https://www.conrad.pl/binaries/content/gallery/ccpjunior/banners/landing-pages/komponenty-powiekszenie-asortymentu/baner-1280x300-powiekszenieasortymentujpg

 

Nowoczesna technika i nowe marki, które uzupełnią asortyment produktów dla techników, elektroników, automatyków oraz służb utrzymania ruchu i pozwolą na zapewnienie najwyższej jakości pracy w wielu sektorach przemysłu. Co miesiąc nowe marki!

Powiększenie asortymentu w Conrad to nowe grupy produktów od najlepszych światowych producentów, które pozwolą na jeszcze lepszy rozwój Twojej działalności. Dowiedz się więcej!

Zwiększ efektywność swojego biznesu z nowymi produktami od Conrad:

  • ponad 25 000 nowości, ponad 20 nowych dostawców,
  • elastyczne opcje zamówień (RFQ, BOM, OCI, zlecenia terminowe)
  • darmowa dostawa powyżej 199 zł,
  • 20 dni na zwrot towaru,
  • wsparcie techniczne,
  • gwarancja na wszystkie produkty. 
https://www.conrad.pl/binaries/content/gallery/ccpjunior/banners/landing-pages/komponenty-powiekszenie-asortymentu/banner-1405x50-najlepszemarkamiesiacajpg
https://www.conrad.pl/binaries/content/gallery/ccpjunior/banners/landing-pages/komponenty-powiekszenie-asortymentu/baner-1280x100-wiodacydostawcakablijpg

Lapp jest jednym z wiodących dostawców zintegrowanych rozwiązań w dziedzinie technologii kabli i połączeń. 

Conrad daje Ci dostęp do kompletnego portfolio ponad 26 000 produktów marki Lapp. Należą do nich kable i elastyczne przewody, przemysłowe złącza wtykowe, elementy z zakresu techologii łączenia i niestandardowe rozwiązania na indywidualne zamówienie. W asortymencie dostępne są standardowe kable połączeniowe i sterujące ÖLFLEX®, systemy transmisji danych UNITRONIC®, a także złącza przemysłowe EPIC®.

Oferta Lapp pozwala na dobór produktów i rozwiązań dla potrzeb Twojej firmy! Dowiedz się więcej!

Skorzystaj z naszych elastycznych opcji pakowania: pełne rolki kablowe (od 10 m do 9000 m) oraz możliwość zakupienia kabli na metry, bez dodatkowych opłat.

Odkryj produkty Lapp!

Lapp - nasze rekomendacje

https://www.conrad.pl/binaries/content/gallery/ccpjunior/banners/landing-pages/komponenty-powiekszenie-asortymentu/banner-1405x50-najlepszemarkijpg
https://www.conrad.pl/binaries/content/gallery/ccpjunior/banners/landing-pages/komponenty-powiekszenie-asortymentu/baner-1280x100-wiodacydostawcasysmonitoringujpg

Dahua to wiodący producent inteligentnych rozwiązań w zakresie technologii bezpieczeństwa i nowoczesnych produktów  IoT. W oparciu o innowacje technologiczne, Dahua Technology oferuje kompletne systemy bezpieczeństwa w celu tworzenia produktów sprawdzających się jako kompleksowe rozwiązania w ochronie przestrzeni miejskich (komunikacja miejska, parkingi), budynków, a także przestrzeni specjalnych takich jak lotniska czy porty.

Główna linia produktów do monitoringu firmy Dahua, w tym kamery sieciowe, NVR i kamery HD, może być stosowana w wielu sektorach przemysłu, a także  administracji, handlu detalicznym, nieruchomościach, transporcie i energetyce czy hotelarstwie.

Dahua - nasze rekomendacje

https://www.conrad.pl/binaries/content/gallery/ccpjunior/banners/landing-pages/komponenty-powiekszenie-asortymentu/baner-1280x100-najlepszerozwiazaniaakcesoriamultimediajpg

Ponad 900 produktów Renkforce z zakresu zarówno standardowych, jak i specjalnych kabli oraz adapterów znajdujących zastosowanie w IT czy przestrzeniach biurowych, zapewniając jakość przemysłową w najlepszej cenie. Wybierając akcesoria komputerowe i biurowe marki Renkforce, inwestujesz w innowacje, najnowsze standardy dla modułów Keystone w szafie serwerowej i złączy do konfekcjonowania zgodnych z CAT 8.1 lub przydatne funkcje (np. funkcja blokowania dla kabli sieciowych).

Renkforce - nasze rekomendacje

https://www.conrad.pl/binaries/content/gallery/ccpjunior/banners/landing-pages/komponenty-powiekszenie-asortymentu/banner-1405x50-wszystkiemarkijpg

Eaton światowy lider w zakresie rozwiązań zarządzania energią,

Bezpieczne rozwiązania zapewniające efektywne zarządzanie energią w warunkach przemysłowych.

Ponad 300 nowości w dziedzinie elektromechaniki!

Mean Well światowy producent urządzeń zasilających

Zróżnicowane modele zasilaczy oraz profesjonalne urządzenia zasilające sprawdzające się w wielu sektorach przemysłu.

200 nowości  w zakresie techniki zasilania!

Netgear – amerykański producent innowacyjnych rozwiązań

Szeroka  oferta niezawodnych, łatwych w instalacji i konserwacji  produktów sieciowych. Urządzenia znajdujące zastosowanie w technologii domowej,  multimediach, zabezpieczeniach i automatyzacji oraz przemyśle.

30 nowych produktów z zakresu instalacji sieciowej, bezpieczeństwa i automatyki!

Pferd – narzędzia do obróbki materiałów i powierzchni na najwyższym poziomie

Producent  szerokiego asortymentu napędów i narzędzi do obróbki oraz cięcia materiałów wykorzystujący nowoczesne techniki produkcyjne zapewniające stabilną, wysoką jakość w wielu zastosowaniach.

500 nowych narzędzi i akcesoriów warsztatowych!

Weidmüller - optymalizacja połączeń przemysłowych

Lider w zakresie złączy przemysłowych, firma będąca  wzorem niezawodności, wiedzy i kompleksowości w zakresie rozwiązań dla przemysłu maszynowego, techniki procesowej, energetyki, transportu czy sektora produkcji urządzeń.

Ponad 10 000 nowości w zakresie przemysłowych rozwiązań łączeniowych!

Digitus Professional– producent profesjonalnych akcesoriów komputerowych

Produkty z zakresu bezpieczeństwa i nadzoru, dystrybucji wideo, komponentów komputerowych, a także kable i przejściówki sprawdzające się w aplikacjach profesjonalnych, jak i domowych.

Prawie 150 nowych kabli oraz adapterów!

Mobotix – specjalista w dziedzinie bezpieczeństwa budynków

Pionier w dziedzinie opracowywania innowacyjnych kamer, urządzeń IoT oraz innych, inteligentnych urządzeń zapewniających bezpieczeństwo mienia oraz nieruchomości.

35 nowych kamer IP od Mobotix!

SLV – przyszłościowe rozwiązania oświetleniowe

Systemy oświetleniowe oraz lampy o nowoczesnym designie, wysokiej jakości wykonania oraz dużej elastyczności zastosowania.

Ponad 1600 nowych elementów oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego, a także systemów szynowych!

Bachmann – innowacyjne komponenty elektrotechniczne

Od lat opracowuje, produkuje innowacyjne elementy i systemy elektrotechniczne, takie jak inteligentne jednostki rozdziału mocy, pulpitowe panele łączeniowe i komponenty elektryczne.

Prawie 50 nowości w zakresie automatyki, a także kabli i adapterów!

Takachi – japoński producent obudów przemysłowych

Szeroki asortyment obudów do elektroniki wykonanych z wysokiej jakości materiałow oraz o zróżnicowanej wielkości pozwalającej na zastosowanie w wielu aplikacjach.

50 nowych uchwytów do baterii!