W Conrad masz pełny wybór: nie tylko znajdziesz dokładnie taki produkt, jakiego potrzebujesz - możesz również wygodnie i łatwo wybrać jedną z następujących opcji płatności. 

                                  Przelew bankowy 

  Płatność przy odbiorze            Płatność odroczona  

 

PayU

PayU to najpopularniejszy system ePłatności w Polsce i wielu innych krajach na świecie. Pozwala na szybkie, wygodne i bezpieczne płatności online stosowane w wielu sklepach internetowych. W ramach systemu masz do dyspozycji płatność: blikiem, przelewem tradycyjnym, kartą płatniczą, portfelem elektronicznym.

Banki obsługujące:
PayU Alior Bank, Bank Millennium, Bank Pekao SA, BNP Paribas, BOŚ Bank, Santander Bank, Citi Handlowy, Credit Agricole, Deutsche Bank, eurobank, Getin Bank, Idea Bank, ING Bank Śląski, Inteligo, mBank, Noble Bank, Orange Finanse, PKO BP, T-Mobile Usługi Bankowe  
Przelew bankowy 

Po złożeniu zamówienia w naszym sklepie otrzymasz od nas wiadomość na adres e-mail z potwierdzeniem oraz z danymi do przelewu. Realizacja zamówienia nastąpi po zaksięgowaniu płatności na naszym koncie- płatność przelewem tradycyjnym wydłuża wysyłkę średnio o 1 dzień roboczy. Produkty, których nie ma w magazynie, otrzymasz tak szybko, jak to możliwe, w zależności od dostępności. Jeśli po 5 dniach nadal nie ma wpływu na nasze konto, musimy anulować Twoje zamówienie.
Dane do przelewu:
Conrad Electronic Sp. z o.o.
ul. Kniaźnina 12
31-637 Kraków
mBank S.A. Nr rachunku: 98 1140 1010 0000 5194 4100 1007
Płatność przy odbiorze

Za zamówienie możesz zapłacić bezpośrednio przy odbiorze paczki od kuriera. Pamiętaj, aby przygotować odliczoną kwotę - kurier nie jest zobowiązany do wydawania reszty.

W przypadku, gdy wybrany produkt ma wagę powyżej 100 kg lub wymiary powyżej 60 cm x 60 cm, koszt dostawy zostanie ustalony indywidualnie z Klientem przez kontakt z Działem Obsługi.
Płatność odroczona

Naszym stałym klientom biznesowym oferujemy formę płatności z odroczonym terminem. Jest to rozwiązanie przyznawana po indywidualnych ustaleniach. Termin płatności zależy głównie od wielkości i regularności zakupów w naszej firmie.

Jeśli chcesz skorzystać z odroczonego terminu płatności wypełnij formularz i poczekaj na weryfikację. 
Czy ta informacja była pomocna?