https://www.conrad.pl/binaries/content/gallery/ccpjunior/banners/landing-pages/single-pages/kamery-termowizyjne/pirometr.png

Pirometry dostępne są obecnie praktycznie dla każdego użytkownika, pracującego w przydomowym warsztacie, jak i profesjonalnego diagnosty. Wykorzystując promieniowanie podczerwone do oceny badanego obiektu, pozwalają na uzyskanie precyzyjnych wartości pomiarowych, informując o przekroczeniu ustawionych wartości alarmowych lub o możliwości wystąpienia pleśni. Pirometry, prostsze w obsłudze, od bardziej zaawansowanych kamer termowizyjnych, umożliwiają szybki pomiar temperatury. Dzięki intuicyjnej, trzystopniowej obsłudze - wyceluj, naciśnij, zmierz - kontrola temperatury staje się szybka i bezproblemowa. Poznaj asortyment ponad 180 termometrów na podczerwień znanych światowych marek.

Ważne! Pirometry dostępne w asortymencie Conrad przeznaczone są do celów przemysłowych. Można za ich pomocą sprawdzić temperaturę ciała człowieka, jednak pomiar ten może nie być wiarygodny.