Nie wszystkie narzędzia są sobie równe!

Jakość ma swoją cenę i to nie bez powodu.

Każdy rzemieślnik wie, jak ważne jest posiadanie właściwego narzędzia w odpowiedniej jakości i we właściwym czasie. Umożliwia to nie tylko wykonywanie pracy zgodnie z normami i przepisami bezpieczeństwa, ale także znacznie zwiększa wydajność i efektywność pracy. Innowacyjność, produktywność i właściwe posługiwanie się narzędziami wysokiej jakości prowadzą do sukcesu!

 

Wkrętaki X-Lock firmy Bosch Professional Zasilanie akumulatorowe z Metabo

 


 

Joker – Może wszystko. Działa lepiej.
Jest ekspertem.

Gdy zaczęliśmy zajmować się kluczami płaskimi, zastanawialiśmy się, dla czego klucz trzeba ciągle obracać, dlaczego w ogóle jest wygięty, z jakiego powodu śruby ciągle wypadają, a klucz ześlizguje się z łba śruby, kalecząc palce? Wymyśliliśmy klucz płaski na nowo, uzyskując w rezultacie prawdziwego Jokera, który sprawdza się nawet tam, gdzie inne narzędzia zawozą.

Ogranicznik krańcowy do szybszego wkręcania

Ciągłe nakładanie klucza, poprawianie chwytu, kontrola przykładanej siły, aby uniknąć zranienia podczas dokręcania? To już przeszłość. Joker z ogranicznikiem końcowym zapobiega ześlizgiwaniu się klucza z łba śruby. W ten sposób praca staje się łatwiejsza, umożliwiając zastosowanie znacznie większej siły podczas wkręcania.

Praktyczna funkcja przytrzymywania

Funkcja przytrzymywania klucza Joker pozwala na bezpieczne przenoszenie nakrętek i śrub bezpośrednio na miejsce montażu, umożliwiając ich szybkie i pewne wkręcenie. Funkcja przytrzymywania klucza Joker pozwala na bezpieczne przenoszenie nakrętek i śrub bezpośrednio na miejsce montażu, umożliwiając ich szybkie i pewne wkręcenie.

 

Bezpieczniejsze z efektem antypoślizgowym

Sprytna geometria podwójnego sześciokąta sprawia, że połączenie ze śrubą lub nakrętką jest idealnie dopasowane. Wymienna, hartowana płytka metalowa w szczękach Jokera wgryza się w śrubę niezwykle twardymi końcówkami. Oba zapobiegają nieprzyjemnemu poślizgowi nawet przy wysokich momentach obrotowych.

Niewielki kąt pracy

Mniej znaczy więcej. Zwłaszcza tam, gdzie wcześniej trzeba było obracać zwykłe klucze o kąt 60° x razy, aby przykręcić lub odkręcić nakrętki lub śruby w najciaśniejszych przestrzeniach montażowych. Zamiast 60°, Joker oferuje teraz kąt pracy 30° i podwójny profil sześciokątny.

Polecane produkty

Zyklop Speed - niewiarygodnie szybki i elastyczny

Trudno było nam uwierzyć w to, że przy użyciu grzechotki nie da się pracować szybciej. Przeszkadzał również fakt, że użytkownicy potrzebują różnych typów grzechotek, aby wykonać swoją pracę. Z tego względu Wera zakwestionowała wszystko, co dotychczas wiązało się z pracą przy użyciu grzechotek. W efekcie powstała grzechotka Zyklop Speed. Konstrukcja wykorzystująca masę samego narzędzia sprawia, że grzechotki Zyklop pracują naprawdę szybko. Ponadto Zyklop Speed łączy w sobie zalety pięciu typów grzechotek. Dodatkowo może pracować także jako wkrętak.

Prawdziwe szybkie ruchy

Zyklop Speed to naprawdę szybko poruszające się narzędzia: konstrukcja koła zamachowego przyspiesza proces wkręcania. Obrotowo symetryczna konstrukcja rękojeści Kraftfrom i swobodnie obracająca się tuleja wspomagają szybkie obracanie. Szczególnie wtedy, gdy grzechotka nie trzyma się jeszcze uchwytu z powodu zbyt gładkiego gwintu.

Swobodnie obracana głowica zapadki

Głowica grzechotki obraca się swobodnie i można ją zablokować w dowolnej pozycji za pomocą przełącznika suwakowego po obu stronach. Bezproblemowa praca z dużą ilością miejsca na ręce jest możliwa nawet w bardzo wąskich lub trudno dostępnych sytuacjach montażowych.

Zatrzask kulkowy

Zamek kulowy zapewnia pewne mocowanie nakrętek i akcesoriów, a tym samym niezawodne bezpieczeństwo podczas wkręcania. Krótkie naciśnięcie przycisku zwalniającego i zmiana jest gwarantowana we wszystkich zdefiniowanych pozycjach. Działanie jest gwarantowane nawet w pozycji 90°.

 

Kierunek prawo /lewo

Wszystkie grzechotki Zyklop Speed posiadają obrotowy pierścień służący do szybkiej i łatwej zmiany kierunku pracy „prawo-lewo” w każdym z możliwych ustawień główki. Wygoda i oszczędność czasu!

 

Niewielki kąt pracy

Dwukierunkowe grzechotki posiadają drobną podziałkę z 72 zębami zapewniającą niewielki kąt pracy wynoszący zaledwie 5°. Niewielki skok pozwala na szybką i dokładną pracę w różnych przestrzeniach montażowych.

 
 

Wkrętak konwencjonalny

Przy ustawieniu w pozycji 0° i zastosowaniu adaptera oraz grotu grzechotka może służyć jako standardowy wkrętak.

Główka grzechotki

Głowica grzechotki jest ergonomicznie zaprojektowana. Specjalne wgłębienia zapewniają idealne oparcie dla palców i dłoni podczas operowania grzechotką trzymaną za główkę.

Polecane produkty

Wkrętak Wiha speedE

Każdy, kto codziennie wykonuje wiele połączeń śrubowych, dokładnie wie, ile czasu to kosztuje i jak nadgarstki są obciążane. Istnieją czynności, do których można użyć tylko konwencjonalnego i ręcznie prowadzonego śrubokręta, prawda? Zawsze, gdy np. konieczne jest delikatne wkręcanie, aby nie ryzykować uszkodzenia materiału lub gdy musi być zagwarantowane bezpieczeństwo pracy pod napięciem. To kosztuje dużo  czasu, energii i cierpliwości, ale nie masz innego wyboru? Dzięki pierwszemu na świecie wkrętakowi elektrycznemu speedE® firmy Wiha te problemy należą do przeszłości. Nowa generacja speedE® II potrafi jeszcze więcej.
 

Energooszczędny proces wkręcania jest wykonywany automatycznie, a teraz nawet z 3-krotnie większą prędkością niż w przypadku pracy ręcznej. Wyposażony jest w dwa stopnie ochrony materiału – 0,4 Nm i 1 Nm - w zależności od tego, czy wymagane jest szczególnie czułe, czy mocniejsze skręcanie. Dzięki zabezpieczonemu przed napięciem systemowi bitów slimBit (do 1000 V AC).

Polecane produkty

Zadbaj o plecy podczas transportu narzędzi

Zadbaj o swoje zdrowie korzystając z energooszczędnych i ergonomicznych rozwiązań w zakresie transportu narzędzi. Dźwiganie i przenoszenie ciężkich walizek narzędziowych można wyeliminować dzięki wygodnym do przenoszenia wózkom na walizki. Nóżki do wygodnego wyjmowania narzędzi w podwyższonej pozycji lub do używania walizki, jako siedziska to kolejne przykłady, tego, co mogą zaoferować ergonomiczne rozwiązania dla profesjonalistów.

Dzięki bardzo dużym kołom, bez problemu pokonuje nierówności terenu np. schody. Swoboda poruszania się po placu budowy, gdzie narzędzia są często potrzebne w różnych miejscach lub na różnych piętrach, jest znacznie zwiększona bez konieczności ich przenoszenia lub podnoszenia.

 

Ustawienie walizki, nawet otwartej, na czterech składanych i rozkładanych nóżkach zapewnia znacznie wygodniejszą, wydajniejszą i ergonomiczną pozycję pracy, ponieważ nie trzeba już schylać się do ziemi, aby wyjąć narzędzia.

 

Rozsuwany stopień i wreszcie sama obudowa (ze stabilnymi nóżkami) pozwalają na wykorzystanie jej jako ruchomego stopnia montażowego.

Amortyzatory zapewniają łatwe otwieranie pokrywy walizki i zapobiegają jej niezamierzonemu zatrzaśnięciu. Zmniejsza to ryzyko uszkodzenia palców.

Sprawdź produkty  

 

Wymiana akcesoriów jeszcze nigdy nie była tak szybka

X-LOCK to rewolucyjny system do szlifierek kątowych Bosch Professional, który umożliwia wymianę osprzętu jednym kliknięciem. Szybko, niezawodnie, bez użycia narzędzi i z wieloma markami innych producentów, staje się nowym standardem rynkowym.

Ponad 30 marek jest częścią rewolucji X-LOCK. Daje to każdemu ogromny wybór akcesoriów X-LOCK każdego typu i przedziału cenowego.

 

     
X-TRA prosty i szybki
Wymiana tarczy w 3 sekundy - bez dodatkowych narzędzi.
X-TRA szeroki asortyment
Ogromny wybór szlifierek kątowych
z ponad 150 akcesoriami.
 X-TRA niezawodny
Jedno kliknięcie potwierdza, że akcesorium
jest mocno zablokowane na swoim miejscu.
 Kompatybilny z X-TRA  
Do nowego standardu rynkowego przyłączyło się
się już ponad 30 producentów akcesoriów. 

Polecane produkty

Polecane produkty

Cordless Alliance System: jeden akumulator do wszystkiego

Cordless Alliance System (CAS) uwalnia Cię od gniazdka sieciowego! Teraz możesz łatwo łączyć ze sobą maszyny, akumulatory i ładowarki różnych producentów. System umożliwia wiele zastosowań profesjonalnych także w technologii akumulatorowej – począwszy od prac standardowych aż po zadania specjalne.

Niezależnie od tego, czy chodzi o cięcie, szlifowanie, polerowanie czy łączenie - dzięki urządzeniom partnerów CAS: TRUMPF, GESIPA, EISENBLÄTTER, MONTIPOWER i METABO do wszystkich zastosowań w obróbce metali dostępny jest szeroki wybór rozwiązań akumulatorowych.

Jeden akumulator do wszystkich prac, od standardowych po specjalne. Wystarczy połączyć odpowiednie urządzenia od partnerów CAS. Dzięki temu nie tylko oszczędzasz baterie i  ładowarki, ale także pieniądze i chronisz środowisko. 100% kompatybilności w klasie 18 V! 

 

Do wszystkich zastosowań w dekarstwie i obróbce drewna program CAS obejmuje urządzenia akumulatorowe producentów MAFELL, PREBENA i METABO.

Dla wszystkich zastosowań w sektorze elektrycznym oferujemy szeroką gamę produktów akumulatorowych od partnerów CAS: CEMBRE, STEINEL i METABO.

Technologia akumulatora: ogniwa LiHD

Wydajne ogniwa akumulatorów Metabo LiHD zapewniają wystarczającą moc – od 400 do 3200 W, aby poradzić sobie nawet z najtrudniejszymi wyzwaniami. Zastosowania, które wcześniej były zarezerwowane dla najmocniejszych urządzeń sieciowych, teraz są możliwe bez kabli. Nowe zestawy akumulatorów LiHD są teraz dostępne w wersjach 4,0 Ah, 5,5 Ah, 8,0 Ah i 10,0 Ah.

1. Większa moc

  • Dzięki nowej technologii ogniw LiHD w połączeniu z nowo opracowanym akumulatorem
  • Wysokoprądowe szyny zbiorcze i powiększone styki
  •  3-krotnie lepsza przewodność dzięki złączom ogniw wykonanym ze specjalnego stopu miedzi

2. Dłuższy czas pracy

  • Bardziej aktywny materiał w komórce
  • Zastosowanie materiałów wysokiej jakości (srebro i miedź)

3. Dłuższa żywotność

  • Ekstremalna wytrzymałość: optymalna ochrona przed zanieczyszczeniami wewnętrznymi dzięki kompletnemu pokryciu elektroniki warstwą ochronną oraz optymalnemu uszczelnieniu w konstrukcji pokrywy
  • Ochrona ogniw za pomocą buforów gumowych
  • Mniejsza częstotliwość ładowania dzięki większej ilości energii użytkowej ogniw
  • Gumowa powłoka na zewnętrznej stronie akumulatora zapewnia bezpieczną i antypoślizgową pozycję oraz służy jako ochrona przed wstrząsami

Polecane produkty

Serwisy

Zapytanie ofertowe

Poproś o indywidualną ofertę w kilku prostych krokach.

Konfigurator kabli

Skonfiguruj własne kable koncentryczne i skrętki według indywidualnych wymagań.

Zlecenia terminowe

Planuj swoje dostawy z wyprzedzeniem i potrzebami.

Conrad Connect

   Twórz własne unikalne inteligentne aplikacje. Połącz wszystkie inteligentne urządzenie w jeden system 

Inne interesujące tematy:

Sprawdź nowoczesne rozwiązania do rozbudowy warsztatu. 

Sprawdź teraz>

Poznaj nasze aktualne oferty i promocje.

Sprawdź teraz >