https://www.conrad.pl/binaries/content/gallery/ccpjunior/banners/landing-pages/komponenty-powiekszenie-asortymentu/powiekszenie-benning/baner-1280x300-10000-bezcta.jpg

 

Nowoczesna technika i nowe marki, które uzupełnią asortyment produktów dla techników, elektroników, automatyków oraz służb utrzymania ruchu i pozwolą na zapewnienie najwyższej jakości pracy w wielu sektorach przemysłu. Co miesiąc nowe marki!

Zwiększ efektywność swojego biznesu z nowymi produktami od Conrad:

  • ponad 10 000 nowości, ponad 10 nowych dostawców,
  • elastyczne opcje zamówień (RFQ, BOM, OCI, zlecenia terminowe),
  • darmowa dostawa powyżej 199 zł,
  • 20 dni na zwrot towaru,
  • wsparcie techniczne,
  • gwarancja na wszystkie produkty. 
https://www.conrad.pl/binaries/content/gallery/ccpjunior/banners/landing-pages/komponenty-powiekszenie-asortymentu/powiekszenie-cisco/markamiesiacajpg

Benning – urządzenia testujące, pomiarowe i bezpieczeństwa dla przemysłu, handlu i usług

Od ponad 70 lat firma Benning jest czołowym producentem najnowocześniejszego sprzętu do  testowania i diagnostyki DUSPOL i DUTEST, który z biegiem lat został rozszerzony na kompleksową rodzinę urządzeń testujących i pomiarowych. Innowacyjne rozwiązania i wysoka jakość produkcji sprawiły, że produkty Benning  stosowane są przez profesjonalistów na całym świecie.

Benning - nasze rekomendacje

https://www.conrad.pl/binaries/content/gallery/ccpjunior/banners/landing-pages/komponenty-powiekszenie-asortymentu/banner-1405x50-najlepszemarkijpg

Wydajne rozwiązania w zakresie wiązania, mocowania, ochrony, izolacji, łączenia, oznaczania i instalacji przewodów i kabli 

Firma jest wiodącym producentem opasek kablowych, łączników kablowych, osłon ochronnych, materiałów do instalacji elektrycznych, narzędzi do zaciskania i przemysłowych rozwiązań do znakowania kabli, a także rozwiązań do połączeń sieciowych. HellermannTyton opracowuje nowe technologie zarządzania okablowaniem dostosowane do przemysłu motoryzacyjnego, lotniczego, spożywczego, kolejowego, stoczniowego, telekomunikacyjnego i turbin wiatrowych.

Rozszerzyliśmy nasz asortyment o 2 800 nowych produktów HellermanTyton. Sprawdź ofertę ponad 4 100 produktów tej marki.

HellermannTyton - nasze rekomendacje

3M dla Profesjonalistów

3M oznacza innowacyjne produkty, dla niemal każdego obszaru życia, zarówno w domu, jak i w miejscu pracy. Na całym świecie 8 100 naukowców i inżynierów z 3M stale opracowuje przełomowe projekty. Oferujemy ponad 950 produktów z zakresu  bezpieczeństwa pracy, technologii klejenie oraz inteligentnych urządzeń elektrycznych i elektronicznych.

3M PELTOR to sztandarowa marka firmy, która stawia 3M w czołówce wiodących dostawców produktów do ochrony głowy, twarzy oraz rozwiązań do ochrony słuchu w hałaśliwym otoczeniu i niebezpiecznych warunkach pracy. Seria PELTOR X wykorzystuje przełomową technologię, w celu zapewnienia maksymalnej ochrony przy zachowaniu eleganckiego wyglądu. W ten sposób firma 3M wyznacza nowe standardy w zakresie pasywnej ochrony słuchu, aby sprostać wymaganiom nowoczesnych miejsc pracy w przemyśle.

3M - nasze rekomendacje

Devolo i Devolo Business Solutions – specjaliści od wydajnych sieci domowych i instalacyjnych rozwiązań Smart Home  

Devolo jest wiodącym na świcie dostawcą produktów do komunikacji powerline. Adaptery Powerline Devolo zapewniają połączenie szerokopasmowe oraz stały dostęp do Internetu, eliminując martwe strefy w każdym zakamarku domu i biura.  Wykorzystują istniejące okablowanie budynków w celu zapewnienia szybkiego połączenia z Internetem i pełnego zasięgu Wi-Fi w całym obiekcie – co pomaga w wydajnej pracy w dowolnym miejscu.

Devolo - nasze rekomendacje

https://www.conrad.pl/binaries/content/gallery/ccpjunior/banners/landing-pages/komponenty-powiekszenie-asortymentu/banner-1405x50-wszystkiemarkijpg

Wiha – światowy lider produkcji narzędzi dla przemysłu i handlu

Jako wieloletni strategiczny partner wyspecjalizowanych sprzedawców detalicznych, Wiha oferuje szeroką gamę innowacyjnych narzędzi ręcznych dla profesjonalistów. Spełniają najwyższe wymagania dotyczące bezpieczeństwa, funkcjonalności, trwałości i ergonomii.

Hazet – narzędzia i wyposażenie warsztatów

Wiodący dostawca wózków warsztatowych, narzędzi ręcznych, kluczy dynamometrycznych, pneumatyki i narzędzi specjalistycznych do serwisów samochodowych. Sprawdź ofertę ponad 3 100 produktów Hazet.

Helvi –  producent ładowarek do akumulatorów konwencjonalnych i  inwerterowych oraz rozruszników silników 

Rozruszniki silnika Helvi dostępne są również w wersji przenośnej. Niedawno wprowadzone ładowarki samochodowe są bezpieczne dla elektroniki pokładowej montowanej w pojazdach i skierowane do profesjonalnych użytkowników i warsztatów.

BASF Innofil3D – 25 lat doświadczenia w rozwoju i produkcji filamentu

Szczególnie precyzyjne techniki produkcji BASF gwarantują wysoce niezawodne filamenty do druku 3D. Obejmują one linie produktów, takich jak PLA, PET, ABS, Specials, InnoCircle i seria Professional. Firma dostarcza również produkty do druku wysokonakładowego. Obecnie w ofercie posiadamy ponad 160 produktów marki BASF Innofil3D.

Dicota – wysokiej jakości torby na laptopa

Od 25 lat Dicota jest wiodącym dostawcą wysoce funkcjonalnych rozwiązań transportowych i magazynowych najwyższej jakości, a także liderem na rynku w Niemczech, Austrii i Szwajcarii.

Ponad 500 produktów marki Dicota jest już dostępnych w Conrad.

Otterbox – ochrona sprzętu elektronicznego

Otterbox specjalizuje się w produkcji profesjonalnych akcesoriów ochronnych do elektroniki użytkowej, w tym etui odpornych na wodę, wstrząsy i upadki dla wszystkich popularnych marek telefonów komórkowych.

Sprawdź ofertę ponad 140 artykułów tej firmy.

Fränkische  - lider w rozwoju rur, kanałów i węży z tworzyw sztucznych

Fränkische oferuje nieustannie unowocześniane rozwiązania dla budownictwa, inżynierii lądowej, motoryzacji i przemysłu. Firma znana jest z systemu alpex-duo tworzonego z  rur wielowarstwowych z warstwą aluminium oraz żółtej falistej rury drenażowej.

Wybierz z szerokiej gamy ponad 1200 produktów wysokiej jakości.

Doepke – twórca rozwiązań do ochrony różnicowoprądowej

Od ponad 60 lat firma Doepke opracowuje technologię  zabezpieczeń prądu resztkowego, która umożliwia ochronę rozdzielnic i zapewnienia bezpieczne działanie urządzeń elektrycznych.  

Oferujemy ponad 100 nowych produktów.

Klauke – 140 lat doświadczenia w technologii połączeń i narzędzi

Klauke jest światowym dostawcą wysokiej jakości złączy elektrycznych, narzędzi hydraulicznych do zaciskania, cięcia i dziurkowania. Firma w nowych rozwiązaniach kładzie duży nacisk na zapewnienie łatwości użytkowania, bezpieczeństwa i oszczędności czasu.

Conrad rozszerza swoją ofertę o ponad 3 100  nowych produktów Klauke.

Intercontec – złącza, wtyczki i gniazda

Niezwykle kompatybilne i wszechstronne produkty Intercontec umożliwiają szeroką gamę modułowych instalacji  urządzeń. Dzięki koncepcji Plug & Play złącza te zapewniają łatwą i szybką instalację, a także łatwą wymianę wadliwych części.

W Conrad znajdziesz ponad 3 100 produktów Intercontec.