https://www.conrad.pl/binaries/content/gallery/ccpjunior/banners/landing-pages/flukevsvoltcraft/lp-fluke-vs-voltcraft-07-2019-1280x300px-new.jpg

Uzupełnij swoje wyposażenie sprzętowe o urządzenia pomiarowe. Wybierz jeden z trzech zestawów zawierający nowoczesną aparaturę pomiarową marki Fluke lub Voltcraft dla specjalistów z dziedziny elektroniki, automatyki, elektromechaniki i odbierz voucher na kolejne zakupy.  Oferta ważna do 30.09.2019.

Profesjonalna diagnostyka, serwis i kontrola

Sprawdź zestawy złożone z mierników napięcia, kolejności faz, multimetrów, mierników cęgowych, wibrometrów, sonometrów oraz kamer termowizyjnych firmy Fluke, zaprojektowane dla profesjonalnych użytkowników, których codzienne prace wymagają zapewnienia dokładności pomiarów i najwyższej klasy narzędzi. System Fluke Connect™ umożliwia przesyłanie danych pomiarowych z przyrządów diagnostycznych na smartfony i w „chmurę”, co poprawia komunikację między członkami zespołu, bezpieczeństwo i wydajność pracy.

  Urządzenia pomiarowe w najlepszej cenie

W Conrad, dzięki naszej marce własnej Volcraft oferujemy specjalistycznie zaprojektowane urządzenia do diagnostyki, prac instalacyjnych i działań kontrolnych - o doskonałym stosunku ceny do jakości. Przyrządy pomiarowe Voltcraft spełniają wysokie standardy jakości na rynku europejskim i doskonale sprawdzają się w codziennej pracy w laboratorium, w warsztacie, oraz zakładach przemysłowych. Poznaj 3 zestawy złożone z urządzeń pomiarowych Voltcraft, których jesteśmy prodcentem i wyłącznym dystrybutorem.

Zestaw elektryka

Dobry elektryk musi być zawsze przygotowany do swojej pracy. Praca z instalacjami elektrycznymi wymaga szczególnej uwagi, dlatego warto kupić specjalistyczny sprzęt, który zapewni bezpieczeństwo. Dzięki miernikom cęgowym i testerom napięcia żadna usterka nie utrudni pracy instalacji elektrycznej, a z kamerą termowizyjną zlokalizujesz miejsca przegrzewania się instalacji elektrycznych.

Wybierając zestaw dla elektronika Fluke lub Voltcraft zyskasz urządzenia do dokładnych i bezpiecznych pomiarów oraz voucher do 740 zł na kolejne zakupy.

Zestaw automatyka

Automatyk w swojej pracy łączy wiele dziedzin i specjalności, dlatego w walizce narzędziowej musi posiadać szereg specjalistycznych urządzeń. Nasz praktyczny zestaw dla służb utrzymania ruchu, serwisu i inżynierów automatyków zawiera pięć przyrządów do pomiaru m.in natężenia, napięcia, rezystancji, ciągłości i temperatury powierzchni.

Wybierając oferowany pakiet zaawansowanych przyrządów pomiarowych marki Fluke lub Voltcraft bazujących na technice cyfrowej, fachowo wykonasz swoją pracę oraz otrzymasz specjalny voucher o wartości nawet 2000 zł.

Zestaw elektromechanika

Diagnozowanie sprzętu i naprawa urządzeń wymaga odpowiednich przyrządów pomiarowych. Dwa pierwsze i najważniejsze symptomy zwiastujące awarię maszyn i elementów mechanicznych to podwyższona temperatura i wibracje. W naszych specjalnie dobranych zestawach znajdziesz urządzenia, takie jak oscyloskop, kamera termowizyjna czy wibrometr, bez których trudno wyobrazić sobie skuteczną pracę mechanika.

Tylko teraz za zakup zestawu urządzeń pomiarowych Fluke lub korzystnego cenowo zestawu Voltcraft mamy dla Ciebie voucher do 3150 zł na przyszłe zakupy w Conrad.

Aby odebrać Voucher:

  1. Złóż zamówienie do końca września 2019 roku na wybrany zestaw na kwotę min. 2500 zł brutto.
  2. Po otrzymaniu zamówienia, wyślij e-mail na adres [email protected], w treści podając numer faktury i nazwę zestawu.
  3. Regulamin akcji dostępny jest również na www.conrad.pl.

 

  • Ilość zestawów jest ograniczona. Zastrzegamy sobie prawo do wcześniejszego zakończenia akcji.
  • Warunkiem skorzystania z promocji jest brak zwrotu towaru.
  • Nagrody będą wysyłane w terminie po upływie 20 dni od zakupu.

Szczegółowy opis oraz regulamin promocji znajdziesz na stronie Kup zestaw i odbierz VOUCHER