Bezpieczeństwo pracy powinno zostać zapewnione wszystkim pracownikom narażonym na zagrożenie zdrowia lub życia. Dbałość o odpowiednie wyposażenie, ubiór oraz elementy zabezpieczające najbardziej narażonych części ciała jest obowiązkiem każdego przedsiębiorcy.  Dodatkowo w czasach epidemii regularny pomiar temperatury pracowników zapewnia wczesną identyfikacje zarażonych osób i zmniejsza ryzyko rozprzestrzeniania się infekcji na terenie firmy, a tym samym minimalizuje straty.  Bądź odpowiedzialny i zadbaj o bezpieczeństwo w miejscu pracy!

Kamery do pomiaru temperatury ciała

Wykrywanie podwyższonej temperatury ciała

Kamery do kontrolowania temperatury ciała pozwalają na szybkie dokonywanie pomiarów kilku osób równocześnie nawet w zatłoczonych miejscach. Zapewniają pomiar temperatury z bezpiecznej odległości oraz wyposażone są w algorytm rozpoznawania twarzy. Dzięki najnowszej technologii i sztucznej inteligencji wyeliminowane zostają fałszywe alarmy.

Polecane produkty

Pirometry

Nieinwazyjna metoda pomiaru temperatury

W przeciwieństwie do kamer termowizyjnych, które mierzą temperaturę w wielu punktach równocześnie, pirometry rejestrują temperaturę w konkretnym miejscu. To wszechstronne urządzenia, które można wykorzystać w branży spożywczej do pomiaru temperatury żywności, kontrolowania temperatury maszyn czy w budownictwie. Zapewniają bezpieczne pomiary przewodów pod napięciem lub w trudnodostępnych miejscach.

Polecane produkty

Rękawiczki jednorazowe

Bezpieczeństwo i higiena pracy

Nasze ręce w ciągu dnia mają kontakt z dużą liczbą przedmiotów, co oznacza, że przenoszą i przekazują nawet najmniejsze cząsteczki. Oprócz regularnego mycia rąk, w niektórych czynnościach lub pracach zalecane jest noszenie rękawiczek. Rękawiczki jednorazowe dostępne w Conrad cechują  się przyjaznymi dla skóry materiałami, szybkim zakładaniem oraz zdejmowaniem. Dzięki elastycznemu materiałowi dostępne są rękawice o rozmiarach odpowiednich dla każdej dłoni.

Polecane produkty

Taśmy z oznakowaniem ostrzegawczym

Odpowiednie oznaczenie

Stosowanie specjalnych systemów zarządzania personelem pozwala w prosty sposób kierować odwiedzającymi ludźmi czy klientami w sklepie. Z pomocą odpowiednich elementów można np. wyznaczyć pewne obszary niedostępne dla odwiedzających. Są to również odpowiednie rozwiązania do oznaczenia dróg ewakuacyjnych lub wyjść awaryjnych, a tym samym do zwiększenia  bezpieczeństwa w Twojej firmie.

Polecane produkty

Osłony higieniczne

Bezpieczeństwo i przejrzystość

Dzięki łatwy w montażu ściankom działowym możesz teraz zapewnić niezbędną ochronę w punktach sprzedaży lub doradczych. Ścianki nie zmniejszają pola widzenia, a jednocześnie zapewniają maksymalną ochronę przed infekcją. Ochronę wzroku przed wszelkimi odpryskami oraz pyłami gwarantują  okulary wykonane z poliwęglanu. Powinny być stosowane wszędzie tam, gdzie istnieje zagrożenie uszkodzenia wzroku.

Polecane produkty