W ramach naszego serwisu oferujemy precyzyjną regulację kabli i węży według indywidualnych potrzeb. W asortymencie Conrad dostępnych jest ponad 35 000 kabli, przewodów i akcesoriów wiodących producentów, do prawie każdego zastosowania. Usługa cięcia na miarkę obejmuje ponad 6400 kabli, węży i akcesoriów dostępnych w naszej ofercie.

 

Indywidualne długości kabli? Dostępne w Conrad! 

Przewody i akcesoria przytniemy, tak aby spełniły Twoje potrzeby. Wystarczy tylko w sklepie internetowym Conrad wpisać przy produkcie wybraną długość. W wielu projektach do instalacji wymagany jest osprzęt kablowy, dlatego oferujemy wiele akcesoriów, takich jak oploty kablowe, rurki termokurczliwe, węże spiralne, które są również cięte na metry.

Płacisz tylko za to, czego naprawdę potrzebujesz w swoich projektach, unikasz irytujących, większych resztek kabli, które musisz potem przechowywać. Usługa jest realizowana bez dodatkowej opłaty za miedź i docinanie.

 

 

Odkryj naszą ofertę kabli
 

 Ponad 2000 kabli jednożyłowych - takich jak: druty, linki, przewody podwójne, kable wysokotemperaturowe, kable samochodowe itp.  Ponad 2700 kabli wielożyłowych – takich jak: kable sieciowe, koncentryczne, kable wysokotemperaturowe, instalacyjne, kable taśmowe itp.  Ponad 1200 produktów z zakresu rurek np. węże izolacyjne, oploty kablowe, węże spiralne, elementy termokurczliwe, opaski na rzepy, itp.
  
 


Nie znalazłeś jeszcze tego, czego szukasz lub potrzebujesz kabli do specjalnego przeznaczenia? Więcej kabli i węży można znaleźć w odpowiedniej kategorii, do której przejdziesz za pośrednictwem poniższego linku. Znajdziesz tam kable do komponentów PC, do ogólnych potrzeb biurowych, do sieci oraz do wielu innych zastosowań. Wszystko w odpowiedniej długości dla Twoich wymagań.

Kabli i przewody

Czy ta informacja była pomocna?