https://www.conrad.pl/binaries/content/gallery/ccpjunior/banners/landing-pages/extech/baner-1280x300-extech-new.jpg

Extech – technologia pomiarowa dla przemysłu

Extech  Instruments jest jednym z wiodących producentów innowacyjnych, przenośnych przyrządów pomiarowych, testowych oraz narzędzi inspekcyjnych dla profesjonalistów i majsterkowiczów.  Firma została założona w 1971 roku w Bostonie,  a jej nazwa nawiązuje do zaangażowania w EXcellence in TECHnology.  Obecnie produkty Extech sprzedawane są w ponad 100 krajach na całym świecie, pomagają identyfikować, zapobiegać i rozwiązywać problemy w wielu aplikacjach.

Od początku swojej działalności Extech wprowadzał na rynek innowacyjne produkty z funkcjami jakich oczekują klienci. Jako pierwszy opracował przenośne multimetry i mierniki cęgowe posiadające gniazda dla termopar typu K oraz wbudowany interfejs do komunikacji z PC, pozwalający na rejestrację danych.

Firma koncentruje się na projektowaniu odpowiednich narzędzi do szybkiego rozwiązywania problemów w halach produkcyjnych, systemach HVAC  czy magazynach oraz na zapewnieniu bezpieczeństwa pracowników. Nieustannie wprowadza na rynek nowe urządzenia, które znane są z wygodnych, wielofunkcyjnych możliwość, łączności Bluetooth oraz innowacyjnych aplikacji na iOS i Android.  

https://www.conrad.fr/binaries/content/gallery/ccpjunior-fr/banners/landing-pages/brandpages/extech-1280x200-px-2018jpg