https://www.conrad.pl/binaries/content/gallery/ccpjunior/banners/landing-pages/komponenty-powiekszenie-asortymentu/powiekszenie-brennenstuhl/baner-1280x300-5000-bezcta.jpg

 

Nowoczesna technika i nowe marki, które uzupełnią asortyment produktów dla techników, elektroników, automatyków oraz służb utrzymania ruchu i pozwolą na zapewnienie najwyższej jakości pracy w wielu sektorach przemysłu. Co miesiąc nowe marki!

Zwiększ efektywność swojego biznesu z nowymi produktami od Conrad:

  • ponad 5000 nowości, ponad 10 nowych dostawców,
  • elastyczne opcje zamówień (RFQ, BOM, OCI, zlecenia terminowe)
  • darmowa dostawa powyżej 199 zł,
  • 20 dni na zwrot towaru,
  • wsparcie techniczne,
  • gwarancja na wszystkie produkty. 
https://www.conrad.pl/binaries/content/gallery/ccpjunior/banners/landing-pages/komponenty-powiekszenie-asortymentu/powiekszenie-cisco/markamiesiacajpg

Firma Brennenstuhl oferuje produkty z branży elektronicznej i elektrotechnicznej. W celu zaspokojenia potrzeb klientów, inżynierowie i technicy zajmują się tworzeniem innowacyjnych wyrobów. Firma stawia wysokie wymagania w kwestiach, takich jak design i funkcjonalność, przy czym na pierwszym miejscu zawsze jest wysoką jakość i bezpieczeństwo.

Odkryj Brennenstuhl – wiodącego na świecie dostawcę szpuli kablowych, listew zasilających, przedłużaczy kablowych, lamp i reflektorów oraz rozwiązania dla obszaru automatyki domowej  cechujących się innowacyjnością i funkcjonalnością.

Brennenstuhl - nasze rekomendacje

https://www.conrad.pl/binaries/content/gallery/ccpjunior/banners/landing-pages/komponenty-powiekszenie-asortymentu/banner-1405x50-najlepszemarkijpg

Koncentrując się na wysokiej jakości rozwiązaniach pomiarowych dla edukacji i przemysłu, GW Instek oferuje ponad 300 produktów od oscyloskopów, analizatorów widma, generatorów sygnałów oraz niezbędnego sprzętu do testowania i diagnostyki, aż po systemy nadzoru wideo.

Firma została uhonorowana licznymi międzynarodowymi nagrodami i posiada od 1993 roku certyfikat ISO 9002.

GW Instek - nasze rekomendacje

Renkforce to wiodący producent wysokiej jakości innowacyjnych produktów służących udoskonaleniu życia. Twoja opinia pomaga nam ulepszać, aktualizować i uzyskiwać pomysły na zupełnie nowe produkty. Oferta obejmuje akcesoria multimedialne, kable audio-video, termohigrometry, stacje pogodowe, zegary, jak i urządzenia zwiększające bezpieczeństwo.  

Renkforce oznacza doskonałą jakość, trwałość, zorientowanie na klienta i przystępne ceny.  Dzięki temu produkty Renkforce dostosowują się do Twoich potrzeb.

renkforce - nasze rekomendacje

Asortyment japońskiej firmy obejmuje zarówno niedrogie ekrany  LC / LED do zastosowań domowych i biurowych, jak i najnowocześniejsze urządzenia klasy przemysłowej, które mają własne oprogramowanie, uchwyty obrotowe i inne ergonomiczne funkcje. 

iiyama  jest także pionierem w dziedzinie cyfrowych aplikacji , dostarczając szeroką gamę interaktywnych paneli wielodotykowych i wyświetlaczy wielkoformatowych do szerokiego zakresu zastosowań.

iiyama - nasze rekomendacje

https://www.conrad.pl/binaries/content/gallery/ccpjunior/banners/landing-pages/komponenty-powiekszenie-asortymentu/banner-1405x50-wszystkiemarkijpg

Eltako – czołowy producent przełączników impulsowych i przekaźników instalacyjnych

Firma jest jednym z liderów w dziedzinie przełączników impulsowych, ściemniaczy, wielofunkcyjnych przekaźników czasowych, odłączników i liczników energii elektrycznej montowanych na szynie.

Wera – wiodący na świecie producent narzędzi ręcznych

Innowacyjny twórca profesjonalnych narzędzi ręcznych. Wera kieruje się pasją do codziennego odkrywania śrubokrętów, zapadek, kluczy oraz innych narzędzi ręcznych i  rozwiązywania problemów użytkowników w branży. Dzięki wysokiej jakości materiałom, ergonomicznemu kształtowi, zabezpieczeniu przed staczaniem, a także bezpieczeństwu pracy pod napięciem, narzędzia Wera z powodzeniem mogą zostać wykorzystane podczas najbardziej skomplikowanych prac montażowych i serwisowych. W naszej ofercie znajdziesz 2 800 produktów Wera.

Nokia - światowy lider w dziedzinie technologii komunikacyjnych

Nokia oznacza innowacyjną technologię wykorzystywaną przez dostawców komunikacji, rządy, międzynarodowe korporacje i zwykłych ludzi na całym świecie. Oferta obejmuje rozwiązania, takie infrastruktura 5G i Internet przedmiotów (IoT) czy aplikacje VR.

Jabra - najnowocześniejsza technologia audio pełna inteligentnych rozwiązań

Słuchawki, zestawy słuchawkowe i zestawy głośnomówiące Jabra to najbardziej innowacyjne rozwiązania dźwiękowe do biura, dojazdów do pracy, siłowni lub na zewnątrz.

Monoprice - wysokiej jakości komponenty elektroniczne i akcesoria

Monoprice to jeden z najpopularniejszych na świecie producentów elektroniki użytkowej, w tym niskobudżetowych drukarek 3D. Drukarki 3D tej marki cechują się  doskonałym stosunku ceny do jakości.

Sennheiser - specjalistyczny dostawca słuchawek i mikrofonów o najwyższej jakości dźwięku

Sennheiser oznacza pionierską jakość dźwięku i technologię mikrofonu dla profesjonalnych użytkowników. Firma dzięki swojemu 70 letniemu doświadczeniu projektuje produkty przekraczające oczekiwania i ustanawiające nowe standardy w dziedzinie dźwięku.

DYMO - wiodący na świecie dostawca innowacyjnych rozwiązań do drukowania etykiet

Szeroka gama produktów, przeznaczona dla biur, magazynów, przemysłowych stacji roboczych i sal lekcyjnych, obejmuje maszyny do wytłaczania, etykieciarki, rozwiązania stacjonarne i przenośne urządzenia klasy przemysłowej.

Dino-Lite - lider rynku cyfrowej mikroskopii przenośnej

Jako wynalazca przenośnego cyfrowego mikroskopu USB, Dino-Lite jest liderem na rynku i punktem odniesienia w branży w dziedzinie cyfrowych mikroskopów przenośnych. Gama produktów firmy oferuje rozwiązania dla każdej aplikacji i wszystkich popularnych standardów łączności.

Ersa – największy europejski producent systemów lutowniczych

Ersa oferuje szeroki asortyment urządzeń do lutowania, od stacji lutowniczych przez odsysacze oparów po akcesoria.  Odkąd założyciel firmy Ernst Sachs  w 1921 opatentował lutownicę elektryczną Ersa stale je udoskonala.

Yale - globalny dostawca ochrony, bezpieczeństwa i komfortu w budynku

Yale jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w branży zamków na świecie. Ogromna oferta mechanicznych i elektromechanicznych rozwiązań bezpieczeństwa chroni budynki na całym świecie.