Tworzenie połączeń na całe życie


Molex wierzy w transformacyjną moc tworzenia połączeń. Firma jest światowym liderem w dziedzinie rozwiązań w zakresie złączy. Zapewnia wyjątkową wiedzę inżynierską, zaufane relacje i niezrównane zaangażowanie w jakość i niezawodność - wszystko po to, aby pomóc klientom z wielu branż poprawić jakość. Molex cieszy się zaufaniem klientów od ponad 80 lat. Oferując światowej klasy projekty oraz portfolio ponad 100 000 innowacyjnych produktów. Nie tylko opracowujemy rozwiązania — ale również tworzymy połączenia na całe życie. (Creating Connections for Life).

Zobacz więcej >>

Polecane produkty:

Złącza zasilania Molex: seria Fit


Inżynierowie produktu potrzebują złączy zasilania, które pozwalają na elastyczność projektowania. Aby sprostać tym wymaganiom, Molex oferuje kolorowe obudowy Fit z izolowanymi stykami, systemem kontroli pozycji terminala (TPA), złączami z wymuszoną blokadą i połączeniami bezoplotowymi.

Zobacz więcej >>

Złącza USB

Szeroka gama produktów USB firmy Molex zapewnia cały szereg opcji różniących się pod względem typu konfiguracji, orientacji, techniki lutowania i rodzaju instalacji, zasilania. Złącza USB przeznaczone do urządzeń odpornych na zachlapanie oraz z funkcjani odwracalymi, dużą szybkością przesyłania danych.

Zobacz więcej >>

Złącza Easy-On FFC/FPC

Szeroki asortyment złączy FFC/FPC firmy Molex stanowi najlepsze na rynku połączenie niezawodności sygnału, kompaktowości, szerokiego zakresu rozmiarów obwodów oraz dostępności różnych typów kabli.

Zobacz więcej >>

Złącza zasilania

Wszechstronna gama złączy zasilających Molex obejmuje obwody o obciążalności do 350 A na obwód i jest dostępna w wielu różnych wersjach, aby spełnić wymagania różnych branż.

Zobacz więcej >>

Produkty FCT/D-Sub

Sprawdzony asortyment złączy D-Sub w wersjach standardowych, mieszanych i o dużej gęstości wraz z obudowami i konfiguracjami kabli do szerokiego zakresu zastosowań.

Zobacz więcej >>

Złącze przewód-płyta

Molex oferuje szeroką gamę rozwiązań w zakresie połączeń kablowych dla całego zakresu zastosowań, od wysokoprądowych po mikrominiaturowe.

Zobacz więcej >>

Złącza płytka - płytka

Molex zapewnia szeroką gamę złączy typu board-to-board odpowiednich do zastosowań mikrominiaturowych, wymagających dużej szybkości, gęstości i mocy, w tym warianty pośrednie, ultrapłaskie, prostokątne i specyficzne dla płytek drukowanych.

Zobacz więcej >>

Moduły wtykowe i gniazdowe

Wydajne procesy produkcyjne wymagają ekonomicznych modułów wtykowych o wysokiej wydajności i niezawodności w szerokim zakresie szybkości transmisji danych w sieciach LAN.

Zobacz więcej >>

Złącza zaciskowe

Dostępne dla szerokiej gamy najczęściej używanych typów złączy Molex.

Zobacz więcej >>

Rozwiązania dotyczące anten

Od pomysłu do gotowego produktu - anteny RF firmy Molex są kompaktowe, wydajne i dostępne w różnych obudowach dla wszystkich popularnych protokołów sieciowych i częstotliwości.

Zobacz więcej >>

Narzędzie instalacyjne

Wysokiej jakości narzędzia do zaciskania Molex zapewniają prawidłowe zakończenie połączenia, spełniając jednocześnie specyficzne wymagania każdego produktu Molex.

Zobacz więcej >>

Kable i przewody

Inżynierowie firmy Molex projektują szeroką gamę typów kabli i wiązek OTS (Off-the-Shelf), w tym warianty formowane, uszczelnione ołowiem i wysokoprądowe, odpowiednie dla wszystkich branż

Zobacz więcej >>

Złącza przemysłowe

Wytrzymałe i wysoce niezawodne rozwiązania komunikacyjne marki Brad™ są jednym z filarów inżynierii mechanicznej i automatyki przemysłowej.

Zobacz więcej >>

Filmy marki Molex