https://www.conrad.pl/binaries/content/gallery/ccpjunior/banners/landing-pages/komponenty-powiekszenie-asortymentu/powiekszenie-siemens/baner-1280x300-20000-newjpg

 

Nowoczesna technika i nowe marki, które uzupełnią asortyment produktów dla techników, elektroników, automatyków oraz służb utrzymania ruchu i pozwolą na zapewnienie najwyższej jakości pracy w wielu sektorach przemysłu. Co miesiąc nowe marki!

Zwiększ efektywność swojego biznesu z nowymi produktami od Conrad:

  • ponad 20 00 nowości, ponad 10 nowych dostawców,
  • elastyczne opcje zamówień (RFQ, BOM, OCI, zlecenia terminowe)
  • darmowa dostawa powyżej 199 zł,
  • 20 dni na zwrot towaru,
  • wsparcie techniczne,
  • gwarancja na wszystkie produkty. 
https://www.conrad.pl/binaries/content/gallery/ccpjunior/banners/landing-pages/komponenty-powiekszenie-asortymentu/powiekszenie-siemens/baner-1280x100-siemensjpg

Oferujemy  ponad  48 000 produktów firmy Siemens obejmujących rozwiązania systemowe z zakresu automatyki, napędów, instalacji i technologii rozdziału mocy. Siemens to globalna firma specjalizującą się w elektryfikacji, automatyzacji i digitalizacji. To jeden z największych producentów energooszczędnych technologii oferujący najnowocześniejsze produkty z zakresu wytwarzania energii, przesyłu energii, sprzętu biomedycznego oraz rozwiązań infrastrukturalnych i przemysłowych.

Siemens - nasze rekomendacje

 

 

 

https://www.conrad.pl/binaries/content/gallery/ccpjunior/banners/landing-pages/komponenty-powiekszenie-asortymentu/powiekszenie-siemens/baner-1280x100-ebmpapstjpg

Ebm-papst specjalizuje się w projektowaniu i produkcji kompletnych rozwiązań wentylatorów, w tym silników, wirników i elektronicznych jednostek sterujących. Obecnie dostarczamy 300 najlepiej sprzedających się produktów z asortymentu wentylatorów.

Firma nieustannie wyznacza światowe standardy rynkowe: od wentylatorów promieniowych z łopatkami wygiętymi do tyłu z silnikami EC, po aerodynamicznie ulepszone łopatki wentylatora.

Ebmpapst - nasze rekomendacje

 

 

 

https://www.conrad.pl/binaries/content/gallery/ccpjunior/banners/landing-pages/komponenty-powiekszenie-asortymentu/powiekszenie-siemens/baner-1280x100-stiebeljpg

Firma Stiebel Eltron rozwija i produkuje rozwiązanie w dziedzinie techniki domowej i systemowej na najwyższym poziomie od 1921 roku. Jako wiodący producent innowacyjnych rozwiązania dla ciepłej wody, ciepła, wentylacji i chłodzenia zapewnia energooszczędne rozwiązania. Skorzystaj z dostępu do pełnej oferty produktów marki Stiebel Eltron za pośrednictwem usługi zamówień w Conrad.

Stiebel Eltron - nasze rekomendacje

 

 

 

https://www.conrad.pl/binaries/content/gallery/ccpjunior/banners/landing-pages/komponenty-powiekszenie-asortymentu/powiekszenie-siemens/baner-1280x100-flukejpg

Fluke to jedna z najbardziej znanych marek w dziedzinie technologii pomiarowej. W Conrad znajdziesz ponad  1 100  urządzeń badawczych i diagnostycznych Fluke do użytku w terenie, takich jak multimetry cyfrowe lub kamery termowizyjne, sprawdzające się nawet w wymagających zadaniach.

Firma Fluke od momentu powstania w 1948 roku rozwija nowe technologie oferując przyrządy do instalacji, konserwacji i serwisowania przemysłowych układów elektronicznych oraz urządzenie do precyzyjnych pomiarów, kalibracji  i kontroli jakości. Pracownicy techniczni, inżynierowie, elektrycy i specjaliści obsługujący sieci komputerowe doceniają przenośność, solidność, wszechstronność i łatwość użytkowania produktów marki Fluke.

Fluke - nasze rekomendacje

 

 

 

https://www.conrad.pl/binaries/content/gallery/ccpjunior/banners/landing-pages/komponenty-powiekszenie-asortymentu/powiekszenie-siemens/baner-1280x100-behamprobejpg

Firma specjalizuje się w projektowaniu i produkcji profesjonalnych mierników dla elektryków. Niemiecka marka Beha i amerykańska firma Amprobe maja ponad 100 letnie doświadczenie w produkcji wysokiej jakości sprzętu pomiarowego oraz akcesoriów.

Prawie 70 lat temu Beha-Amprobe skonturowała pierwszy miernik cęgowy i od tej pory wprowadzamy kolejne innowacje. Asortyment firmy obejmuje testery instalacji elektrycznych, testery urządzeń przenośnych, wykrywacze napięcia, a także testery ciągłości, multimetry cyfrowe, mierniki cęgowe, termometry oraz duży wybór przewodów i sond pomiarowych. W Conrad znajdziesz ponad 350 produktów Beha-Amprobe.

Beha-Amprobe - nasze rekomendacje

https://www.conrad.pl/binaries/content/gallery/ccpjunior/banners/landing-pages/komponenty-powiekszenie-asortymentu/banner-1405x50-wszystkiemarkijpg

Tektronix – specjalista w zakresie niezawodnych urządzeń testowych

Tektronix jest liderem w produkcji oscyloskopów oraz sond oscyloskopowych. Urządzenia pomiarowe firmy to gwarancja jakości, niezawodności i poprawności wykonywanych pomiarów.

15 nowych produktów z zakresu urządzeń testujących i diagnostycznych!

Gedore - producent profesjonalnych narzędzi ręcznych

Gedore konstruuje i wytwarza narzędzia ręczne i elektryczne oraz akcesoria wykonane ze stali wysokiej jakości, z przemyślaną konstrukcją i wyjątkową dbałością o najwyższą jakość techniczną.

Ponad 4000 nowych pozycji w dziale narzędzi!

Helukabel -  producent kabli, przewodów i akcesoriów kablowych

Bogaty asortyment obejmuje m.in. przewody sterownicze, kable do przesyłu danych, bezhalogenowe, płaskie, przewody odporne na temperaturę, kable energetyczne, telekomunikacyjne i światłowodowe.

1 500 nowych produktów w dziedzinie przewodów i osprzętu kablowego!

Panasonic - dostawca komponentów elektronicznych i elektromechanicznych

Zapewnij lepszą efektywność i elastyczność  w projektowaniu elementów elektronicznych, dzięki komponentom znanego światowego producenta.

50 nowych produktów w dziedzinie elektromechaniki!

HellermannTyton -  ekspert w dziedzinie zarządzania okablowaniem

Rozwiązania w zakresie wiązania, mocowania, łączenia ochrony oraz identyfikacji kabli i przewodów  spełniające najwyższe międzynarodowe standardy jakości i wytrzymałości materiałów.

1000 nowych akcesoriów do łączenia i mocowania kabli!

Link2Home – inteligentne rozwiązania automatyki domowej

Łatwe w użyciu, rozszerzalne rozwiązanie Smarthome zapewniające większy komfort, bezpieczeństwo i kontrolę.

HiLook – niezawodny partner w kwestii nadzoru wideo

Wiodący dostawca innowacyjnych i skutecznych produktów i rozwiązań w sektorze bezpieczeństwa domów i obiektów przemysłowych.

10 nowych produktów z działu kamer IP!

Armytek - producent reflektorów, lamp taktycznych i szperaczy

Szeroka oferta latarek odznaczających się solidną konstrukcją, długim czasem świecenia i wysoką jakość stosowanych diod.

30 nowych artykułów w dziedzinie latarek LED!

Mascot- czołowy producent urządzeń zasilających i ładowarek do akumulatorów

Firma nieustannie poszukuje sposobów na poprawę jakości zasilaczy oraz ładowarek  i opracowuje innowacyjne rozwiązania.

20 nowych produktów z działu konwerterów zasilania!

Ipc-Computer - ogromny wybór części zamiennych, w tym pamięci komputera i urządzeń peryferyjnych

Dystrybutor części zamiennych takich jak baterie do notebooków, dyski twarde, klawiatury, pamięci, zasilacze i  wiele innych.

200 nowych baterii do laptopów!