https://www.conrad.pl/binaries/content/gallery/ccpjunior/banners/landing-pages/komponenty-powiekszenie-asortymentu/powiekszenie-schneider/baner-1280x300-nowyasortyment3-newjpg

 

Nowoczesna technika i nowe marki, które uzupełnią asortyment produktów dla techników, elektroników, automatyków oraz służb utrzymania ruchu i pozwolą na zapewnienie najwyższej jakości pracy w wielu sektorach przemysłu. Co miesiąc nowe marki!

Powiększenie asortymentu w Conrad to nowe grupy produktów od najlepszych światowych producentów, które pozwolą na jeszcze lepszy rozwój Twojej działalności. Dowiedz się więcej!

Zwiększ efektywność swojego biznesu z nowymi produktami od Conrad:

  • ponad 55 000 nowości, ponad 20 nowych dostawców,
  • elastyczne opcje zamówień (RFQ, BOM, OCI, zlecenia terminowe)
  • darmowa dostawa powyżej 199 zł,
  • 20 dni na zwrot towaru,
  • wsparcie techniczne,
  • gwarancja na wszystkie produkty. 
https://www.conrad.pl/binaries/content/gallery/ccpjunior/banners/landing-pages/komponenty-powiekszenie-asortymentu/banner-1405x50-najlepszemarkamiesiacajpg
https://www.conrad.pl/binaries/content/gallery/ccpjunior/banners/landing-pages/komponenty-powiekszenie-asortymentu/powiekszenie-schneider/baner-1280x100-schneiderelectricjpg

Oferujemy 11 800 produktów Schneider Electric z zakresu instalacji, komponentów, technologii inteligentnego domu, a także innowacyjnych rozwiązań z obszaru zarządzania energią, sterowania i automatyzacji. Szeroki asortyment pozwala na realizację projektów na dowolną skalę – od podstawowych konfiguracji rozdzielnic aż po złożone sieci. Innowacyjne i  różnorodne technologie sterowania umożliwiają elastyczną i energooszczędną automatyzację maszyn i urządzeń.

Linia produktów Wiser to innowacyjne rozwiązania w zakresie inteligentnego zarządzania energią oraz sterowania oświetleniem i ogrzewaniem.

Nasze rekomendacje

https://www.conrad.pl/binaries/content/gallery/ccpjunior/banners/landing-pages/komponenty-powiekszenie-asortymentu/powiekszenie-schneider/baner-1280x100-mertenjpg

Oferta Merten obejmuje wielokrotnie nagradzane przełączniki, czujniki ruchu oraz rozwiązania dla inteligentnych systemów budynkowych opartych na standardach KNX. Wybierając rozwiązania firmy Merten zyskujesz optymalizację zużycia energii, większe bezpieczeństwo, maksymalny komfort oraz wysoką kompatybilność zarówno pojedynczych produktów, jak i złożonych rozwiązań.

Nasze rekomendacje

https://www.conrad.pl/binaries/content/gallery/ccpjunior/banners/landing-pages/komponenty-powiekszenie-asortymentu/powiekszenie-schneider/baner-1280x100-rittojpg

Ritto to producent wysokiej jakości rozwiązań w zakresie domofonów drzwiowych lub biurowych, systemów skrzynek pocztowych i systemów nadzoru wideo. Dostarczamy praktyczne produkty oparte na przetestowanych technologiach oraz projektach wielokrotnie nagradzanych za nowoczesne wzornictwo. Urządzenia firmy Ritto cechuje niezawodność,  wysoka funkcjonalność oraz  oszczędność czasu instalacji.

Dzięki dostępnym w Conrad produktom Ritto, Schneider Electric i Merten możesz skomplementować elementy inteligentnego systemu zarządzania budynkiem w jednym miejscu.

Nasze rekomendacje

https://www.conrad.pl/binaries/content/gallery/ccpjunior/banners/landing-pages/komponenty-powiekszenie-asortymentu/banner-1405x50-najlepszemarkijpg

Firma Bosch oferuje zaawansowane technologię dla branży motoryzacyjnej i systemów bezpieczeństwa, jest także znany producent urządzeń gospodarstwa domowego i elektronarzędzi.

Uzupełniliśmy naszą ofertę o spełniające najwyższe wymagania elektronarzędzia linii Bosch Professional oraz elektronarzędzia ogrodowe od Bosch Home and Garden. Dodatkowo kategoria Bosch Accessories to szeroki wybór profesjonalnych akcesoriów, od zestawów wkrętaków do akumulatorów litowo-jonowych.

Nasze rekomendacje

Asortyment TRU Components został rozszerzony o 4400 nowych produktów obejmujących komponenty elektromechaniczne, złącza, kable i przewody. W Conrad znajdziesz 17 000 produktów jednego z najlepszych producentów wysokiej jakości komponentów przeznaczonych dla przemysłu motoryzacyjnego, kolejowego, oświetleniowego, energetycznego, a także dla sektora energii odnawialnej.

Nasze rekomendacje

Od ponad 60 lat Wago jest niezawodnym partnerem dla innowacyjnych produktów w dziedzinie automatyki i technologii połączeń. Firma oferuje liczne innowacje i sprawdzone projekty, a także indywidualne rozwiązania dla Twojej branży. Produkty Wago odznaczają się wysoką jakością, trwałością, bezkompromisową precyzją oraz prostą obsługą. Nasza oferta obejmuje ponad 15 500 artykułów z branży motoryzacyjnej, kolejowej, oświetleniowej, energetycznej oraz branży budowlanej.

Nasze rekomendacje

https://www.conrad.pl/binaries/content/gallery/ccpjunior/banners/landing-pages/komponenty-powiekszenie-asortymentu/banner-1405x50-wszystkiemarkijpg

Holzmann Maschinen  wieloletnie doświadczenie w obróbce drewna i metalu

Starannie dobrana oferta narzędzi do obróbki oraz cięcia materiałów zarówno dla majsterkowiczów, jak i profesjonalnych użytkowników z różnych branż. Nowoczesne szlifierki i tokarki, a także wydajne piły taśmowe lub tarczowe zapewniają łatwą obsługę oraz bezpieczeństwo pracy.

390 nowych produktów przeznaczonych do obróbki drewna, metalu i blachy, a także narzędzi do warsztatu!

Voltcraft  – 30 lat doświadczania w dziedzinie technologii ładowania oraz zasilania, a także technice pomiarowej

Nowe urządzenia z dziedziny technologii pomiarowej o wysokiej precyzji i dokładności. Produkty marki Voltcraft charakteryzuje doskonały stosunek jakości do ceny oraz 3-letnia gwarancja.

Ponad 1500 artykułów z dziedziny technologii pomiarowej, sprzętu diagnostycznego, urządzeń zasilających i ładujących!

Toolcraft – połączenie mocy i precyzji dla warsztatu i domu

Nowe urządzenia z kategorii technologii pomiarowej dla indywidualnych użytkowników, rzemieślników i pracowników sektora przemysłowego. Toolcraft oferuje 10-letnią gwarancję na wybrane artykuły z zakresu narzędzi i wyposażenia warsztatu.

Ponad 70 000 artykułów z dziedziny urządzeń do lutowania, technologii pomiarowej, techniki mocowania i narzędzi ręcznych!

Belden – niezawodny partner w zakresie skutecznych rozwiązań transmisji sygnałów

Producent asortymentu do transmisji sygnałów, kabli do przesyłu danych, złączy, modułów I/O i komponentów sieci przemysłowych o innowacyjnej konstrukcji i doskonałych parametrach.

100 nowych produktów w dziedzinie kabli i złączy!

Rittal – oferta dla przemysłu i branży informatycznej

Wiodący na świecie dostawca systemów do dystrybucji energii, infrastruktury IT, szaf sterowniczych, klimatyzacji i oprogramowania.

300 nowych artykułów z zakresu komponentów, narzędzi i elektronicznego przetwarzania danych!

Binder – specjalista od złączy do automatyzacji

Producent złączy przemysłowych, złączy instalacyjnych oraz kablowych dla automatyki, wykorzystujący nowoczesne techniki produkcyjne i zapewniający wysoką jakość w wielu zastosowaniach.

100 nowości z dziedziny komponentów i technologii oświetleniowej!

Abus – od 1924 ekspert w zakresie technologii bezpieczeństwa

Szeroka oferta najwyższej jakości inteligentnych i skutecznych rozwiązań w sektorze bezpieczeństwa domów i obiektów przemysłowych.

10 nowych produktów z serii ABUS Z-Wave w kategorii Smart Home!

Yuasa – znany producent akumulatorów

Największy na świecie producent akumulatorów kwasowo-ołowiowych o wysokiej niezawodności, długiej żywotności i zaawansowanej technologii przeznaczonych do zastosowań przemysłowych.

30 nowych produktów w dziedzinie akumulatorów samochodowych i motocyklowych.  

Acculux – optymalizacja technologii oświetleniowych

Lider innowacji w zakresie technologii LED do ładowania, a także producent latarek i lamp roboczych o wytrzymałej obudowie przeznaczonych do najtrudniejszych zadań.

10 nowych produktów z działu oświetlenia!

Würth – wiodący producent komponentów elektronicznych i elektromechanicznych

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu firma produkuje zróżnicowane komponenty elektroniczne i elektromechaniczne przeznaczone dla producentów elektroniki w całej Europie.

Ponad 180 nowych złączy!