https://www.conrad.pl/binaries/content/gallery/ccpjunior/banners/landing-pages/komponenty-powiekszenie-asortymentu/powiekszenie-weidmueller/baner-1280x300-10000-bezcta.jpg

 

Nowoczesna technika i nowe marki, które uzupełnią asortyment produktów dla techników, elektroników, automatyków oraz służb utrzymania ruchu i pozwolą na zapewnienie najwyższej jakości pracy w wielu sektorach przemysłu. Co miesiąc nowe marki!

Zwiększ efektywność swojego biznesu z nowymi produktami od Conrad:

  • ponad 10 000 nowości, ponad 10 nowych dostawców,
  • elastyczne opcje zamówień (RFQ, BOM, OCI, zlecenia terminowe),
  • darmowa dostawa powyżej 199 zł,
  • 20 dni na zwrot towaru,
  • wsparcie techniczne,
  • gwarancja na wszystkie produkty. 
https://www.conrad.pl/binaries/content/gallery/ccpjunior/banners/landing-pages/komponenty-powiekszenie-asortymentu/powiekszenie-cisco/markamiesiacajpg

Rodzinna firma Weidmüller zajmuje się produkcją rozwiązań z zakresy techniki łączeniowej dla przemysłu elektrycznego. Wspiera klientów i partnerów w ponad 80 krajach rozwiązaniami w zakresie przetwarzania sygnałów oraz transmisji danych w środowisku przemysłowym. Szeroki asortyment produktów jest stale uzupełniany innowacyjnymi produktami. Od 2009 roku Conrad Electronic i Grupa Weidmüller  współpracują w zakresie dystrybucji komponentów i systemów elektronicznych w świecie automatyki, energii i transportu.  Ta współpraca została doceniona nagrodą Weidmüller Partnership Award, podczas targów Hannover Messe 2019.

Conrad oferuje pełną gamę asortymentu Weidmüller.

Weidmüller - nasze rekomendacje

https://www.conrad.pl/binaries/content/gallery/ccpjunior/banners/landing-pages/komponenty-powiekszenie-asortymentu/powiekszenie-weidmueller/baner-1280x100-logotypy.jpg

https://www.conrad.pl/binaries/content/gallery/ccpjunior/banners/landing-pages/komponenty-powiekszenie-asortymentu/banner-1405x50-najlepszemarkijpg

Oprócz przewodowych elektronarzędzi i maszyn na sprężone powietrze, firma Metabo oferuje także narzędzia akumulatorowe. Wydajne ogniwa akumulatorów Metabo LiHD zapewniają moc wystarczającą do bezprzewodowej realizacji nawet najtrudniejszych prac. Profesjonalni użytkownicy w dziedzinie rzemiosła metalowego oraz konserwacji przemysłowej, jak również branży budowlanej doceniają rozwiązania systemowe spełniające najwyższe wymogi oraz duży wybór akcesoriów do wszystkich popularnych zastosowań.

Rozszerzyliśmy naszą ofertę o ponad 1 400 produktów Metabo.

Metabo - nasze rekomendacje

Założona w 1952 roku firma dostarcza pełną gamę produktów oświetleniowych. Brilliant dzięki innowacyjnym i kreatywnym projektom wyznacza nowe trendy. Jednym z nich jest technologia EasyDim LED, która umożliwia ściemnianie świateł za pomocą istniejących przełączników światła bez konieczności instalowania osobnych ściemniaczy. Produkty Brilliant znane są ze swojej wydajności energetycznej, oszczędności kosztów, trwałości i wyjątkowej jakości światła.

Obecnie posiadamy ponad 1600 produktów marki Brilliant.

Brilliant - nasze rekomendacje

W dziedzinie technologii informacyjnej i przetwarzania obrazu HP dostarcza rozwiązania dla szerokiego zakresu zastosowań w przemyśle, nauce, administracji  publicznej, a także w służbie zdrowia i edukacji. Asortyment obejmuje komputery, urządzenia peryferyjne, takie jak drukarki i urządzenia wielofunkcyjne, produkty sieciowe i oprogramowania. Firma stale się rozwija i inspiruje innowacjami.

Rozszerzyliśmy naszą ofertę o ponad 130 nowych produktów.

Hewlett Packard Enterprise - nasze rekomendacje

https://www.conrad.pl/binaries/content/gallery/ccpjunior/banners/landing-pages/komponenty-powiekszenie-asortymentu/banner-1405x50-wszystkiemarkijpg

Faber – teraz pełen asortyment z jednego źródła

Firma Faber od ponad 69 lat jest jednym z czołowych dostawców w branży kabli i przewodów. Oferuje klasyczne przewody elektryczne i kable o różnych profilach. Sprawdź ofertę ponad 900 artykułów Faber.

Patlite – nowe rozwiązania bezpieczeństwa dla sektora publicznego

Wiodący na świecie dostawca innowacyjnych lamp LED, nowoczesnych alarmów dźwiękowych, systemów komunikacji wizualnej i akustycznej. W Conrad dostępnych jest ponad 500 artykułów tego producenta.

Parat – dostosowane rozwiązania do przechowywania sprzętu i narzędzi

Firma jest producentem wysokiej jakości walizek narzędziowych, dostawcą innowacyjnych systemów pamięci masowej IT i specjalistą w certyfikowanym oświetleniu awaryjnym. Conrad rozszerza ofertę i tym samym oferuje dostęp do ponad 190 wysokiej jakości produktów.

D-Link - profesjonalne rozwiązania sieciowe

Producent nagradzanych rozwiązań sieciowych i usług do zastosowań w domach, przedsiębiorstwach, a także dla dostawców usług telekomunikacyjnych. Projektuje i rozwija rozwiązania sieciowe, bezprzewodowe, nadzoru IP, do przechowywania danych. W naszym sklepie znajdziesz ponad 100 pozycji marki D-Link.

TRU Components –  komponenty, kable i przewody o najwyższej jakości dla Twoich projektów

Oferujemy teraz jeszcze więcej produktów TRU Components w tym podzespoły elektromechaniczne, kable i przewody. Sprawdź ofertę 17 500 innowacyjnych produktów TRU Components.

Hugo Müller - wszystko dla automatyki budynków

Absolutna nowość! Hugo Müller to tradycyjna niemiecka firma dostarczająca profesjonalne rozwiązania automatyki budowlanej oparte na technologii KNX. W naszej ofercie znajdziesz ponad 35 pozycji.

REV Ritter – innowacyjne i wysokiej jakości okablowanie elektryczne

REV Ritter jest jednym z wiodących producentów i dystrybutorów produktów dla instalacji elektrycznych, które charakteryzuje wysoka jakość i nowoczesny design. W naszej ofercie dostępnych jest ponad 300 praktycznych rozwiązań REV.

EFB – Rozwiązania sieciowe i systemowe dla branży IT i przemysłu

Kompleksowa oferta  ponad 1 400 artykułów, od szaf systemowych IT, poprzez  przyszłościową technologię światłowodową, aż po przewody i kable komputerowe.

VISATION - lider innowacji w dziedzinie technologii akustyki i pionierskich rozwiązań audio

Firma jest specjalistycznym producentem zaawansowanych głośników i sprzętu audio. Stawia na intensywne badania i rozwój jakości. Conrad oferuje dostęp do ponad 290 produktów tej marki.

Monacor – ponad 300 nowych rozwiązań w dziedzinie nagłośnienia i bezpieczeństwa

Bardzo różnorodne rozwiązania dla instalacji audio, oświetlenia scenicznego, bezpieczeństwa i efektów oświetleniowych. Oferujemy ponad 800 produktów marki Monacor.