Zoptymalizuj swoje proces zakupowe – efektywnie i przejrzyście

Conrad oferuje szereg niestandardowych rozwiązań eProcurement, które pomogą Ci zoptymalizować procesy zakupowe. Dzięki temu nie tylko oszczędzisz czas i pieniądze, ale także będziesz mógł monitorować procesy zamówień na każdy etapie - od zakupu do płatności.

Skorzystaj z naszych indywidualnych porad ekspertów – od wdrożenia po wsparcie podczas eksploatacji. Niezależnie od tego, jak niezwykły jest Twój biznes, znajdziemy dla Ciebie optymalne rozwiązanie w zakresie zaopatrzenia.

Skontaktuj się z nami

 

     

Nasze rozwiązania eProcurement oferują:

Wyjątkową wydajność

Dzięki naszym dostosowanym do potrzeb i innowacyjnym rozwiązaniom eProcurement zminimalizujesz czas realizacji zamówień i znacznie obniżyć koszty zakupu. Przejrzysty i wydajny proces zakupowy zapewni Ci  pełną kontrolę nad wydatkami w swojej firmie i zapobiegnie nieplanowanym zakupom ad hoc.

Przejrzystość

Dzięki naszym przejrzystym i wydajnym rozwiązaniom e-zamówień, zawsze masz pełny przegląd swoich zakupów. Możesz planować zakupy materiałów dla poszczególnych działów, jak również przydzielać budżety i w ten sposób całkowicie zautomatyzować proces zaopatrzenia.

 

Indywidualne dostosowanie

Nasza wszechstronna oferta pozwala znaleźć rozwiązanie w pełni dostosowane do Twoich potrzeb. Niezależnie od tego, czy wybierasz łatwość korzystania z naszego bezpłatnego, opartego na przeglądarce rozwiązania zakupowego Conrad Smart Procure, integracji przez OCI/PunchOut, czy chcesz stworzyć niestandardowe eKatalogi.

Osobiste porady

Bezpośredni kontakt z naszymi ekspertami w dziedzinie eProcurement oznacza dla Ciebie największą możliwą elastyczność i niezależność. Jesteśmy do Twojej dyspozycji w przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących konfiguracji systemu lub bieżącej obsługi wybranego rozwiązania Conrad eProcurement.


Dla kogo odpowiednie są nasze rozwiązania eProcurement?

Oferujemy nowoczesne i  efektywne rozwiązania eProcurement dla firm każdej wielkości, zawsze biorąc pod uwagę Twoje możliwości techniczne. 
Różne opcje gwarantują odpowiednio dopasowane rozwiązania dla każdego, od małych firm specjalistycznych przez średnie firmy po duże korporacje zatrudniające kilka tysięcy pracowników.

               

CSP – Conrad Smart Procure

Szczególnie interesujące dla małych i średnich przedsiębiorstw: dzięki praktycznemu rozwiązaniu opartemu na przeglądarce z Conrad Smart Procure (CSP) możesz cieszyć się łatwym dostępem do wszystkich zalet nowoczesnych e-zamówień.

 Oparty na przeglądarce, nie jest wymagany interfejsu
 Proste połączenie systemowe
 Stale aktualizowana oferta produktów i stany magazynowe

OCI/PunchOut

Idealne rozwiązanie zakupowe dla średnich i dużych firm, które mają już wdrożone systemy zakupowe lub system ERP i chcą zintegrować ten system z interfejsami EDI lub API.

 Przeniesienie koszyka zakupowego bezpośrednio do swojego systemu ERP
 Integracja oferty sklepu poprzez OCI / PunchOut
 Wyświetlanie dostępności produktów w czasie rzeczywistym

eKatalogi

Duże korporacje często wymagają stałego cennika, który jest aktualizowany tylko kilka razy w roku. Dla tych klientów oferujemy statyczny, elektroniczny katalog.

 Indywidualnie dopasowany asortyment
 Możliwe różne formaty klasyfikacji i eksportu


Jakie możliwości techniczne oferuje eProcurement?

 • Dostęp do naszego obszernego i stale rosnącego asortymentu, obejmującego obecnie ponad 750.000 produktów biznesowych
 • Ceny według indywidualnych warunków
 • Wyświetlanie dostępności produktu poprzez CSP / OCI w czasie rzeczywistym
 • Funkcje OCI 5.0 (wyszukiwanie w tle, szczegóły, zatwierdzanie, pobieranie JSON)
 • Specyficzne dla klienta katalogi elektroniczne w różnych formatach (np. BMEcat, cif, csv, ...)
 • Bezpośredni dostęp do oferty produktów Conrad poprzez połączenie OCI-/PunchOut
 • Wszystkie powiadomienia dotyczące procesu zamawiania są obsługiwane za pomocą elektronicznego transferu danych.
 • Oferujemy połączenia interfejsowe do wszystkich popularnych systemów zamówień i ERP
 • Rozwiązania eProcurement firmy Conrad oznaczają bezpieczeństwo:
 • Bezpieczna wymiana danych poprzez przetestowane interfejsy EDI i API lub, w razie potrzeby, odpowiedni transfer danych poprzez SFTP, HTTPS, itp.
 • Hosting aplikacji w Niemczech
 • I wiele więcej!

               

Conrad Twój partner w zakresie eProcurement

Tysiące klientów zaufało już naszym indywidualnym i zoptymalizowanym pod względem kosztów rozwiązaniom eProcurement - przekonaj się sam.

Co szczególnie cenią nasi klienci:

 • Osobiste i kompetentne porady - od idealnego wyboru rozwiązania eProcurement po wdrażanie i indywidualne dostosowanie ustawień
 • Redukcja kosztów i pełna przejrzystość procesów zakupowych
 • Bezpieczna wymiana danych poprzez przetestowane interfejsy EDI i API lub protokoły transmisji  SFTP, HTTP itp.
 • Hosting aplikacji w Niemczech
 • Ścisła współpraca z czołowymi dostawcami systemów oraz połączenia interfejsowe ze wszystkimi popularnymi systemami zamówień i ERP

Skontaktuj się z nami

Zostań partnerem firmy Conrad

Conrad, jako profesjonalny partner biznesowy umożliwia zarówno planowanie, realizację dostaw z wyprzedzeniem, jak i realizację konkretnych bieżących potrzeb. Oferujemy pakiet korzyści i usług, który zapewnia podejmowanie dobrych decyzji zakupowych. Nasze usługi specjalne przyśpieszą osiągniecie założonych celów i zapewnią ciągłość funkcjonowania Twojej firmie.

Zapraszamy do współpracy, z chęcią będziemy wspierać Twój biznes!

Zobacz więcej