za pomocą karabinków lub pasków.

Zobacz produkty>>

 

 

         

       

https://www.conrad.pl/binaries/content/gallery/ccpjunior/banners/landing-pages/single-pages/digital-workspace/bezpieczenstwo-danych/ixpand.png

SanDisk iXpand Flash Drive Go

 Xpand Flash Drive Go to prosty sposób na zwolnienie miejsca na urządzaniu ze złączem Lightning, takim jak iPhone.

Wystarczy podłączyć pendrive'a do iPhone'a, a Twoje zdjęcia, filmy i kontakty zostaną automatycznie skopiowane.

Gdy pliki znajdą się na pendrivie iXpand, można je błyskawicznie przenieść na komputer przez USB3.0. Pliki mogą być również chronione hasłem w wielu urządzeniach, aby zachować ich prywatność.

 Obrotowa konstrukcja chroni porty i zawiera otwór do zamocowania przy kluczach.

 Podobne rozwiązanie jest dostępne dla systemu Android: SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C i SanDisk Ultra Dual Drive USB Type-C

Zobacz produkty>>

 

 

Dysk wewnętrzny WD Red SA500 SSDs


 Produkty z serii WD-Red zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o małych firmach i biurach domowych, które korzystają z NAS. Rozwiązania obejmują pierwsze dyski SSD serii WD-Red, które zwiększają wydajność i możliwości buforowania w hybrydowych środowiskach NAS, a także dyski twarde WD-Red, WD-Red-Plus i WD-Red-Pro o pojemności do 14 TB

 W przypadku zastosowania jako rozwiązanie buforowania w systemie NAS, dysk SSD WD Red SA500 pomaga zwiększyć wydajność, a nowe dyski twarde o dużej pojemności WD Red, WD Red Plus i WD Red Pro umożliwiają większą ilość miejsca na tym samym urządzeniu NAS.

 Zaprojektowany specjalnie dla użytkowników NAS, nowy dysk WD Red SA500 NAS SATA SSD oferuje pojemność od 500 GB do 4 TB (tylko 2,5 cala) i tworzy środowisko zoptymalizowane dla sieci 10GbE oraz buforowanie w systemach NAS w celu szybkiego dostępu do często używanych plików. Dzięki wysokiej wytrzymałości na duże obciążenia związane z odczytem i zapisem, wymagane przez NAS przy ciągłym użytkowaniu, dysk SSD zmniejsza opóźnienia i zwiększa wydajność baz danych OLTP, środowisk dla wielu użytkowników, odtwarzania zdjęć, edycji wideo 4K i 8K i innych.

 Uzupełniając dysk twardy WD Red SA500 NAS SATA SSD, dysk twardy WD Red Plus jest przeznaczony do stosowania w ośmiokieszeniowych systemach NAS z nowym rozszerzeniem pojemności o 14 TB. Dysk ten jest idealny dla małych biur i biur domowych, w których NAS jest używany przez całą dobę. Obsługuje również obciążenie pracą do 180 TB rocznie.

 -Dysk twardy WD Red Pro o pojemności do 14 TB i obsługujący do 24 wnęk jest przeznaczony specjalnie do profesjonalnych środowisk NAS. Dzięki technologii 3D Active Balance Plus i kontroli odzyskiwania błędów z technologią NASware 3.0, dysk twardy działa z większą niezawodnością.

 Uzupełniając dysk twardy WD Red SA500 NAS SATA SSD, dysk twardy WD Red Plus jest przeznaczony do stosowania w ośmiokieszeniowych systemach NAS z nowym rozszerzeniem pojemności o 14 TB. Dysk ten jest idealny dla małych biur i biur domowych, w których NAS jest używany przez całą dobę. Obsługuje również obciążenie pracą do 180 TB rocznie.

 Produkty z serii WD-Red zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o małych firmach i biurach domowych, które korzystają z serwera NAS. Rozwiązania obejmują pierwsze dyski SSD serii WD-Red, które zwiększają wydajność i możliwości buforowania w hybrydowych środowiskach NAS, a także dyski twarde WD-Red, WD-Red-Plus i WD-Red-Pro o pojemności do 14 TB.

Zobacz produkty>>

 

 

 

       

https://www.conrad.pl/binaries/content/gallery/ccpjunior/banners/landing-pages/single-pages/digital-workspace/bezpieczenstwo-danych/wd-black-sn750.png

Dysk wewnętrzny WD Black SN750

 Western Digital oferuje wysokowydajny dysk SSD BLACK SN750 NVMe o pojemności 2 TB. Dysk SSD o formacje M.2 jest idealnym rozwiązaniem dla komputerów z mniejszą obudową, które posiadają zintegrowany system chłodzenia zapewniający stabilną wydajność i niskie temperatury. Ten ulepszony dysk SSD zapewni graczom i entuzjastom sprzętu wiele korzyści.

 Dysk SSD WD BLACK SN750 NVMe gwarantuje bardzo wysoką wydajność z pasywnym chłodzeniem i stanowi doskonałą opcję dla wymagających użytkowników.

 We współpracy z firmą EKWB, wiodącym dostawcą technologii chłodzenia komputerów PC, dysk WD BLACK SN750 NVMe SSD został wyposażony w autorski radiator, pasujący do dysków o pojemności od 500 GB do 2 TB.

 Oparta na zastrzeżonej technologii pamięci 3D NAND firmy Western Digital, firmware oraz kontrolerze. Dzięki temu WD Black SN750 SSD zapewnia graczom i innym wymagającym użytkownikom najwyższą wydajność, co czyni go idealnym wyborem dla osób chcących zbudować od podstaw lub zmodernizować komputer PC.

 Nowy dysk SSD oferuje wyjątkowe prędkości odczytu (do 3 470 MB/s dla modeli 500 GB i 1 TB) i zapisu (do 3 000 MB/s dla modeli 1 TB).

 Ponadto, dysk SSD posiada do 515 000 losowo odczytywanych i 560 000 losowo zapisywanych IOP (dla modeli o pojemności 1 TB) dla ekstremalnej przepustowości. Pozwala to dyskowi SSD na zarządzanie wielowątkowymi aplikacjami i wydajną pracę w środowiskach wymagających ogromnej wydajności. 

Zobacz produkty>>

Inne interesujące tematy: