https://www.conrad.pl/binaries/content/gallery/ccpjunior/banners/landing-pages/komponenty-powiekszenie-asortymentu/powiekszenie-knipex/baner-1280x300-15000.jpg

 

Nowoczesna technika i nowe marki, które uzupełnią asortyment produktów dla techników, elektroników, automatyków oraz służb utrzymania ruchu i pozwolą na zapewnienie najwyższej jakości pracy w wielu sektorach przemysłu. Co miesiąc nowe marki!

Zwiększ efektywność swojego biznesu z nowymi produktami od Conrad:

  • ponad 15000 nowości, ponad 10 nowych dostawców,
  • elastyczne opcje zamówień (RFQ, BOM, OCI, zlecenia terminowe)
  • darmowa dostawa powyżej 199 zł,
  • 20 dni na zwrot towaru,
  • wsparcie techniczne,
  • gwarancja na wszystkie produkty. 
https://www.conrad.pl/binaries/content/gallery/ccpjunior/banners/landing-pages/komponenty-powiekszenie-asortymentu/powiekszenie-cisco/markamiesiacajpg

Firma z siedzibą w Niemczech specjalizuje się w projektowaniu i produkcji narzędzi, dostarcza ponad 1 000 różnych rodzajów szczypiec, które są znane wśród specjalistów ze względu na trwałość, ergonomiczny kształt i dokładność. Precyzyjne narzędzia Knipex posiadają certyfikat VDR i są najlepszym wyborem do wszelkich zadań związanych z instalacją, montażem, naprawą i konserwacją.

KNIPEX - nasze rekomendacje

https://www.conrad.pl/binaries/content/gallery/ccpjunior/banners/landing-pages/komponenty-powiekszenie-asortymentu/banner-1405x50-najlepszemarkijpg

Od ponad 100 lat Makita rozwija produkty o wyjątkowej jakości dla przemysłu i handlu. Celem Makita Developments jest pomoc profesjonalnym użytkownikom w ich codziennej pracy. Kluczowa jest tutaj wydajność, bezpieczeństwo i przyjazność dla środowiska.

Makita - nasze rekomendacje

Od kilku lat powszechnie znana marka Gedore dostarcza również narzędzia pod nazwą Carolus. Linia Carolus została teraz przemianowana na Gedore RED. Wysokiej jakości narzędzia Gedore RED zachwycają funkcjonalnością, łatwością użycia i długowiecznością.  Dzięki uwagom od klientów, firma opracowujemy narzędzia o wysokiej wartości użytkowej, umożliwiające bezpieczną i precyzyjną pracę.

Gedore RED - nasze rekomendacje

Plantronics i Polycom  łączą wiedzę technologiczną w zakresie wideokonferencji i rozwiązań audio.  Dostarczają rozwiązania audio dla dużych otwartych przestrzeni biurowych i małych sal konferencyjnych. Szeroka gama innowacyjnych urządzeń ułatwia współpracę oraz porozumienie niezależnie od okoliczności czy dystansu. Komunikacja w pracy staje się prosta i skuteczna.

Plantronics - nasze rekomendacje

https://www.conrad.pl/binaries/content/gallery/ccpjunior/banners/landing-pages/komponenty-powiekszenie-asortymentu/banner-1405x50-wszystkiemarkijpg

Brother - szeroka gama inteligentnych rozwiązań biurowych

Wiodący dostawca inteligentnych rozwiązań biurowych zapewnia odpowiednie rozwiązania do drukowania, skanowania, kopiowania, faksowania lub etykietowania.

W naszej ofercie znajdziesz ponad 600 produktów marki Brother

Lindy - światowy lider rozwiązań z zakresu łączności IT i AV

Lindy jest globalnie działającą firmą specjalizującą się w technologii łączności AV i IT, od najprostszych kabli USB przez najbardziej zaawansowane switche KVM, aż od rozwiązań okablowania sieciowego.

Eaton - niezawodne, wydajne i bezpieczne rozwiązania do zarządzania energią

Eaton zapewnia niezawodne i nieprzerwane dostawy energii.  Produkuje urządzenia USP, zabezpieczenia przeciwprzepięciowe, jednostki dystrybucji zasilania (PDU), systemy zdalnego monitorowania mocy, urządzenia testujące i pomiarowe oraz produkty do zarządzania przepływem powietrza.

Sprawdź naszą ofertę ponad 12 700 produktów tej marki.

Theben - wiodący na świecie dostawca w dziedzinie automatyki domowej i budynkowej

Specjalizując się w KNX, zegarach, symulatorach obecności i wykrywaczach ruchu, firma oferuje rozwiązania w zakresie komfortu oszczędzania energii.

Conrad posiada w ofercie ponad 370 produktów Theben.

MEAN WELL - specjalista od standardowych zasilaczy impulsowych

Asortyment obejmuje między innymi produkty z zakresu zasilaczy AC/DC, przetworników DC/DC, falowników i ładowarek akumulatorów kwasowo-ołowiowych, do zastosowań w automatyce przemysłowej, elektronice i technologii oświetlenia LED. Produkty MEAN WELL charakteryzują się długą żywotnością, wysoką wydajnością i niskimi stratami bez obciążenia.

W Conrad znajdziesz ponad 3800 produktów tego producenta.

Testo - wiodący na świecie dostawca przemysłowych urządzeń testujących i pomiarowych

Testo to innowacyjne, zaawansowane technologicznie rozwiązania w zakresie chłodzenia, klimatyzacji, monitorowania środowiska, zastosowań przemysłowych, a także analizy spalin, kontroli jakości powietrza i żywności. Od ponad sześćdziesięciu lat firma specjalizuje się w rejestratorach temperatury, miernikach wilgotności względnej i przepływu powietrza.

Sprawdź ofertę ponad 800 produktów marki Testo.

Murrelektronik - producent najnowocześniejszych technologii automatyki

Zdecentralizowana technologia automatyzacji maszyn i systemów w czterech podstawowych obszarach: zasilanie, interfejsy, kable połączeniowe i systemy I/O.

Conrad oferuje dostęp do ponad 140 produktów.

HN Electronic - innowacyjne wysokiej klasy zasilacze o dobrym stosunku jakości do ceny

HN Electronic oferuje szeroką gamę innowacyjnych, kompleksowych rozwiązań dla każdego wymaganego rodzaju zasilacza.

Posiadamy w ofercie ponad 200 produktów HN Electronic.

 HT Instruments - wydajny sprzęt do testowania i diagnostyki jakości

Testowane i certyfikowane przyrządy pomiarowe dla techników,  które  są nie tylko funkcjonalne, praktyczne i dokładne, ale także przełomowe pod względem formy i wzornictwa.

Rozszerzyliśmy naszą ofertę i obecnie oferujemy ponad 40 produktów  HT Instruments

Speaka Professional - jakość, która łączy

Produkty Speaka Professional zapewniają optymalny transfer obrazu i dźwięku w doskonałej relacji ceny do wydajności.

Sprawdź naszą ofertę ponad 600 produktów marki  Speaka Professional.