W zależności od branży, środowiska pracy, zadań i osobistych preferencji, potrzeby sprzętowe mogą się różnić - od dobrze zaopatrzonej skrzynki narzędziowej po dobrze wyposażony warsztat z maszynami, elektronarzędziami i materiałami eksploatacyjnymi. Szczególnie w sektorze przemysłowym ważne jest stosowanie wysokiej jakości i niezawodnych narzędzi, aby zminimalizować awaryjność i wysokie koszty. Jako specjalista w zakresie dobrych narzędzi i profesjonalnego wyposażenia warsztatów, Conrad wspiera Cię w nowych przedsięwzięciach i ukierunkowanej rozbudowie Twojego wyposażenia narzędziowego.

 

Narzędzia oscylacyjna Cięcie kabli - ściąganie izolacji – zagniatanie Urządzenia akumulatorowe

 


 

FEIN to niezniszczalne elektronarzędzia, zaprojektowane dla maksymalnego obciążenia i przeciążenia. Niezależnie od tego, czy chodzi o rozbudowę, renowację czy przemysł motoryzacyjny - profesjonaliści na całym świecie polegają w swojej pracy na oryginalnych rozwiązaniach FEIN.

Przemysłowa jakość made in Germany: urządzenia MultiMaster firmy FEIN są produkowane wyłącznie w Niemczech, gdzie prace są wykonywane zgodnie z najsurowszymi wytycznymi dotyczącymi jakości i przy zastosowaniu najbardziej skomplikowanych procedur testowych. Dzięki modelom w 3 klasach wydajności, z których każda występuje w wersji akumulatorowej i sieciowej, Fein oferuje zawsze najlepsze rozwiązanie nawet w przypadku specjalnych wymagań.

Multimaster 300 >Zobacz produkty

Multimaster 500 >Zobacz produkty

Multimaster 700 >Zobacz produkty

 

FEIN system mocowania Starlock

Dzięki innowacyjnemu systemowi mocowania akcesoriów w FEIN MultiMaster, można bezpiecznie i wygodnie wymieniać końcówki w mniej niż 3 sekundy.

  • Szybszy postęp pracy dzięki perfekcyjnemu dopasowaniu akcesoriów z bezstratnym przenoszeniem mocy.

  • Kompatybilność z większością narzędzi wielofunkcyjnych dostępnych na rynku, dzięki ostrzom kompatybilnym wstecz.
  • Ochrona narzędzia wielofunkcyjnego przed przeciążeniem i uszkodzeniem.

Sprawdź produkty  

System ładowania FEIN

Szybsze ładowanie, większa moc! 

Jeśli współpraca akumulatora, elektroniki i silnika jest tak doskonała, to jest to seria akumulatorów FEIN. Dostępne są wydajne ładowarki i akumulatory do różnych celów: 12 V i 18 V z 3 Ah dla mniejszych obciążeń, 12 V i 18 V z 6 Ah dla większej mocy.

Dla urządzeń, które przeznaczone są do szczególnie wymagających prac: akumulatory 18 V o dużej mocy 5,2 Ah. Wejdź do świata akumulatorów FEIN!


Sprawdź produkty  

Polecane produkty

Knipex to światowy lider produkujący narzędzia ręczne do chwytania, ściskania, zagniatania końcówek i cięcia. Oferuje szczypce do różnych zastosowań, m.in. szczypce boczne, czołowe, szczypce zaciskowe, nastawne, które zdobyły uznanie fachowców we wszystkich branżach, dla których liczy się jakość i niezawodność, a także wygoda pracy. Narzędzia do ściągania izolacji Knipex są niezastąpione jeśli chcemy usuwać izolację bez niebezpieczeństwa uszkodzenia kabla. Nastawne szczypce do ściągania izolacji KNIPEX dostosowują się do średnicy każdego przewodu i posiadają płynnie działający mechanizm. Narzędzia poddawane są intensywnym testom w warunkach znacznie przekraczających standardowy poziom. 

Knipex PreciStrip 16

Szczypce PreciStrip16 firmy Knipex umożliwiają szybkie i precyzyjnie ściąganie izolacji z najdrobniejszych, giętkich i masywnych kabli. Przy zakresie od 0,08 do 16 mm² zapewniają szeroki zakres pracy, co czyni je bardzo wszechstronnymi. Dzięki precyzyjnej regulacji gwarantują dokładne dopasowanie ostrzy do specjalnych materiałów lub temperatury, w którym często zawodzą konwencjonalne systemy automatyczne.

Sprawdź produkt  

Samonastawna zaciskarka Knipex

 

Podczas zaciskania tulejek kablowych niezbędna jest precyzyjna praca. Zaciskarka Knipex 97 53 04 automatycznie dostosowuje się do żądanego rozmiaru tulei. Podczas zaciskania użytkownik nie musi stosować siły, właściwy docisk jest automatycznie uzyskiwany na tulejce, dodatkowo posiada blokadę wymuszoną z możliwością odryglowania. 

Sprawdź produkt  

Polecane produkty

Bosch Professional opracowuje innowacyjne, wysokiej jakości elektronarzędzia, dzięki którym z pewnością osiągniesz profesjonalne rezultaty we wszystkich zadaniach.

Narzędzia cechują się niezawodnością, dużą mocą i solidnością, spełniają najwyższe wymagania oraz ułatwiają pracę. Szczególnie narzędzia akumulatorowe  charakteryzują się długą żywotnością, wysoką wydajnością i bardzo dłużą wytrzymałością. Asortyment Bosch Professional uzupełniają również niezawodne akcesoria i innowacyjne urządzenia pomiarowe.

System akumulatorów Bosch Professional 18V

System Bosch Professional 18 V łączy profesjonalne narzędzia z najpotężniejszymi jak dotąd akumulatorami Bosch i najszybszą technologią ładowania. Akumulator ProCORE18V stanowi podstawę wydajności w nowym wymiarze, dzięki zastosowaniu przełomowej technologii ogniw i ulepszonego systemu dystrybucji ciepła. Z nowymi akumulatorami Bosch ProCORE można pracować znacznie dłużej z maksymalną mocą. Ich wydajność jest tak wysoka, jak w przypadku urządzeń przewodowych.

Pozwól, aby najwyższa wydajność, bezkompromisowa kompatybilność i maksymalna swoboda inspirowały Cię w pracy.  

Technologia węglików spiekanych

Linia narzędzi Bosch Carbide powstała z myślą o wydajności. Wykorzystuje właściwości węglików spiekanych, dzięki temu sprawdzą się przy szczególnie wymagających zadaniach, niezależnie od tego, czy chodzi o cięcie, piłowanie czy wiercenie. Umożliwiają obrabianie twardych materiałów, stali wysokostopowej i stali o zwiększonej wytrzymałości.

Węglik to jeden z najtwardszych i najbardziej odpornych metali. Wytrzymuje obciążenia fizyczne, uderzenia, deformacje, wysoką temperaturę, korozję i wysokie ciśnienie i stosowany jest w pracy z najtwardszymi materiałami.

Polecane produkty

Firma Metabo jest producentem elektronarzędzi dla profesjonalnych użytkowników. Oferuje przyszłościowe i innowacyjne rozwiązania, takie jak akumulatorowe wiertarko-wkrętarki, wyrzynarki, szlifierki kątowe czy młotowiertarki udarowe. Ponad 30 lat doświadczenia w dziedzinie akumulatorów plasuje Metabo na pozycji lidera technologii akumulatorowej i specjalisty w dziedzinie „bezprzewodowego placu budowy".

Od 2009 roku akumulatory każdej generacji są w 100% kompatybilne - ze wszystkimi elektronarzędziami i ładowarkami w swojej klasie napięcia. Sercem systemu są akumulatory klasy 18 V, najważniejsze z punktu widzenia użytkowników profesjonalnych. Technologia obejmuje zakres mocy od 400 do 3200 W, zapewniając wystarczającą moc nawet do bardzo energochłonnych zastosowań.

Odkryj całą gamę akumulatorów Metabo na Conrad i daj się zainspirować! Przy okazji: czy znasz również CAS? Cordless Alliance System to niezależny od producenta system akumulatorów wiodących marek elektronarzędzi. Wszystko do siebie pasuje: możesz łatwo łączyć elektronarzędzia, akumulatory i ładowarki różnych producentów. Jedna bateria do wszystkiego - od standardowych po specjalne zastosowania.

Polecane produkty

Polecane akcesoria

Inne interesujące tematy:

Sprawdź nowoczesne rozwiązania do rozbudowy warsztatu. 

Sprawdź teraz>

Poznaj nasze aktualne oferty i promocje.

Sprawdź teraz >