https://www.conrad.pl/binaries/content/gallery/ccpjunior/banners/landing-pages/komponenty-powiekszenie-asortymentu/powiekszenie-phoenix-contact/baner-1280x300-22000-bezcta.jpg

 

Nowoczesna technika i nowe marki, które uzupełnią asortyment produktów dla techników, elektroników, automatyków oraz służb utrzymania ruchu i pozwolą na zapewnienie najwyższej jakości pracy w wielu sektorach przemysłu. Co miesiąc nowe marki!

Zwiększ efektywność swojego biznesu z nowymi produktami od Conrad:

  • ponad 22000 nowości, ponad 10 nowych dostawców,
  • elastyczne opcje zamówień (RFQ, BOM, OCI, zlecenia terminowe)
  • darmowa dostawa powyżej 199 zł,
  • 20 dni na zwrot towaru,
  • wsparcie techniczne,
  • gwarancja na wszystkie produkty. 
https://www.conrad.pl/binaries/content/gallery/ccpjunior/banners/landing-pages/komponenty-powiekszenie-asortymentu/powiekszenie-cisco/markamiesiacajpg
https://www.conrad.pl/binaries/content/gallery/ccpjunior/banners/landing-pages/komponenty-powiekszenie-asortymentu/powiekszenie-phoenix-contact/baner-1280x100-phoenixcontact.jpg

Większa wydajność elektroinstalacji i systemów automatyki

Od ponad 100 lat Phoenix Contact dostarcza przyszłościowe komponenty, systemy i rozwiązania skupione wokół elektrotechniki, elektroniki i automatyki. Rozszerzyliśmy naszą ofertę o dodatkowe 4 800 produktów Phoenix Contact, które dostępne są w różnych opcjach pakowania, począwszy od pojedynczych artykułów aż po 8000-częściowe opakowania przemysłowe.

Przepięcie pod kontrolą - ograniczniki kombinowane chronią budynki mieszkalne

Ogranicznik kombinowany FLT-SEC-ZP jest optymalną ochroną dla budynków mieszkalnych i wielu budynków komercyjnych. Niewielka szerokość i instalacja bez użycia narzędzi pozwalają zaoszczędzić miejsce i czas. Uchwyt montażowy umożliwia dopasowanie urządzenia do szerokiej gamy rozmiarów szyn.

Zaskakujące proste – bloki rozdzielaczy PTFX

Gotowe do użycia komponenty push-in pozwalają zaoszczędzić miejsce i pieniądze, jeśli chodzi o dystrybucję potencjału centrali. Dostępne w różnych kolorach, rodzajach mocowania i zaciskach. Mogą być używane natychmiast i można je rozszerzać zgodnie z wymaganiami. Rozpakuj, połącz - gotowe.

Phoenix Contact - nasze rekomendacje

https://www.conrad.pl/binaries/content/gallery/ccpjunior/banners/landing-pages/komponenty-powiekszenie-asortymentu/banner-1405x50-najlepszemarkijpg
https://www.conrad.pl/binaries/content/gallery/ccpjunior/banners/landing-pages/komponenty-powiekszenie-asortymentu/powiekszenie-phoenix-contact/baner-1280x100-obo.jpg

Innowacyjne zarządzanie kablami i okablowaniem

Lider innowacji w zakresie systemów kabli i prowadnic, systemów połączeń i mocowań, a także systemów ochrony przeciwprzepięciowej i odgromowej dla całej branży instalacji elektrotechnicznych. Przemyślane rozwiązania znacznie skracają czas instalacji i odznaczają się trwałością, bezpieczeństwem i funkcjonalnością.

Oferujemy nową linię produktów Obo Bettermann, tym samym zwiększając naszą ofertę o kolejne 10 000 produktów.

Odpowiednie połączenia i systemy mocowania dla każdego wymagania

Szeroki zakres systemów połączeń i mocowań zapewnia profesjonalne rozwiązanie dla każdego standardowego lub specjalnego zastosowania. Obejmują one puszki przyłączeniowe o modułowej konstrukcji, które mogą wytrzymać najsilniejsze obciążenia mechaniczne, a także systemy rur i szyn, które montowane są szybko i niezawodnie.

Systemy ochrony przepięciowej

Obo Bettermann oferuje ochronę przeciwpożarową z zaciskami przyłączeniowymi dla ograniczników i zacisków odgromowych zapewniającą ochroną przed szkodliwymi skutkami wyładowań atmosferycznych oraz przepięć powstających wewnątrz instalacji. Zaciski ochrony przeciwprzepięciowej Obo Bettermann są w pełni zgodne z obowiązującymi przepisami przeciwpożarowymi w budynkach, chroniąc zarówno przewody elektryczne, jak i wrażliwe urządzenia na terenie obiektu.

Obo Bettermann - nasze rekomendacje

https://www.conrad.pl/binaries/content/gallery/ccpjunior/banners/landing-pages/komponenty-powiekszenie-asortymentu/powiekszenie-phoenix-contact/baner-1280x100-tplink.jpg

Wiodący światowy producent inteligentnych produktów komunikacyjnych

Asortyment TP Link  to szeroka gama rozwiązań sieciowych dla firm, w tym  routery, modemy UMTS, przełączniki, punkty dostępu Wi-Fi, a także produkty Powerline i automatyka domowa. Dzięki niezawodnym i wydajnym produktom, TP Link oferuje  odpowiednie rozwiązania sieciowe i zapewnia użytkownikowi biznesowemu dostęp do Internetu w biurach, szkołach, uniwersytetach, hotelach i restauracjach.

U nas znajdziesz ponad 200 produktów marki TP Link.

Unikaj martwych stref dzięki technologii Mesh

Technologia TP Link Mesh obejmuje teraz wszystkie obszary o słabym sygnale za pomocą „jednej” stabilnej i szybkiej sieci WLAN. Twój telefon lub tablet zawsze automatycznie łączy się z urządzeniem Deco, co zapewnia optymalną i nieprzerwaną prędkość.

Wi-Fi dla firm korzystających z Omady

Produkty serii Omada to zintegrowane rozwiązanie sieciowe pozwalające monitorować oraz zarządzać siecią w czasie rzeczywistym z dowolnego miejsca dzięki chmurze. Produkty serii Omada są w pełni skalowalne. Oznacza to, że w razie potrzeby, system można rozbudować o kolejne urządzenia, bez ponoszenia dodatkowych kosztów za obsługę informatyczną.

TP-Link - nasze rekomendacje

https://www.conrad.pl/binaries/content/gallery/ccpjunior/banners/landing-pages/komponenty-powiekszenie-asortymentu/powiekszenie-phoenix-contact/baner-1280x100-esylux.jpg

Inteligentne rozwiązania automatyki i oświetlenia

Esylux projektuje inteligentne produkty automatyzacyjne i oświetleniowe stosowane w budynkach biurowych, instytucjach edukacyjnych, które zwiększają zarówno jakość życia, jak i efektywność energetyczną. Oferta firmy obejmuje zarówno zautomatyzowane rozwiązania oświetleniowe do pojedynczych pomieszczeń , jak i tworzenie sieci i integrację w systemach obejmujących cały budynek.

Obecnie posiadamy ponad 1200 produktów marki Esylux.

 

Inteligentne sterowanie oświetleniem wewnętrznym i zewnętrznym

Esylux specjalizuje się w zautomatyzowanych rozwiązaniach oświetleniowych dla każdego pomieszczenia i każdej sytuacji. Dzięki oświetleniu opartemu na czujnikach, światło wyłącza się automatycznie, gdy nikogo nie ma w pobliżu, co zapewnia oszczędność energii.

 

Automatyzacja zapewnia efektywność energetyczną

Inteligentne rozwiązania automatyzacyjne Esylux zwiększają efektywność energetyczną budynków, a tym samym podnoszą jakość życia. Produkty Esylux są czymś więcej niż tylko oświetleniem przestrzeni, tworzą atmosferę wnętrza dopasowaną do naszych potrzeb.

 

https://www.conrad.pl/binaries/content/gallery/ccpjunior/banners/landing-pages/komponenty-powiekszenie-asortymentu/banner-1405x50-wszystkiemarkijpg

Edimax - wiodący producent komunikacji sieciowej

Firma koncentruje się na  projektowaniu, rozwojowi, wytwarzaniu i wprowadzaniu na rynek szerokiej gamy rozwiązań sieciowych. Produkty Edimax i Edimax Pro oferują rozwiązania bezprzewodowe, rozwiązanie PoE i inne. Wszystkie produkty posiadają certyfikat CE, FCC i C-Tick.

W naszej ofercie znajdziesz ponad 35 rozwiązań marki Edimax.

Lancom Systems - niezawodne, bezpieczne i innowacyjne rozwiązania sieciowe

Wiodący niemiecki producent rozwiązań sieciowych i zabezpieczających skierowanych do przedsiębiorstw i administracji. Stabilność, niezawodność i bezpieczeństwo przesyłu danych są najważniejszymi zaletami sprzętu Lancom.

Obecnie w ofercie posiadamy ponad 90 produktów firmy Lancom Systems.

Wofi -  ponadczasowe, eleganckie produkty oświetleniowe

Firma Wofi działa na rynku od ponad 60 lat  i jest cenionym na całym świecie producent nowoczesnych lamp i oświetlenia. Lampy Wofi to produkty, które łączą w sobie jednocześnie długą tradycję i podążanie za nowoczesnymi trendami.

W naszym sklepie dostępnych jest ponad 470 produktów Wofi i Action.

Victron Energy – rozwiązania do zasilania

Victron Energy opracowuje rozwiązania dla kompletnych systemów, komponentów instalacji, systemów magazynowania energii i akcesoria dla przemysłu fotowoltaicznego.

Obecnie posiadamy ponad 300 najnowszych produktów Victron Energy.

Alpha – kable o wysokiej wydajności do zastosowań specjalnych

Alpha Wire to producent wysokiej jakości, innowacyjnych przewodów przemysłowych, takich jak wysokowydajne kable  Xtra-Guard® do zastosowań w najbardziej wymagających warunkach.

W Conrad dostępnych jest ponad 600 artykułów marki Alpha.

TDK Electronics - wiodący producent komponentów i systemów elektronicznych

TDK Electronics, w ramach swoich marek TDK i Epkos, projektuje komponenty i systemy elektroniczne przeznaczone dla  motoryzacji, energetyki oraz różnych gałęzi przemysłu.

Wybierz z szerokiej gamy ponad 1000 produktów wysokiej jakości.

Harting -  złącza przemysłowe

Harting Technology Group to światowy lider w technologii połączeń przemysłowych, koncentrujących się na przesyłaniu danych i sygnałów oraz zasilaniu.

W tym miesiącu dodaliśmy do naszej oferty kolejne 4 500 produktów marki Harting.

Rhodius - 115 nowych produktów do szlifowania

Wiodący w Europie dostawca profesjonalnych tarcz ściernych o najwyższych parametrach żywotności i skrawania. Produkty firmy Rhodius  cechują się  doskonałym stosunkiem jakości do ceny.

Sprawdź ofertę ponad 150 artykułów tej firmy.   

Systainer –  systemy skrzynek na narzędzia

Niemiecka firma TANOS GmbH od lat z powodzeniem prowadzi sprzedaż rodzinnych produktów systainer®. Opatentowany system walizek zapewnia przejrzystość,  bezpieczeństwo i oszczędność czasu. Co, więcej walizki mogą być układane w stosy i ze sobą łączone.

Oferujemy ponad 40 nowych produktów.

Raaco – zorganizowane przechowywanie

Dzięki solidnemu asortymentowi praktycznych rozwiązań, takich jak skrzynki na narzędzia, szynki na podzespoły, można przechowywać duże ilości małych części, narzędzi i akcesoriów.

 Conrad rozszerza swoją ofertę o 35 nowych produktów Raaco.