APEM Q16F1BXXR24E Lampka sygnalizacyjna LED czerwony 24 V/DC
EAN:
Skopiowane
Numer producenta
Q16F1BXXR24E
Skopiowane
Numer produktu
1/3
Zdjęcie poglądowe
Warianty
Inne warianty tego produktu
Rodzaj produktu
Lampka sygnalizacyjna LED
Napięcie robocze
24 V/DC
Natężenie robocze
20 mA
Średnica montażowa
16 mm