Sposobem na ułatwienie nauki w domu oraz szkole jest mądre korzystanie z nowoczesnych technologii. Obecnie temat cyfrowej edukacji jest bardziej aktualny niż kiedykolwiek wcześniej. Brak potrzebnego sprzętu uniemożliwia efektywne wykonywanie zadań oraz obniża motywację. Aby sprostać wymaganiom edukacyjnym oraz zapewnić komfort pracy, niezbędna jest odpowiednia technologia komputerowa, taka jak ekonomiczne drukarki i skanery wielofunkcyjne o niskich kosztach eksploatacji, urządzenia sieciowe zapewniające większy zasięg i szybką transmisję danych. Oferujemy także szeroki wybór nośników danych zapewniających bezpieczne przechowywanie i szybki transfer, a także materiały biurowe i wyposażenie dla cyfrowych sal lekcyjnych.


 

             
             
             
             


Drukarki i skanery

Mimo cyfryzacji posiadanie niezawodnej i stosunkowo taniej w eksploatacji drukarki jest koniecznością. W naszej ofercie znajdziesz drukarki laserowe i atramentowe gotowe na biurowe wyzwania oraz skanery dokumentów, książek i negatywów. W domu oraz niewielkim biurze doskonale sprawdzą się urządzenia wielofunkcyjne, które oprócz druku, oferują także funkcję kserowania i skanowania. Nowoczesny sprzęt nie wymaga podłączenia za pomocą kabla USB do komputera - łączność odbywa się za pomocą wbudowanego Wi-Fi.

 Drukarki 3D   Akcesoria do drukarek   Skanery   Tusze i tonery


Nasze rekomendacje


Urządzenia do przechowywania danych

Bezpieczne przechowywanie danych stanowi poważne wyzwanie, dlatego tak ważny jest dobór odpowiednich komponentów pamięci i akcesoriów. Nośniki, takie jak dyski SSD, dyski twarde, Pendrive'y czy czytniki kart pamięci, w dobie cyfryzacji stały się niezbędne w codziennym życiu.  Zapewniają  skuteczny zapis, optymalny dostęp oraz bezpieczeństwo gromadzonych informacji. Użycie VPN, bramy sieciowej i zapory sieciowej może ochronić Cię przed zagrożeniami z sieci.

Pendrive   Dyski twarde HDD   Karty pamięci   Czytniki kart pamięci


Nasze rekomendacje


Urządzenia sieciowe

Praca i nauka wymagają odpowiedniego sprzętu będącego gwarancją wykorzystania pełnego potencjału łącza internetowego. Podstawowe elementy potrzebne do skonfigurowania sieci to: odporne na zakłócenia kable sieciowe, routery oraz switche. Stałe, szybkie i bezpieczne połączenie z Internetem ma kluczowe znaczenie zarówno dla pracy jak i cyfrowych lekcji. Bogaty wybór kabli sieciowych oraz wtyczek dopasowanych do różnych rodzajów gniazd i złączy, pozwoli stworzyć sieci komputerowe o gigabitowej wydajności w domu, biurze oraz w szkole czy na uczelni.

Routery, switche   Kable sieciowe   Instalacje sieciowe   Modemy


Nasze rekomendacje


Peryferia komputerów

Dobre stanowisko pracy powinno być wyposażone w wydajny komputer. W zależności od wykonywanej pracy potrzeby będą różne, dlatego współczesne komputery mają konstrukcję w pełni modułową, co pozwala dobrać poszczególne podzespoły do konkretnych zastosowań. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz wymienić w komputerze kartę graficzną, dysk twardy czy pamięć RAM – zajrzyj do naszej oferty i wybierz potrzebne akcesoria.
 

Moduły pamięci   Karty graficzne   Procesory   Płyty główne


Nasze rekomendacje


Urządzenia biurowe

Dobrze wyposażone biuro to podstawa każdej firmy. Bez tego nie będzie możliwe sprawne zarządzanie fakturami, umowami czy innego rodzaju dokumentacją. Urządzenia, takie jak drukarka, kserokopiarka, niszczarka są niezastąpione w każdej firmie, w urzędach czy placówkach oświatowych. Tam, gdzie wymagana jest oprawa dokumentów i ofert przyda się także bindownica, laminator oraz gilotyna. Urządzenia dobrej jakości, szybkie i łatwe w obsłudze  to gwarancja bezawaryjnej i przyjemnej pracy!

Skanery   Niszczarki   Telefony i faksy   Rzutniki i akcesoria


Nasze rekomendacje


Materiały biurowe

Sprawna i wydajna praca oraz nauka wymaga dobrej organizacji, a przede wszystkim najwyższej jakości artykułów biurowych i akcesoriów. Oferujemy zarówno papier do drukarek, wszelkie materiały piśmiennicze, artykuły archiwizacyjne, segregatory pozwalające zachować porządek w dokumentach oraz przedmioty niezbędne do pakowania oraz wysyłki. Z nami wyposażysz kompleksowo sale szkolne i konferencyjne - od niezbędnych urządzeń multimedialnych i ekranów projekcyjnych, po tablice i flipcharty.

Urządzenia biurowe i akcesoria   Sprzęt biurowy   Papier, folie, etykiety


Nasze rekomendacje


Monitory i akcesoria

Monitory z zaawansowaną technologią zapewniają komfortowe warunki podczas kilkugodzinnego, a czasami może nawet dłuższego dnia pracy. Monitory dotykowe łączą w sobie zalety tabletu, komputera oraz rzutnika multimedialnego. Stanowią alternatywę dla interaktywnych tablic edukacyjnych, używanych w szkołach i na uczelniach. Idealne ustawienie monitora zapewnią uchwyty biurkowe, ścienne i różnego typu ramiona montażowe, umożliwiające obrót nawet o 360° oraz zmianę kąta nachylenia w bardzo dużym zakresie.

Monitory komputerowe   Ekrany dotykowe   Uchwyty do monitorów


Nasze rekomendacje


Baterie i akumulatory

Urządzenia elektroniczne wymagające zasilania są nieodłącznym elementem naszej codzienności. Część z nich zasilana jest tradycyjnymi bateriami inne wyposażone są w wbudowane akumulatory umożliwiające ładowanie za pomocą ładowarki lub portu USB. Szeroki wybór wysokie jakości baterii i akumulatorów, zróżnicowanych zarówno pod względem rodzaju, jak i parametrów technicznych pozwala znaleźć odpowiednie do każdego rodzaju urządzeń.

Baterie   Akumulatory   Ładowarki   Akcesoria


Nasze rekomendacje