Wyróżnienia i certyfikaty Conrad Polska

Conrad Electronic SE posiada certyfikat ISO 9001 : 2015

Świadczy to o spełnieniu wymagań systemu zarządzania jakością w organizacji.

Zobacz certyfikat >>

Conrad.pl członkiem Izby Gospodarki Elektronicznej (e-Izba)

Izba Gospodarki Elektronicznej to organizacja samorządu gospodarczego zrzeszająca podmioty prowadzące działalność gospodarczą na obszarze działania e-Izby w dziedzinach związanych z gospodarką elektroniczną - świadczeniem lub sprzedażą usług drogą elektroniczną, usług społeczeństwa informacyjnego, handlu elektronicznego, w szczególności branżą internetową, a także organizacje non-profit, których cele są zbieżne z celami e-Izby.

E-commerce Polska
Certyfikat E-commerce Polska

Zobacz certyfikat >>

 

EMAS – wiarygodny system zarządzania środowiskowego

Jako odpowiedzialna firma nieustannie staramy się systematycznie dostosowywać nasze procesy operacyjne do aspektów ekologicznych i promować zrównoważony rozwój w sposób wybiegający w przyszłość. Skuteczna ochrona środowiska nie jest dla nas tylko stwierdzeniem, jest praktykowane codziennie w Conrad. 

Zobacz certyfikat >>
 

Conrad.pl w TOP10 najbardziej innowacyjnych stron sprzedażowych w Polsce

20 czerwca 2012 roku ukazał się kolejny raport z cyklu Kryształy Symetrii. Założeniem trzeciej edycji raportu było wyłonienie czołówki polskich stron e-commerce, które podążają za trendami i potrafią je efektywnie zaadaptować do swojej strategii sprzedaży online. Conrad.pl znalazł się w TOP10 najbardziej innowacyjnych stron e-commerce w Polsce.
Pełny raport można znaleźć na stronie: http://www.krysztalysymetrii.pl/

Kryształy Symetrii

Wyróżnienia dla Conrad.pl

Pierwszy ranking, którego wynikiem chcemy się pochwalić to zorganizowany przez Money.pl i Gazetę Wyborczą "Ranking sklepów internetowych 2012". Nasz sklep trafił do najbardziej konkurencyjnej i dojrzałej kategorii Elektronika i AGD, gdzie znaleźliśmy się na dobrej 8 pozycji obok bardzo dobrze znanych sklepów internetowych. Dla nas to ważny sygnał, że sklep przyjął się na rynku i wyróżnił się w tak krótkim czasie.
Ranking można zobaczyć tutaj.

Ranking Opineo