Informacje dotyczące zwrotu towaru

W jakim terminie możliwy jest zwrot towaru?

 

Zwrotu produktu można dokonać aż do 20 dni od momentu otrzymania przesyłki. Bez konieczności podania jakiejkolwiek przyczyny. Ponosicie Państwo jedynie koszt odesłania zwrotu.

 

W jaki sposób można sprawnie dokonać zwrotu towaru?

 

Procedura zwrotu towaru przebiega bardzo szybko. Wystarczy postępować zgodnie z poniższą instrukcją, gdzie w trzech krokach opisane zostały wszystkie czynności, jakie należy dokonać.

 

Krok 1. Formularz zwrotu (odstąpienia od umowy)

Aby odstąpić od umowy wystarczy poinformować  nas o swojej decyzji. W tym celu, prosimy kliknąć w poniższy link i wypełnić zamieszczony
tam formularz:
 

Formularz zwrotu produktów 
 

Formularz od razu zostanie zarejestrowany w naszym systemie. Następnie, na adres mail podany w formularzu, otrzymają Państwo potwierdzenie zgłoszenia wraz z numerem zgłoszenia.

 

Krok 2. Wysyłka towaru

Prosimy o umieszczenie na przesyłce numeru zgłoszenia. Dzięki temu nasi pracownicy w magazynie będą w stanie bez problemu zidentyfikować zamówienie. Zwracany Produkt należy wysłać na wskazany adres:

Conrad Electronic sp. z o.o.
Dział Zwrotów i Reklamacji
ul. Jeleniogórska 7E
59-620 Gryfów Śląski

lub na adres siedziby Sprzedawcy tj.

Conrad Electronic sp. z o.o.
ul. Kniaźnina 12
31-637 Kraków (Na te same adresy można wysyłać korespondencję).

 

Krok 3. Zwrot nalezności

Zwrot pieniędzy lub wymiana na inny produkt zajmuje maksymalnie 14 dni od otrzymania przez nas przesyłki zwrotnej. O każdej zmianie statusu zwrotu zostaną Państwo poinformowani mailowo.
Status zgłoszenia można sprawdzić klikając na link poniżej. W wyświetlonym formularzu należy podać nazwisko, oraz otrzymany numer zgłoszenia.
 

Status zwrotu produktów


Szczegółowe informacje o ustawowym prawie zwrotu towaru można znaleźć w zakładce Informacje dla Konsumentów. W sprawie zwrotu towaru  nasi klienci mogą również skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta.

Biuro Obsługi Klienta
Tel: +48 12 622 98 00
Fax: (12) 622 98 10
e-mail: [email protected]