https://www.conrad.pl/binaries/content/gallery/ccpjunior/banners/landing-pages/komponenty-powiekszenie-asortymentu/powiekszenie-dewalt/baner-1280x300-13000-bezctajpg

 

Nowoczesna technika i nowe marki, które uzupełnią asortyment produktów dla techników, elektroników, automatyków oraz służb utrzymania ruchu i pozwolą na zapewnienie najwyższej jakości pracy w wielu sektorach przemysłu. Co miesiąc nowe marki!

Zwiększ efektywność swojego biznesu z nowymi produktami od Conrad:

  • ponad 13000 nowości, ponad 10 nowych dostawców,
  • elastyczne opcje zamówień (RFQ, BOM, OCI, zlecenia terminowe)
  • darmowa dostawa powyżej 199 zł,
  • 20 dni na zwrot towaru,
  • wsparcie techniczne,
  • gwarancja na wszystkie produkty. 
https://www.conrad.pl/binaries/content/gallery/ccpjunior/banners/landing-pages/komponenty-powiekszenie-asortymentu/powiekszenie-cisco/markamiesiacajpg

DEWALT to nowa marka w Conrad, która w ciągu ostatnich pięciu lat stała się najszybciej rozwijającą się marką elektronarzędzi na świecie.  Przyczyniła się do tego wysoka ocena profesjonalistów, którzy docenili moc, solidność i niezawodność żółto-czarnych narzędzi DEWALT. Wieloletnie doświadczenie w rozwoju i  produkcji oraz zdobyta wiedza są częścią każdego produktu firmy założonej w USA w 1924 roku.  Rozszerzyliśmy naszą ofertę o ponad 150 nowych produktów marki DEWALT.

 

 

 

https://www.conrad.pl/binaries/content/gallery/ccpjunior/banners/landing-pages/komponenty-powiekszenie-asortymentu/powiekszenie-dewalt/elektronarzedzia-dewaltjpg

Elektronarzędzia

Zobacz wszystkie >>

https://www.conrad.pl/binaries/content/gallery/ccpjunior/banners/landing-pages/komponenty-powiekszenie-asortymentu/powiekszenie-dewalt/akcesoria-dewaltjpg

Akcesoria do elektronarzędzi

Zobacz wszystkie >>

Dewalt - nasze rekomendacje

https://www.conrad.pl/binaries/content/gallery/ccpjunior/banners/landing-pages/komponenty-powiekszenie-asortymentu/banner-1405x50-najlepszemarkijpg

Conrad oferuje 600 produktów tego wiodącego producenta dysków twardych, kart pamięci i USB. Do Western Digital Corporation (WDC) należy znana marka G-technology (tworząca dyski z myślą o fotografach,  twórcach wideo i użytkownikach Apple) oraz Sandisk jako zaufana marka dla wszystkiego, co jest związane z kartami pamięci i USB. Western Digital to znany dostawca zewnętrznych dysków twardych i  przenośnych pamięci masowych (HDD i SSD) oraz wewnętrznych dysków twardych (zwłaszcza korporacyjnych i komercyjnych rozwiązań pamięci masowej).

 

 

 

 

Western Digital - nasze rekomendacje

AVM oferuje rozwiązania  wykorzystywane na potrzeby szerokopasmowych łączy internetowych i inteligentnych sieci domowych. Dzięki produktom z  rodziny FRITZ! firma AVM jest wiodącym producentem szerokopasmowych urządzeń do obsługi połączeń DSL, kablowych, LTE i światłowodowych w Niemczech i Europie. Produkty Smart Home oparte na standardach WLAN, Powerline, DEC, gwarantują inteligentną i bezpieczną sieć domową. Dzięki inteligentnemu systemowi operacyjnemu FRITZ!OS wszystkie produkty są łatwe w obsłudze, a bezpłatne aktualizacje regularnie dostarczają nowych funkcji dla większej wygody i bezpieczeństwa. Ofertę uzupełniają telefony bezprzewodowe i darmowe aplikacje AVM. Miliony zadowolonych klientów i ponad 1000 zwycięskich testów potwierdzają wysoką jakość i wszechstronność produktów FRITZ!.

 

 

 

AVM FRITZ! - nasze rekomendacje

Lapp jest znanym producentem rozwiązań w dziedzinie kabli i technologii połączeń. Firma swoją siedzibę ma w Stuttgarcie. W Conrad znajdziesz szeroką gamę produktów Lapp obejmującą kable i przewody, a także złącza przemysłowe, połączenia śrubowe i akcesoria techniczne. Podstawowym rynkiem Grupy Lapp jest sektor maszyn przemysłowych oraz inżynieria i utrzymanie ruchu zakładów przemysłowych. Inne ważne rynki to przemysł spożywczy oraz sektor energetyczny, a także sektor rozwiązań mobilnych.

 

https://www.conrad.pl/binaries/content/gallery/ccpjunior/banners/landing-pages/komponenty-powiekszenie-asortymentu/powiekszenie-dewalt/kable-lappjpg

Kable i przewody

Zobacz wszystkie >>

https://www.conrad.pl/binaries/content/gallery/ccpjunior/banners/landing-pages/komponenty-powiekszenie-asortymentu/powiekszenie-dewalt/akcesoria-lappjpg

Akcesoria do kabli

Zobacz wszystkie >>

 

 

 

LAPP - nasze rekomendacje

https://www.conrad.pl/binaries/content/gallery/ccpjunior/banners/landing-pages/komponenty-powiekszenie-asortymentu/banner-1405x50-wszystkiemarkijpg

Finder - wysoka jakość i łatwa instalacja

Finder to specjalista w zakresie technologii przekaźników elektromechanicznych, przekaźników czasowych i monitorujących. Oferuje najnowsze osiągnięcia w bezśrubowych „sprężybnowych” zaciskach, zapewniając szybką instalację i oszczędność miejsca.

Dzięki rozszerzeniu asortymentu Conrad oferuje teraz dostęp do ponad 950 produktów.

DJI Enterprise - profesjonalne drony przemysłowe

Producent innowacyjnych dronów do pracy  w rolnictwie, geodezji, konserwacji, przemyśle filmowym oraz w służbach poszukiwawczych i ratowniczych.

13 nowych produktów w ofercie

Wago - niezawodne rozwiązania w zakresie złączy i połączeń przemysłowych

Firma  Wago  od 1951 produkuje niezawodne rozwiązania w zakresie złączy i połączeń przemysłowych. Produkty firmy Wago  z powodzeniem zastępują tradycyjne połączenia śrubowe lub lutowane, a minimalizując ryzyko błędnych połączeń doskonale sprawdzają się w elektrotechnice i automatyce przemysłowej.

Gardena - rozszerzenie asortymentu w dziedzinie profesjonalnych pomp i narzędzi ogrodowych

Wiodąca w Europie marka wysokiej jakości narzędzi ogrodowych jest reprezentowana w ponad 80 krajach na całym świecie. Conrad oferuje dostęp do ponad 650 produktów marki Gardena.

Barthelme - rozszerzenie asortymentu w obszarze innowacyjnych systemów oświetlenia LED

Specjalista od oświetlenia i źródła światła - Conrad oferuje dostęp do ponad 1600 wysokiej jakości rozwiązań LED.

Duonix - Absolutna nowość: wysokiej jakości systemy pomiarowe i diagnostyczne dla Twojej firmy

Duonix opracowuje komponenty programowe i sprzętowe oraz kompletne wysokiej jakości systemy diagnostyczne dla elektroniki samochodowej. Conrad rozszerza asortyment o 15 nowych produktów firmy Duonix.

Gigaset - specjalista w dziedzinie profesjonalnej telefonii

W Conrad rozszerzyliśmy asortyment profesjonalnych telefonów do użytku biznesowego o ponad 100 nowych produktów. Odkryj nowe produkty Gigaset Pro i Gigaset.

Fischer - specjalista w zakresie bezpiecznych mocowań i połączeń w budownictwie

Conrad oferuje ponad 4400 różnorodnych produktów takich, jak kołki plastikowe, systemy chemiczne, kotwy stalowe.

INA Bearing - 2900 nowych artykułów w dziedzinie technologii łożysk tocznych promieniowych i osiowych

Specjalista z Grupy Schaeffler jest jednym z wiodących dostawców łożysk tocznych, łożysk ślizgowych przegubowych i produktów liniowych.

Kopp - 220 nowych produktów w dziedzinie instalacji elektrycznych

Szeroka gama ponad 800 specjalistycznych produktów do instalacji elektrycznych obejmuje proste wtyczki, urządzenia mobilne takie, jak adaptery i gniazda, a także innowacyjne systemy radiowe.