https://www.conrad.pl/binaries/content/gallery/ccpjunior/banners/landing-pages/komponenty-powiekszenie-asortymentu/powiekszenie-bosch/baner-1280x300-10000-bezcta.jpg

 

Nowoczesna technika i nowe marki, które uzupełnią asortyment produktów dla techników, elektroników, automatyków oraz służb utrzymania ruchu i pozwolą na zapewnienie najwyższej jakości pracy w wielu sektorach przemysłu. Co miesiąc nowe marki!

Zwiększ efektywność swojego biznesu z nowymi produktami od Conrad:

  • ponad 10000 nowości, ponad 10 nowych dostawców,
  • elastyczne opcje zamówień (RFQ, BOM, OCI, zlecenia terminowe)
  • darmowa dostawa powyżej 199 zł,
  • 20 dni na zwrot towaru,
  • wsparcie techniczne,
  • gwarancja na wszystkie produkty. 
https://www.conrad.pl/binaries/content/gallery/ccpjunior/banners/landing-pages/komponenty-powiekszenie-asortymentu/powiekszenie-cisco/markamiesiacajpg

Pełna gama profesjonalnych elektronarzędzi spełniających najwyższe wymagania

Firma Bosch oferuje zaawansowane technologię dla branży motoryzacyjnej i systemów bezpieczeństwa, jest także znanym  producentem  urządzeń gospodarstwa domowego i elektronarzędzi.

Uzupełniliśmy naszą ofertę o spełniające najwyższe wymagania elektronarzędzia linii Bosch Professional oraz elektronarzędzia ogrodowe od Bosch Home and Garden. Dodatkowo kategoria Bosch Accessories to szeroki wybór profesjonalnych akcesoriów, od zestawów wkrętaków do akumulatorów litowo-jonowych.

Ponadto oferujemy również produkty należące do marki  Bosch Dremel, która od 1935 roku produkuje  narzędzia wielofunkcyjne. Obecnie Dremel projektuje także kompaktowe systemy narzędzi i drukarki 3D oraz szeroką gamę akcesoriów.

Bosch - nasze rekomendacje

https://www.conrad.pl/binaries/content/gallery/ccpjunior/banners/landing-pages/komponenty-powiekszenie-asortymentu/banner-1405x50-najlepszemarkijpg

Innowacyjne rozwiązania w technice lutowniczej

Dzięki ukierunkowanym innowacjom produktowym i najwyższym standardom jakości, Weller stał się jednym z wiodących partnerów branży elektrycznej w dziedzinie technologii lutowania. Doświadczenie w lutowaniu i rozlutowywaniu, technologii gorącego powietrza, narzędziach naprawczwych BGA / QFP / SMT i odciągach spalin jest cenione przez specjalistów na całym świecie. Nasze najnowsze produkty marki Weller:

  • 90 nowych grotów lutowniczych
  • Od małych do bardzo dużych 0,5 - 3 cm
  • Krótki czas nagrzewania grotów

Weller - nasze rekomendacje

Najwyższej klasy oświetlenie LED do trudnych zastosowań

Wiodący na świecie producent przenośnych produktów oświetleniowych LED, spełniających najwyższe wymagania w zakresie innowacji, materiałów oraz technologii wykonania. Asortyment latarek i reflektorów LED jest stare rozszerzany. Najważniejszą technologią producenta od prawie 20 lat jest Advanced Focus System. Specjalne połączenie soczewki i reflektora zapewnia płynne przejście z homogenicznego światła krótkiego do zogniskowanego światła długiego.

Ledlenser - nasze rekomendacje

ESKA  - producent elementów zabezpieczających

Firma ESKA stosuje własne innowacyjne rozwiązania w zakresie ochrony przed przepięciami, przeciążeniami i temperaturą w sektorze elektronicznym i elektrotechnicznym.  Tworzy i dostarcza szeroki asortyment bezpieczników zgodnych z obowiązującymi normami i przepisami prawnymi. Bezpieczeństwo produktów znajduje się na szczycie listy priorytetów firmy ESKA.

Wymagania stawiane sprzętowi w miejscu pracy i ochronie użytkowników stają się coraz ważniejsze.  Wymagają zaawansowanego zarządzania bezpieczeństwem i szczegółowych rozwiązań produktowych. ESKA oferuje to wszystko.

ESKA - nasze rekomendacje

https://www.conrad.pl/binaries/content/gallery/ccpjunior/banners/landing-pages/komponenty-powiekszenie-asortymentu/banner-1405x50-wszystkiemarkijpg

Benq – wiodący dostawca innowacyjnych technologii informatycznych i elektroniki użytkowej

Benq to znany na całym świecie dostawca szerokiej gamy urządzeń wspomagających cyfrowy styl życia. Dążenie do podwyższania jakości codziennego życia i dostarczania wielu przyjemności użytkowania nowoczesnego sprzętu przyświeca firmie Benq.

Jung – przyszłościowa technologia budynkowa

Firma Jung posiada szeroką ofertę produktów z zakresu osprzętu elektroinstalacyjnego, który idealnie sprawdzą się do realizacji każdego projektu, dzięki łatwości montażu i uruchomienia. Producent oferuje systemy oświetlenia, rolety, klimatyzację, systemy  bezpieczeństwa, komunikacji domofonowej i multimediów.

FISCHER & HONSEL – stylowe i nowoczesne oświetlenie

Fischer & Honsel GmbH  to niemiecka firma z wieloletnią tradycją. Zajmuje się projektowaniem dekoracyjnego oświetlenie wnętrz.  Dostarcza ponad 1000 różnych lamp, które dostępne są w nowoczesnym i tradycyjnym stylu.

Panasonic – specjalista od komponentów elektronicznych i elektromechanicznych

Panasonic Electric Works Europe AG oznacza wysokiej jakości komponenty elektroniczne i elektromechaniczne oraz zaawansowane rozwiązania automatyzacji do szerokiego zakresu zadań. Zapewnij lepszą efektywność i elastyczność  w projektowaniu elementów elektronicznych, dzięki komponentom znanego producenta.

Mentor – precyzyjne komponenty do zastosowań przemysłowych

Od dziesięcioleci Mentor podnosi poprzeczkę, jeśli chodzi o projektowanie i produkcję elementów mechanicznych, elektronicznych i optoelektronicznych.

Sprawdź ofertę ponad 400 produktów tej firmy.

Uvex – sprzęt ochrony osobistej, bezpieczeństwa i higieny pracy

Grupa Uvex opracowuje innowacyjne produkty wysokiej jakości, które pomagają i chronią ludzi podczas wszelkiego rodzaju zajęć sportowych i rekreacyjnych, a także w miejscu pracy.

Conrad posiada w ofercie ponad 700 produktów Uvex.

Elmag – specjalista od sprężarek, tokarek, spawarek i agregatów prądotwórczych

„Powered by Quality” w ELMAG oznacza innowacyjne produkty o nowoczesnym designie i najnowocześniejszej technologii w dziedzinie sprężonego powietrza i technologii spawania, obróbki metali i generatorów energii.

Conrad oferuje ponad 30 pozycji Elmag.

Rohde & Schwarz - jakość i innowacja technologii komunikacji bezprzewodowej

Dzisiaj Rohde & Schwarz jest firmą aktywnie działająca i znaną na światowym rynku aparatury pomiarowej oraz radiokomunikacji. Producent produktów bezpieczeństwa IT, Rohde & Schwarz stale poszerzają swoją ofertę, szczególnie w kategorii oscyloskopów.

Pepperl+Fuchs - czujniki przemysłowe i systemy o najwyższym standardzie jakości

Firma zajmuje się projektowaniem i dystrybucją czujników przemysłowych oraz systemów czujników o najwyższym standardzie jakości, wymaganej w automatyzacji. Szeroka gama produktów obejmuje czujniki do standardowych zastosowań oraz indywidualne rozwiązania.

Fastech – innowacyjne, wysokiej jakości systemy zapięć na rzepy

Specjalizując się w materiałowych zapięciach na rzepy, firma stale poszerza swoje linie produktów o najnowsze technologie i projekty.