https://www.conrad.pl/binaries/content/gallery/ccpjunior/banners/landing-pages/komponenty-powiekszenie-asortymentu/powiekszenie-lapp/baner-1280x300-20000-bezcta.jpg

 

Nowoczesna technika i nowe marki, które uzupełnią asortyment produktów dla techników, elektroników, automatyków oraz służb utrzymania ruchu i pozwolą na zapewnienie najwyższej jakości pracy w wielu sektorach przemysłu. Co miesiąc nowe marki!

Zwiększ efektywność swojego biznesu z nowymi produktami od Conrad:

  • ponad 22000 nowości, ponad 10 nowych dostawców,
  • elastyczne opcje zamówień (RFQ, BOM, OCI, zlecenia terminowe)
  • darmowa dostawa powyżej 199 zł,
  • 20 dni na zwrot towaru,
  • wsparcie techniczne,
  • gwarancja na wszystkie produkty. 
https://www.conrad.pl/binaries/content/gallery/ccpjunior/banners/landing-pages/komponenty-powiekszenie-asortymentu/powiekszenie-cisco/markamiesiacajpg

Wiodący producent w dziedzinie technologii kablowej i połączeń

Rodzinna firma z siedzibą w Stuttgarcie oferującą zintegrowane rozwiązania w dziedzinie technologii kabli i połączeń,  dostarcza szeroki asortyment przewodów wykorzystywanych w wymagających warunkach przemysłowych. Produkty niemieckiego producenta sprawdzają się w inżynierii mechanicznej i budowie instalacji, a także w przemyśle spożywczym czy sektorze energetycznym.

W Conrad znajdziesz kompletną linię produktów Lapp, w tym kable, przewody, złącza przemysłowe, dławice kablowe i szeroką gamę akcesoriów.

LAPP - nasze rekomendacje

https://www.conrad.pl/binaries/content/gallery/ccpjunior/banners/landing-pages/komponenty-powiekszenie-asortymentu/banner-1405x50-najlepszemarkijpg

Wiodący producent przekaźników elektromechanicznych, czasowych, pomiarowych i monitorujących

Finder specjalizuje się w przekaźnikach czasowych, blokujących i monitorujących, dostarcza jeden z największych asortymentów dostępnych na rynku. W ofercie marki dostępne są przekaźniki czasowe, przekaźniki SSR, kontaktronowe i półprzewodnikowe oraz  przekaźniki przemysłowe, monitorujące, a także czujniki IR i wentylatory. 

Sprawdź ofertę ponad 4900 produktów marki Finder.

Finder - nasze rekomendacje

Legendarny producent sprzętu budowlanego, maszyn i super wytrzymałych telefonów

CAT jest marką należącą do amerykańskiego producenta ciężkiego sprzętu budowlanego Caterpillar Inc. Telefony CAT są specjalnie zaprojektowane do użytku na budowach, dlatego nie  są wyposażone w żadne modne dodatki. Zamiast tego są wodoodporne (do 5 metrów), pyłoszczelne i wytrzymują upadki z wysokości 1,80 metra. Telefony CAT wykorzystują sprawdzoną technologię, która nie zawiedzie Cię podczas ciężkich prac.

W Conrad znajdziesz pełną ofertę telefonów i smartfonów marki CAT.

CAT - nasze rekomendacje

Wybór entuzjastów technologii

Produkty Makerfactory opracowywane w Conrad Technology Center (CTC) są skierowane do wszystkich twórców, programistów, inżynierów i techników pracujących w dziedzinie badań i rozwoju oraz w szkołach, a także do wszystkich, którzy chcą urzeczywistnić swoje pomysły. Portfolio produktów Makerfactory obejmuje różnorodne komponenty, akcesoria i zestawy da szerokiej gamy komputerów jednopłytkowych, a także zestawy edukacyjne i złożone aplikacje dla robotyki, które pomagają projektantom wymyślić nowe i zoptymalizować istniejące produkty

Do naszej oferty dodaliśmy 50 nowych produktów i obecnie oferujemy ponad 160 artykułów Makerfactory.

Makerfacotry - nasze rekomendacje

https://www.conrad.pl/binaries/content/gallery/ccpjunior/banners/landing-pages/komponenty-powiekszenie-asortymentu/banner-1405x50-wszystkiemarkijpg

Dimplex – wydajne rozwiązania chłodzenia i ogrzewania dla Twojego budynku

Skoncentrowana wiedza na temat chłodzenia i ogrzewania, od wentylacji i zarządzania temperaturą w budynkach po precyzyjne chłodzenie technologii i procesów. 

Obecnie w ofercie posiadamy ponad 200 produktów marki Dimplex.

Polymaker - producent materiałów do drukowania 3D

Firma dostarcza szeroką gamę produktów, od wysokowydajnych tworzyw sztucznych po unikalne rozwiązania estetyczne, a jej oferta jest stale poszerzana o kolejne innowacyjne materiały.

Ponad 120 produktów marki Polymaker jest już dostępnych w Conrad.

B+B Sensors – specjalista w zakresie technologii pomiaru temperatury, wilgotności i ciśnienia

Od ponad 35 lat B + B Thermo-Technik GmbH produkuje czujniki do pomiaru temperatury, wilgotności, ciśnienia i urządzenia serwisowe budynku. 

W naszym sklepie znajdziesz ponad 320 artykułów  B+B Sensors.

Helukabel - optymalne rozwiązania kablowe dla wymagających zastosowań

Firma jest producentem kabli, przewodów oraz osprzętu kablowego, sprawdzających się w wielu branżach i zastosowaniach. W bogatej gamie produktów znajdziemy przewody sterownicze, bezhalogenowe i odporne na zwiększoną temperaturę, elastyczne przewody do prowadników, serwonapędów czy robotów przemysłowych.

Sprawdź ofertę ponad 3300 produktów Helukabel.

Bahco – narzędzia ręczne i elastyczne rozwiązania narzędziowe najwyższej jakości

Bahco jest jednym z wiodących na świecie producentów profesjonalnych narzędzi ręcznych dla przemysłu, budownictwa, motoryzacji i ogrodu. Ergonomicznie zaprojektowane narzędzia charakteryzują się innowacyjnością i wydajnością.

Oferujemy ponad 1000 produktów marki Bahco

Blickle – specjalista od trwałych, bezobsługowych kół i zestawów kołowych

Firma Blicke jest wiodącym producentem długowiecznych, niewymagających konserwacji,  wysokiej jakości kół i zestawów kołowych.  Asortymentowo zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Wybierz z szerokiej gamy ponad 110 produktów wysokiej jakości.

VISATON – specjalista w zakresie najnowocześniejszej technologii audio i głośników

VISATON to obecnie wyspecjalizowany i pomyślnie działający na całym świecie niemiecki producent głośników. Firma oferuje szereg głośników do samochodów, a także głośników do zastosowań przemysłowych i nagłośnieniowych.

Sprawdź ofertę ponad 300 artykułów tej firmy.

Crouzet - globalny producent komponentów do automatycznych systemów 

Linie produktów Crouzet obejmują komponenty do systemów automatyki, urządzenia sterujące, przełączniki, czujniki położenia, pulpity nawigacyjne i rozwiązania ochrony elektrycznej.

Conrad oferuje ponad 100 pozycji Crouzet.

KERN & SOHN GmbH - specjalista w zakresie wag, odważników wzorcowych, kalibracji i przyrządów pomiarowych

Posiadając certyfikat DIN ISO 9001: 2008, firma dostarcza precyzyjne wagi do zastosowań przemysłowych laboratoryjnych oraz  szeroką gamę mikroskopów.

W ofercie Conrad znajdziesz ponad 1000 wag i około 400 urządzeń optycznych.

Puma Safety – producent obuwia ochronnego i odzieży roboczej

Firma Puma Safety  jest wiodącym dostawcą wysokiej jakości obuwia ochronnego, odzieży roboczej i outdoorowej.  Produkowaną odzież wyróżnia wysoka jakość i troska o najmniejsze detale, odpowiednio amortyzowane buty zapewniają wygodę, zmniejszą obciążenie mięśni i zwiększą komfort pracy.

Sprawdź ofertę ponad 500 produktów tej marki