https://www.conrad.pl/binaries/content/gallery/ccpjunior/banners/landing-pages/kable-na-metry/kable-1.jpg

Kable i węże – cięte na miarę z szybką dostawą i bez dodatkowych kosztów

Conrad oferuje  szeroką gamę ponad 35 000 kabli, przewodów, węży i akcesoriów wiodących producentów, do prawie każdego zastosowania.

Usługa cięcia na miarkę obejmuje ponad 6400 kabli, węży i akcesoriów dostępnych w ofercie Conrad. Przewody i akcesoria przytniemy, tak aby spełniły Twoje potrzeby.  Wystarczy tylko w sklepie internetowym Conrad wpisać przy produkcie  wybraną długość.

W wielu projektach do instalacji wymagany jest osprzęt kablowy, dlatego oferujemy wiele akcesoriów, takich jak oploty kablowe, rurki termokurczliwe, węże spiralne, które są również cięte na metry. Usługa cięcia na miarę to rozwiązanie idealne m.in. dla producentów urządzeń elektrycznych i elektronicznych, którzy poszukują produktów o konkretnej długości, już przygotowanych do dalszych etapów procesu produkcyjnego.

Płacisz tylko za to, czego naprawdę potrzebujesz w swoich projektach, unikasz irytujących, większych resztek kabli, które musisz potem przechowywać.

Usługa jest realizowana bez dodatkowej opłaty za miedź i docinanie.


Ponad 2700 kabli wielożyłowych – takich jak: kable sieciowe,  łańcuchowe, koncentryczne, kable wysokotemperaturowe,  instalacyjne, kable taśmowe  itp.

Kable wielożyłowe

Ponad 2000 kabli jednożyłowych  - takich jak: druty, linki, przewody podwójne, kable wysokotemperaturowe, kable samochodowe itp.

Przewody jednożyłowe

Ponad 1200 produktów z zakresu rurek np. węże izolacyjne, oploty kablowe, węże spiralne, elementy termokurczliwe, opaski na rzepy, itp.

Akcesoria do kabli


Oferujemy kable i węże o długości odpowiedniej do Twoich wymagań. W przypadku komponentów komputerowych,  znajdziesz ogólne materiały biurowe do sieci i inne indywidualne rozwiązania.  

Więcej kabli i węży