https://www.conrad.pl/binaries/content/gallery/ccpjunior/banners/landing-pages/kunbus/header-revpi.jpg

Kunbus, marka dla przemysłu IoT 4.0

Revolution Pi to modułowy, ekonomiczny komputer przemysłowy typu open source, oparty na znanym komputerze jednopłytkowym Raspberry Pi, dzięki czemu jest w wysokim stopniu kompatybilny z Raspberry Pi 3 i Raspberry Pi B+. Dostępne w wąskiej obudowę na szynę DIN moduły podstawowe można bezproblemowo rozbudowywać o cyfrowe i analogowe moduły I / O, odpowiednie moduły CAN oraz bramę i magistralę polową. Moduły podstawowe i moduły rozszerzeń zasilane są napięciem 12 -24 V powszechnie stosowanym w przemyśle. Moduły rozszerzeń połączysz ze sobą w ciągu kilku sekund, za pomocą połączenia wtykowego. Dodatkowo  można je łatwo skonfigurować przy użyciu graficznego narzędzia do konfiguracji. Zakres temperatury pracy wynosi od -40°C do +55°C.

Dzięki otwartej koncepcji platformy, RevPi zapewnia użytkownikom maksymalną swobodę podczas realizacji projektów IoT.

https://www.conrad.pl/binaries/content/gallery/ccpjunior/banners/landing-pages/kunbus/header-indcom.jpg

Kunbus oferuje elastyczne rozwiązania dla wszystkich popularnych aplikacji Fieldbus i Industrial Ethernet. Projektuje i produkuje innowacyjne i ekonomiczne produkty dla wszystkich Twoich potrzeb w przemyśle IoT 4.0.

KUNBUS GmbH jest specjalistą od komunikacji przemysłowej za pośrednictwem urządzeń opartych na magistrali fieldbus i przemysłowej sieci Ethernet, przeznaczonych dla różnych rynków automatyki.

https://www.conrad.it/binaries/content/gallery/ccpjunior-it/banners/brandpage-header/kunbus-1280x200jpg