Zapewnij podstawowe funkcje biznesowe

Pracę z domu warto traktować nie jako utrudnienie, ale przede wszystkim szansę. Obecna sytuacja sprawiła, że nagle wiele ludzi musiało przejść na pracę w trybie home office. W dobie zaawansowanych rozwiązań technologicznych daje to możliwość świadomego dążenia do digitalizacji i przygotowania się na nowe wyzwania ery cyfrowej.

Pokażemy Ci jak skutecznie zmodernizować infrastrukturę, aby utrzymać profesjonalne podejście do Twoich klientów.

Domowe biuro

Podstawowe wyposażenie
Konfiguracja stanowiska pracy
Kamery internetowe i słuchawki
Bezpieczeństwo

 

Digitalizacja w biznesie

Zaplanuj i przedstaw
Wygodne spotkania
Conrad Connect

 

              

https://www.conrad.pl/binaries/content/gallery/ccpjunior/banners/landing-pages/single-pages/digitalizacja/2.png

Domowe biuro

Oprócz komputera i monitora niezbędne jest szybkie oraz stabilne połączenie z Internetem. Twój router sieciowy powinien być zatem na najwyższym poziomie. Nowoczesne routery mogą regulować korzystanie z Internetu, w taki sposób aby w razie potrzeby dysponować pełnym pasmem. Wraz z rosnącą liczbą urządzeń w Twoim domowym biurze, wzrasta także zapotrzebowanie na kable i adaptery. Jeśli chcesz uniknąć plątaniny kabli, połącz swoje urządzenia za pośrednictwem sieci WLAN.

 

 

Konfiguracja stanowiska pracy

Produkty, których potrzebujesz, aby wygodnie pracować są z pewnością indywidualną sprawą. Jednak, niezależnie od tego, czy korzystasz z komputera stacjonarnego, czy notebooka dwa monitory mogą usprawnić Twoją pracę i zwiększyć produktywność. W przypadku długiej pracy przed komputerem zalecane jest korzystanie z ergonomicznej myszy i klawiatury. Również solidna drukarka wielofunkcyjna jest niezbędnym urządzeniem w każdym domowym biurze.
 

              

 

 

Polecane produkty

https://www.conrad.pl/binaries/content/gallery/ccpjunior/banners/landing-pages/single-pages/digitalizacja/4.png

Kamery internetowe i słuchawki

Standardowe kamery internetowe, które są zintegrowane z laptopami lub mają podłączenia przez USB do komputera są bardzo ograniczone w możliwościach. Kamera internetowa z klipsem pozwala na skuteczne działanie w domu i zapewnia znacznie lepszą jakość wideo. W trakcie spotkać ze współpracownikami równie ważna jest jakość dźwięku. Warto wybrać wysokiej jakości mikrofon z charakterystyką kardioidalną lub bezprzewodowy zestaw słuchawkowy, który daje swobodę poruszania się po pomieszczeniu. Na koniec należy upewnić się, że oświetlenie jest odpowiednie, a tym samym zapobiegać bólom głowy.

 

 

Polecane produkty

https://www.conrad.pl/binaries/content/gallery/ccpjunior/banners/landing-pages/single-pages/digitalizacja/5.png

Zaprezentuj swój produkt

Chcesz zademonstrować swój najnowszy produkt i przesłać go na żywo do swojego klienta? Kamera z wyjściem HDMI lub SDI jest odpowiednim rozwiązaniem do uzyskania wysokiej jakości obrazu. Aby zakończyć konfigurację, oprócz oprogramowania do transmisji strumieniowej potrzebny jest także konwertera wideo.

Bezpieczeństwo

Zanim zaczniesz pracować we własnych czterech ścianach, powinieneś pomyśleć o bezpieczeństwie. Obejmuje to zarówno bezpieczną eksploatację sprzętu, jak i odpowiedzialne przechowywanie danych biznesowych. Urządzenia elektroniczne mogą być chronione za pomocą zasilacza UPS. W przypadku awarii zasilania, będziesz miał wystarczająco dużo czasu na zapisanie swojej pracy i wyłączenie komputera.

Bezpieczne przechowywanie danych stanowi poważne wyzwanie. Dzięki rozwiązaniu pamięci masowej NAS możesz mieć pewność, że Twoje dane są bezpieczne. Użycie VPN, bramy sieciowej i zapory sieciowej może ochronić Cię przed zagrożeniami z sieci.

 

              

 

 

Digitalizacja w biznesie

Jak digitalizacja upraszcza codzienną działalność?

Przedstawiamy technologię, której potrzebujesz, aby stworzyć prawdziwą wartość dodaną dla Ciebie i Twoich klientów.

https://www.conrad.pl/binaries/content/gallery/ccpjunior/banners/landing-pages/single-pages/digitalizacja/7.png

Zaplanuj i przedstaw

Obecnie planowanie i prezentacja przenoszą się do świata cyfryzacji. Niezbędne wyposażenie obejmuje rzutniki, ekran, komputer i wskaźnik laserowy.

Za pomocą Digital Signage możesz jeszcze bardziej wzbogacić swoją strefę wejściową lub witrynę sklepową. Zdalne przekazywanie rozmaitych treści oraz wiadomości – zarówno reklamowych, jak i informacyjnych zapewnia pozostanie w pamięci klientów na dłużej. 

 

 

Wygodne spotkania

Na pewno odbyłeś kiedyś niepotrzebną podróż służbową. Osoby, które prowadzą spotkania i konferencje w sposób cyfrowy nie tylko oszczędzają na kosztach podróży, ale także pozostają elastyczne i terminowe. Dzięki kamerom konferencyjnym będziesz mógł uzyskać obraz wszystkich uczestników spotkania i pokazać im wysokiej jakości obrazy. Dla krystalicznie czystego dźwięku, telefon konferencyjny to konieczność.
 

              

 

 

https://www.conrad.pl/binaries/content/gallery/ccpjunior/banners/landing-pages/single-pages/digitalizacja/9.png.png/

Automatyzacja za pomocą Conrad Connect

Conrad Connect to platforma, która umożliwia połączenie ze sobą inteligentnych urządzeń, aplikacji i usług różnych producentów. Monitoruj i kontroluj wszystkie dane w jednym, łatwym w obsłudze panelu. Wykorzystaj gotowe szablony projektów dla aplikacji automatyzacyjnych i dostosuj je do swoich potrzeb. Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia

Conrad Connect >>

Polecane produkty