https://www.conrad.pl/binaries/content/gallery/ccpjunior/banners/landing-pages/lapp-finder/siemens-weidmuller/baner-komponenty-1240x160jpg

Komponenty - cięcie cen %

Elementy elektromechaniczne, złącza, kable i przewody wiodących producentów w obniżonych cenach.

Weidmuller tworzy elementy pozwalające na niezawodny przesył energii, sygnałów i danych. Złącza, kable, moduły zdalnego sterowania z  powodzeniem stosowane są w przemyśle maszynowym, technice procesowej, energetyce, transporcie czy produkcji urządzeń.

Siemens dzięki innowacyjnym produktom wysokiej jakości i rozwiązaniom systemowym w dziedzinie automatyzacji, napędów, instalacji i technologii przełączania pozwala na uzyskanie najlepszych efektów w zarządzaniu w przemyśle!

Phoenix Contact zapewnia rozwiązania dla instalacji elektrycznych, a także pionierskie komponenty, systemy i rozwiązania w dziedzinie elektrotechniki, elektroniki i automatyki.

Harting dzięki systematycznym, konsekwentnym pracom nad rozwojem technologii jest znanym producentem funkcjonalnych złączy przemysłowych, złączy D-Sub, złączy telekomunikacyjnych, a także złączy do PCB.

Firma ESKA to niemiecki producent zabezpieczeń nadprądowych i przepięciowych wykonanych w technologii zapewniającej najwyższe klasy bezpieczeństwa.

Firma Rittal jest producentem innowacyjnych systemów szaf sterowniczych, obudów, systemów rozdziału mocy oraz klimatyzacji systemowej.

HellermannTyton oferuje jedną z najszerszych gam produktów do łączenia i mocowania kabli.

Wago - niezawodne rozwiązania w zakresie złączy i połączeń przemysłowych

Lapp jest jednym z wiodących dostawców zintegrowanych rozwiązań w dziedzinie technologii kabli i połączeń. 

Finder – wiodący producent przekaźników elektromechanicznych,
przekaźników czasowych, pomiarowych i monitorujących.

Weidmüller tworzy elementy pozwalające na niezawodny przesył energii, sygnałów i danych. Dzięki uwzględnieniu złożoności maszyn i systemów automatyki zapewnia komponenty pozwalające na integrację ze zróżnicowanymi aplikacjami i uproszczenie funkcjonowania procesów przemysłowych. Złącza, kable, moduły zdalnego sterowania z  powodzeniem stosowane są w przemyśle maszynowym, technice procesowej, energetyce, transporcie czy produkcji urządzeń.

Poznaj rozwiązania Weidmüller zwiększające wydajność, niezawodność i jakość w różnych aplikacjach i gałęziach przemysłu.

Nasze rekomendacje

Siemens posiada odpowiednie rozwiązanie dla każdej aplikacji (m.in. dla elektrowni, sieci transportowych, obiektów komercyjnych czy przemysłowych) pozwalających na zwiększenie wydajności, niezawodności systemów produkcyjnych, instalacji energetycznych, a nawet infrastruktury. Poznaj produkty Siemens wykorzystujące technologie cyfrowe odpowiadające na potrzeby przyszłości.

Siemens dzięki innowacyjnym produktom wysokiej jakości i rozwiązaniom systemowym w dziedzinie automatyzacji, napędów, instalacji i technologii przełączania pozwala na uzyskanie najlepszych efektów w zarządzaniu w przemyśle!

Nasze rekomendacje

Phoenix Contact zapewnia rozwiązania dla instalacji elektrycznych, a także pionierskie komponenty, systemy i rozwiązania w dziedzinie elektrotechniki, elektroniki i automatyki.
Kompleksowy asortyment od Phoenix Contact skutecznie wspiera instalatorów, służby utrzymania ruchu oraz  elektryków w wielu zadaniach w środowiskach przemysłowych.

Nasze rekomendacje

Harting dzięki systematycznym, konsekwentnym pracom nad rozwojem technologii jest znanym producentem funkcjonalnych złączy przemysłowych, złączy D-Sub, złączy telekomunikacyjnych, a także złączy do PCB będących nieodzownym elementem infrastruktury technicznej w mechanice, automatyce przemysłowej, kolejnictwie, elektrowniach wiatrowych, inżynierii medycznej, telekomunikacji, a także wielu innych sektorach przemysłu.

Nasze rekomendacje

Firma ESKA to niemiecki producent zabezpieczeń nadprądowych i przepięciowych wykonanych w technologii zapewniającej najwyższe klasy bezpieczeństwa. ESKA dostarcza min. bezpieczniki SMD, miniaturowe, PTC, bezpieczniki termiczne i topikowe dla urządzeń gospodarstwa domowego, elektroniki użytkowej, rozwiązać przemysłowych oraz  do systemów fotowoltaicznych.

Nasze rekomendacje

Firma Rittal jest producentem innowacyjnych systemów szaf sterowniczych, obudów, systemów rozdziału mocy oraz klimatyzacji systemowej. Prosta obsługa, ergonomia i oryginalna stylistyka rozwiązań firmy Rittal pozwala na ich zastosowanie we wszystkich obszarach przemysłu, w branży informatyczno-komunikacyjnej oraz w budownictwie maszyn. 

Nasze rekomendacje

Niezależnie od tego, czy chodzi o opaski stalowe czy z wewnętrznym uzębieniem, opaski ze zwiększoną odpornością na skręcanie lub o zmniejszonym ciężarze, innowacyjne łączniki ze stali nierdzewnej dla maksymalnej siły trzymania, HellermannTyton oferuje jedną z najszerszych gam produktów do łączenia i mocowania kabli.

Nasze rekomendacje

Firma  Wago  od 1951 produkuje niezawodne rozwiązania w zakresie złączy i połączeń przemysłowych. Produkty firmy Wago  z powodzeniem zastępują tradycyjne połączenia śrubowe lub lutowane, a minimalizując ryzyko błędnych połączeń doskonale sprawdzają się w elektrotechnice i automatyce przemysłowej.

Nasze rekomendacje

Lapp jest jednym z wiodących dostawców zintegrowanych rozwiązań w dziedzinie technologii kabli i połączeń.  Conrad oferuje szeroką gamę produktów LappKabel, która obejmuje kable, przewody, złącza przemysłowe, dławnice kablowe i akcesoria. Produkty  niemieckiego producenta sprawdzają się w inżynierii mechanicznej i budowie instalacji,  a także w przemyśle spożywczym czy sektorze energetycznym.

Nasze rekomendacje

Finder – wiodący producent  zgłębiający  technologię  przekaźników elektromechanicznych, przekaźników czasowych, pomiarowych i monitorujących. Stale rozwijając swoje produkty, opracował System MasterIN w przekaźnikowych modułach sprzęgających z terminalami Push-in. Reprezentuje ona najnowsze osiągnięcia w bezśrubowych „sprężynowych” zaciskach, oferujących szybką instalację i oszczędność miejsca.  

Nasze rekomendacje

https://www.conrad.pl/binaries/content/gallery/ccpjunior/banners/landing-pages/lapp-finder/phoenixcontact-harting/lp-finder-harting-phoenix-banner4jpg