Pomoc i kontakt
Szybkie zamówienie
  • Dlaczego Conrad
  • Zapytanie ofertowe
  • Szybkie zamówienie
  • Promocje %
  • Koronawirus - aktualne informacje
  • Nowe produkty

12 622 98 00

Potrzebujesz porady? Pracujemy od poniedziałku do piątku od 8:00 do 17:00

Powrót do strony głównej

Komputer i biuro

Urządzenia biurowe wraz z akcesoriami i okablowaniem oraz materiały eksploatacyjne, które podniosą jakość i ergonomię Twojej pracy. Drukuj bez ograniczeń, skanuj dokumenty i zdjęcia, zaopatrz się w torby i plecaki ochronne oraz sprawdź rozwiązania meblowe dla biura.

Drukarki, skanery

Drukarki, skanery

Drukarki, skanery
Drukarki i urządzenia wielofunkcyjne Drukowanie 3D Skanery Akcesoria do drukarek Papier, folie, etykiety Wyprzedaż Drukarki, skanery Tusze, tonery, taśmy do drukowania
Komputery PC

Komputery PC

Komputery PC
Komputer jednopłytkowy, Single board komputer (SBC) Serwery, stacje robocze Komputery PC Komputery barebone Komputery gamingowe Komputery All-in-One Komputery Mini PC Komputery przemysłowe PC Komputery Mini PC z systemem Android
Laptopy

Laptopy

Laptopy
Laptopy Akcesoria do laptopów
Materiały biurowe

Materiały biurowe

Materiały biurowe
Porządkowanie i sortowanie Papier, folie, etykiety Użyteczne w biurze Urządzenia biurowe i akcesoria Pakowanie i wysyłanie Wyprzedaż Materiały biurowe Sprzęt biurowy Narzędzia do pisania i korektory Konferencje, szkolenia, planowanie
Monitory

Monitory

Monitory
Uchwyty do monitorów Monitory komputerowe Uchwyty do telewizorów i monitorów – akcesoria dodatkowe Monitory komputerowe refurbished Monitor do gier Wyświetlacze biznesowe Folie ograniczające kąt widzenia Ekrany dotykowe Kalibratory monitorów
Peryferia komputerów PC

Peryferia komputerów PC

Peryferia komputerów PC
Moduły pamięci Napędy komputerowe Odbiorniki komputerowe TV Kable komputerowe, adaptery, huby Wyprzedaż Peryferia komputerów PC Obudowy do peryferiów Akcesoria do komputerów PC Zestawy modernizacyjne do komputera stacjonarnego Dyski twarde, dyski SSD PC audio Karty graficzne Zasilacze komputerowe Płyty główne Karty interfejsów Procesory
Produkty odnowione

Produkty odnowione

Produkty odnowione
Monitory komputerowe refurbished
Serwer pamięci masowej

Serwer pamięci masowej

Serwer pamięci masowej
Pamięci Cloud, serwery NAS Serwery NAS, pamięci Cloud Refurbished / B-Ware Akcesoria do serwerów Komponenty serwerowe Biznesowe i osobiste rozwiązania w chmurze Obudowa NAS
Software

Software

Software
Systemy operacyjne Oprogramowanie
Tablety i czytniki ebooków

Tablety i czytniki ebooków

Tablety i czytniki ebooków
Wyprzedaż Tablety i czytniki ebooków Czytniki e-Booków - akcesoria Akcesoria Apple iPad Tablety biznesowe, tablety outdoorowe Czytniki e-Booków Akcesoria do tabletów Tablety
Urządzenia Apple

Urządzenia Apple

Urządzenia Apple
Apple HomeKit Apple EarPods, Apple AirPods Apple iPod touch Akcesoria Apple Wyprzedaż Urządzenia Apple Apple HomePod iPhone'y Apple Apple TV
Urządzenia do przechowywania danych

Urządzenia do przechowywania danych

Urządzenia do przechowywania danych
Czyste płyty Dyski twarde HDD Taśmy do streamerów Urządzenia do przechowywania danych dla Apple Akcesoria do dysków twardych Etui na karty pamięci i pendrive'y NAS (Network Attached Storage) Stacje dokujące do dysków twardych Rozszerzenia pamięci na smartfony i tablety Karty pamięci Wyprzedaż Urządzenia do przechowywania danych Czytniki kart pamięci SSD (Solid-State-Drive) Urządzenia kopiujące dyski twarde Pendrive'y USB
Urządzenia sieciowe

Urządzenia sieciowe

Urządzenia sieciowe
Routery, switche sieciowe Urządzenia do sieci bezprzewodowej Wi-Fi Komponenty sieciowe Modemy Transmitery sieciowe powerline Kable sieciowe Instalacje sieciowe Wyprzedaż Urządzenia sieciowe

Wyprzedaż Komputer i biuro

Wyprzedaż Komputer i biuro

Komputer i biuro – urządzenia biurowe i materiały eksploatacyjne

<

 

Niezależnie od tego, czy w domu, czy w biurze, korzystanie z komputerów stało się dla wielu osób częścią codziennego życia. Komputery osobiste, notebooki lub tablety stały się niezbędnym elementem w każdej frimie oraz w szkołach. 

Za elektronicznymi układami obliczeniowwymi kryje się fascynująca historia rozwoju, która została zestawiona i wzbogacona informacjami podstawowymi. Ponieważ w momencie zakupu nowego komputera, decyzja o wyborze konkretnego modelu jest o wiele łatwiejsza, jeśli jesteś dobrze obeznany z technologią.

Pomagamy również w znalezieniu optymalnego wyposażenia Twojego biura.

Nowoczesne biuro bez komputera jest dziś jest w zasadzie nie możliwe.

  • Kto wynalazł komputer?

  • Czym jest komputer?

  • Jak działa komputer?

  • Jak oblicza komputer?

  • Jak znaleźć odpowiedni komputer dla siebie?

  • Czy potrafisz samodzielnie złożyć własny komputer?

  • Zmodernizuj zamiast kupować nowy sprzęt

  • Odpowiednie akcesoria do Twojego komputera

  • Najczęściej zadawane pytania dotyczące komputerów

  • Materiały biurowe - wszystko, czego potrzebujesz w biurze

  • Nasze najpopularniejsze rady z zakresu komputerów i biura

 

Kto wynalazł komputer?

Komputer został wynaleziony już w 1936 r. przez inżyniera budownictwa, Konrada Zuse z Berlina. Komputer o nazwie „Z1” miał rozmiar podwójnego łóżka i pracował z około 30 000 mechanicznymi płytami przełączającymi. Waga wynosiła około 1 tony, a do napędu mechaniki zastosowano silnik odkurzacza.

Jego wynalazca szukał praktycznej maszyny obliczeniowej, dzięki której mógł szybko i łatwo wykonać skomplikowane obliczenia statyczne.

Konrad Zuse nie był jedyną osobą, która opracowała maszynę liczące. W 1939 roku George Stibitz zbudował w Bell Labs w Nowym Jorku komputer o nazwie „BELL 1”, w którym przekaźniki służyły jako elementy przełączające. Vincent Atanasoff zastosował już technologię lampową w swoim komputerze „ABC” w 1942 roku.

W ten sposób położono podwaliny pod rozwój coraz lepszych i szybszych komputerów.

Jednak nawet jeśli uważamy, że komputery ubiegłego wieku były prymitywne i staromodne, podstawowa funkcjonalność została zachowana do dnia dzisiejszego: informacje są konwertowane na kody binarne zer i jedynek, dzięki czemu można je następnie przetwarzać lub zapisywać.

 

Czym jest komputer?

Intel CORE i9
 
 

Sercem nowoczesnego komputera jest procesor lub CPU (Central Prozessing Unit). W CPU wymagane procesy obliczeniowe są wykonywane w ułamku sekundy z powodu wysokiej częstotliwości taktowania większej liczby GHz. W tym celu konieczne jest, aby procesor był podłączony do innych komponentów np. pamięci głównej (pamięć krótkotrwała), dysku twardego (pamięć długotrwała). Te połączenia są realizowane przez płytę główną, która zapewnia również gniazda na inne komponenty i niezbędne interfejsy na zewnątrzne .

Za pomocą klawiatury, myszy lub ekranu dotykowego można przesyłać do CPU różne polecenia robocze. Dane są z reguły wyświetlane na monitorze. W przypadku prostego oprogramowania, takiego jak przeglądarka internetowa lub programy biurowe, jednostka graficzna zintegrowana z CPU jest wystarczająca. Jednakże, zaawansowane gry 3D wymagają oddzielnej karty graficznej z wydajnym procesorem graficznym i pamięcią grafiki. Do zasilania poszczególnych komponentów dołączony jest zasilacz o różnych napięciach wyjściowych. Obudowa komputera zawiera wszystkie komponenty i zapewnia gniazda lub uchwyty dla napędów.

 

Sprawdź procesory
 

Jak działa komputer?
 

Podczas włączania komputera najpierw ładowane są dane z systemu BIOS (Basic Input Output System). Dane znajdują się w małym chipie „statycznej pamięci RAM CMOS” na płycie głównej. Mały akumulator na płycie głównej dostarcza zasilanie pamięci, aby dane zostały zachowane nawet po wyłączeniu.

BIOS zawiera informacje na temat płyty głównej, napędów, czasu i procedury uruchamiania.

Procedura uruchamiania sprawdza po włączeniu, czy istniejące elementy sprzętowe, takie jak karta graficzna, klawiatura, mysz, dyski twarde itp. są podłączone i czy są w pełni funkcjonalne.

Następnie z dysku twardego zostaje załadowany system operacyjny, stanowiący bazę dla funkcjonalności komputera. W systemie operacyjnym wprowadzane są różne ustawienia, np. dla rozdzielczości ekranu lub dostępu do sieci. Zarządza również hasłami, kontami i dostępami . Ponadto system operacyjny umożliwia korzystanie z programów, które są wyświetlane na ekranie pulpitu jako małe ikony.

Najpopularniejsze systemy operacyjne to Windows i MacOS. Android jest również często używany jako system operacyjny dla minikomputerów, które mają pełnić rolę centrów multimedialnych w salonie. System operacyjny opracowany dla smartfonów to bezpłatne oprogramowanie i nie stawia wysokich wymagań sprzętowych.

 

Jak oblicza komputer?
 

Komputer przelicza cyfrowo za pomocą zer i jedynek.

Można je łatwo przedstawić w elektronice ze stanami przełączania, takimi jak włączanie, wyłączanie lub wysokie, niskie napięcie. Możesz także wyobrazić sobie lampy, które świecą lub nie świecą.

Aby wyświetlić odpowiednie liczby dziesiętne w systemie binarnym, należy zapewnić odpowiednią liczbę lamp.  

Każda lampa musi również mieć możliwość specjalnego włączania i wyłączania.

Żarówki

Jeżeli lampa jest wyłączona, odpowiada ona stanowi „0”. Jeśli lampa jest włączona, odpowiada to statusowi przełączania „1”.

W przypadku czterech lamp można wyświetlać 16 różnych stanów przełączania lub liczby dziesiętne od 0 do 15. W tym celu analizowane są stany lamp z prawej (lampa 1) do lewej (lampa 2 – 4).

Lampa 4 Lampa 3 Lampa 2 Lampka 1 Liczba dziesiętna
0 0 0 0 0
0 0 0 1 1
0 0 1 0 2
0 0 1 1 3
0 1 0 0 4
0 1 0 1 5
0 1 1 0 6
0 1 1 1 7
1 0 0 0 8
1 0 0 1 9
1 0 1 0 10
1 0 1 1 11
1 1 0 0 12
1 1 0 1 13
1 1 1 0 14
1 1 1 1 15

Dla wyższych wartości dziesiętnych wymagane są dodatkowe lampy lub bity, które mogą przyjmować wartość 0 lub 1. Za pomocą 8-bitowego rejestru można wyświetlać liczby do 255.


Konwersja liczby dziesiętnej na liczbę binarną:


W celu przeliczenia należy przestrzegać wartości danego bitu. Wartość dla bitu 1 wynosi 1 i zawsze podwaja się do następnego wyższego bitu.

Jeśli np. liczba 74 ma zostać zamieniona na kod binarny z 8 bitami, to jest to dość proste:

Bit 8

128

Bit 7

64

Bit 6

32

Bit 5

16

Bit 4

8

Bit 3

4

Bit 2

2

Bit 1

1

Liczba dziesiętna

?

?

?

?

?

?

?

?

74

Bit 8 o wartości 128 jest większy niż 74 i dlatego otrzymuje „0”.

Bit 7 o wartości 64 jest mniejszy niż 74 i dlatego otrzymuje „1”. Pozostała różnica wynosi 10.

Bit 6 o wartości 32 jest większy niż różnica 10 i dlatego otrzymuje „0”.

Bit 5 o wartości 16 jest większy niż różnica 10 i dlatego otrzymuje „0”.

Bit 4 o wartości 8 jest mniejszy niż 10 i otrzymuje „1”. Pozostała różnica wynosi:

Bit 3 o wartości 4 jest większy niż różnica 2 i dlatego otrzymuje „0”.

Bit 2 o wartości 2 odpowiada dokładnie różnicy 2 i dlatego otrzymuje „1”.

Ponieważ wartość różnicy względem poprzedniego bitu nie jest już dostępna, bit 1 zostaje ustawiony na „0”.

Kolejność bitów jest zatem następująca:

Bit 8

128

Bit 7

64

Bit 6

32

Bit 5

16

Bit 4

8

Bit 3

4

Bit 2

2

Bit 1

1

Liczba dziesiętna

0

1

0

0

1

0

1

0

74


Przeliczanie liczby binarnej na liczbę dziesiętną:

W celu ustalenia wartości dziesiętnej sekwencji bitów 10111010, należy dodać tylko wartości bitów z wpisem "1".

Bit 8

128

Bit 7

64

Bit 6

32

Bit 5

16

Bit 4

8

Bit 3

4

Bit 2

2

Bit 1

1

Liczba dziesiętna

1

0

1

1

1

0

1

0

?

128 + 32 + 16 + 8 + 2 = 186

Uwaga:
Rejestr 8-bitowy jest również określany jako bajty.


Obliczanie liczby binarnej


Za pomocą logicznych połączeń, komputer może teraz wykonywać zadania arytmetyczne, jak np. wykonaj 3 + 5. W celu łatwiejszego przedstawienia wystarczy 4-bitowy rejestr.

W przypadku gdy nie jest to możliwe, należy podać wartość „0”. W tym celu wartość „1” zostaje przesunięta w lewo jako przeniesienie do następnego wyższego bitu.

Oprócz dodawania, wszystkie inne wartości arytmetyczne, takie jak odejmowanie, mnożenie lub dzielenie w systemie binarnym, również działają.

Bit 4 Bit 3 Bit 2 Bit 1 Liczba dziesiętna
0 0 1 1 3
0 1 0 1 5
1 1 1   Transfer
1 0 0 0 8

Można również przekształcać litery i kolory w wartości binarne. Karta graficzna o bity 24-Bit może zatem wyświetlać do 16 777 216 różnych kolorów. Tak duży zakres kolorów określany jest również jako „True Color”.

Oznacza to, że wszystkie czynności związane z komputerem PC, jak pisanie tekstów, edycja grafiki, tworzenie tabel lub surfowanie po Internecie, opierają się na prostych binarnych operacjach komputerowych. 

Jak znaleźć odpowiedni komputer dla siebie?


Apple lub Windows?

Dla większośc i użytkowników jest od razu jasne, czy wolą używać komputera z systemem operacyjnym Windows firmy Microsoft, jak np. Windows 10, czy komputera Apple z systemem operacyjnym MacOS. 


Wybór typu komputera

Wybór komputera


Po pierwsze, należy się zastanowić, gdzie chcesz korzystać z komputera. Jeśli pracujesz wyłącznie w biurze przy biurku, komputer stacjonarny z pewnością jest lepszym wyborem. Ponieważ komputer będzie znajdował się na biurku lub pod biurkiem, przy zakupie należy pamiętać o cichej pracy wentylatora. W przeciwnym razie praca w pobliżu głośnego wentylatora może być naprawdę irytująca.

Alternatywnie dostępne są tak zwane komputery All-in-One, w których komputer i monitor tworzą jeden zespół. Oszczędza to miejsce na biurku. Ale również indywidualnie wyposażenie komputery typu barebone byłyby ciekawą alternatywą z odpowiednim potencjałem oszczędzającym miejsce.

Jeśli w pracy biurowej przewidziano różne miejsca, lepszym wyborem byłby notebook lub laptop z siecią WLAN. Należy jednak mieć świadomość, że bateria notebooka ma tylko ograniczoną żywotność. Wymiana baterii o niskiej wydajności może wtedy wiązać się z niemałym kosztem.

Jeśli komputer jest potrzebny tylko do wyszukiwania informacji z Internetu lub sprawdzania poczty elektronicznej, preferowany byłby tablet.    

 

W zależności od celu zastosowania należy wybrać odpowiedni komputer.


Wybór sprzętu komputerowego

Superszybki komputer do gier, praktyczny komputer biurowy czy coś pomiędzy?

To właśnie w tym miejscu popełnia się wiele błędów. Jeśli komputer PC jest po prostu używany do tworzenia tekstów, edytowania tabel i pisania wiadomości e-mail, niekoniecznie musi to być komputer do gier HighEnd.

Z drugiej strony, miłośnicy nowoczesnych gier online o wysokiej rozdzielczości lub symulacji rzeczywistości wirtualnej nie powinni oszczędzać w tym miejscu. Ponieważ tylko przy wystarczającej mocy obliczeniowej i wystarczających zasobach pamięci wymagane aplikacje będą działać szybko i bez zakłóceń.

Jeśli chodzi o wydajność, większość użytkowników szuka złotego środka, jeśli oprócz aplikacji biurowych mają być również wykorzystywane programy graficzne. Te komputery mają również wystarczającą ilość zasobów, aby czas wolny wykorzystać na granie w gry komputerowe.


Czy potrafisz samodzielnie złożyć własny komputer?

Oprogramowanie Security


Zasadniczo nie ma problemu, aby kupić pojedynczo poszczególne komponenty komputera, a następnie zamontować je. Takie podejście ma tę decydującą zaletę, można złożyć komputer dostosowany do indywidualnych potrzeb

Podczas montażu i późniejszego użytkowania mogą jednak pojawić się problemy z kompatybilnością poszczególnych komponentów. Można je wówczas wyeliminować jedynie dzięki pogłębionej wiedzy fachowej. Z tego powodu samodzielny montaż jest zalecany bez ograniczeń tylko dla doświadczonych pasjonatów komputerowych.

Ponadto cena zakupu wszystkich poszczególnych komponentów może być znacznie wyższa niż cena kompletnego komputera PC z podobnym wyposażeniem. Ale nawet jeśli ceny są prawie identyczne, nie należy ignorować oprogramowania, które jest często dołączane do kompletnych komputerów.

Alternatywą dla pojedynczych elementów są komputery barebone. Te „komputery prawie gotowe” zawierają obudowę, zasilacz, płytę główną oraz, w zależności od wyposażenia, procesor. Dodatkowe komponenty, takie jak dysk twardy, pamięć operacyjna lub karta graficzna mogą być wybierane indywidualnie według potrzebi montowane przez użytkownika. Ze względu na swoje niewielkie rozmiary barebone stanowią również alternatywę dla komputera stacjonarnego.

 

Sprawdź peryferia komputerów PC


Ulepszanie zamiast ponownego zakupu


Wielu użytkowników często siedzi przed monitorem i niecierpliwei czeka aż komputer w końcu się nie uruchomi, załaduje niezbędny programu lub w końcu wyświetli zaktualizowaną grafikę.

Często niekoniecznie jest to wina komputera. Raczej to stale rosnące wymagania oprogramowania, które istniejący sprzęt może spełnić jedynie w ograniczonym zakresie. Zamiast od razu kupować nowy komputer, często taniej jest zaktualizować istniejący system.

Można np. zwiększyć pamięć ram 4 GB do 8 GB ram i zainstalować szybki dysk SSD. Środki te często potrafią znacznie przyśpieszyć komputer.

Jeśli procesor jest zbyt wolny, pomocne będą zestawy aktualizacyjne. Oprócz aktualnego procesora AMD lub Intel o stale rosnącej częstotliwości taktowania w GHz, nowe płyty główne oferują często równie aktualne interfejsy, jak USB 3.0 i wbudowaną kartę graficzną. Ponadto w zestawach są zainstalowane niezbędne moduły pamięci operacyjnej o tej samej wartości.
 

Sprawdź zestawy modernizacyjne do komputera stacjonarnego


Odpowiednie akcesoria do komputera


Monitor


Najlepsza technologia nie wchodzi w grę, jeśli środowisko nie jest odpowiednie. Innymi słowy, po co naprawdę dobra karta graficzna, jeśli wyświetlacz monitora nie wyświetla wysokiej rozdzielczości? Zwłaszcza w przypadku stanowisk komputerowych, wysokiej jakości monitor z obrazem bez migotania jest gwarancją, że oczy nie są zmęczone nawet podczas długotrwałego korzystania.

Wiele kart graficznych lub adapterów umożliwia jednoczesną pracę z dwoma monitorami. Jest to niebagatelna korzyść, szczególnie w przypadku porównania treści lub gdy pracuje się jednocześnie z wieloma programami. 

Sprawdź monitory


Drukarki


Podczas gdy w biurze najczęściej stosowane są drukarki laserowe, w otoczeniu prywatnym częściej spotykane są drukarki atramentowe. Nie można jednak dać się zwieść często niskiej cenie zakupu.

Rzeczywiste koszty eksploatacji często stają się widoczne dopiero wtedy, gdy dostarczone wkłady z atramentem są puste i konieczna jest ich wymiana. Dlatego też przed zakupem drukarki należy zapoznać się z cenami kartridży.
 

Sprawdź drukarki

 
 

Wskazówka:

Jeśli drukarka atramentowa jest rzadko używana, istnieje ryzyko wyschnięcia głowicy drukującej. Efektem są wtedy jasne paski na drukowanym obrazie. Jeżeli głowica drukująca jest zintegrowana z wkładem atramentowym, należy wymienić tylko ten wkład. Jeżeli jednak głowica drukująca jest zainstalowana w drukarce na stałe, może to oznaczać konieczność jej utylizacji. Jest to spowodowane tym, że wymiana głowicy drukującej jest często droższa niż zakup nowej drukarki.

  

Najczęściej zadawane pytania dotyczące komputerów

Co oznacza termin 6 x 3,7 GHz dla procesora?

Częstotliwość taktowania procesora jest wyrażana w GHz. Im wyższa częstotliwość, tym szybszy procesor. W tym przypadku chodzi o 3,7 miliardów oscylacji na sekundę. Zwiększenie częstotliwości taktowania do powyżej 4 GHz nie jest możliwe z powodu różnych warunków technicznych. Dlatego zdecydowano się na zapakowanie kilku rdzeni procesora w CPU, który będzie mógł pracować niezależnie od siebie. W podanym przypadku procesor CPU 6 posiada rdzeni.
 

Czy można zmienić głośny wentylator zasilacza na cichy wentylator?

Ponieważ zasilacz komputera jest zasilany napięciem sieciowym, ze względów bezpieczeństwa oraz z przyczyn technicznych nie należy przeprowadzać żadnych zmian. Lepiej byłoby wymienić kompletny zasilacz PC na cichy egzemplarz. 
 

Jaka jest różnica między dyskami twardymi HDD, SSD i SSHD?

Dysk twardy (Hard Disk Drive) współpracuje z obrotowymi dyskami jako nośnikami danych. Chociaż technologia ta jest sprawdzona od dziesięcioleci, jest ona podatna na zużycie, uszkodzenia i wibracje spowodowane przez ruchome elementy mechaniczne.

Dysk SSD (Solid State Drive) nie posiada żadnych ruchomych części i przechowuje wszystkie dane w nieulotnej pamięci. To sprawia, że te napędy są bardzo wytrzymałe mechanicznie i umożliwia szybki dostęp. Wielu użytkowników korzysta z dysków SSD, dzięki czemu komputery uruchamiają się szybciej. Aby zaoszczędzić miejsce na dysku SSD, są one często używane w połączeniu z istniejącymi dyskami twardymi. Mniej potrzebne dane są następnie zapisywane na dysku twardym.  

Dysk SSHD (Solid State Hybrid Drive) łączy w jednym urządzeniu szybki czas dostępu dysku SSD i niedrogie opcje przechowywania dysku twardego.

 

Materiały biurowe - wszystko, czego potrzebujesz w biurze


Meble biurowe - pierwsze wrażenie jest decydujące

Biuro jest wizytówką Twojej firmy dla odwiedzających klientów i gości. Dlatego wielu właścicieli firm słusznie zwraca szczególną uwagę na wyposażenie tej przestrzeni.

Zaczyna się to już od wyposażenia biura. Meble biurowe, takie jak szafy, biurka lub kontenery ruchome, muszą być praktycznie uporządkowane i wielofunkcyjne. Decydujący jest jednak również wygląd zewnętrzny mebli, który odgrywa ważną rolę w postrzeganiu firmy.

Ale to nie wszystko. Twoi pracownicy również korzystają z jasnej i przyjaznej atmosfery w biurze. W połączeniu z ergonomicznie zoptymalizowanymi stanowiskami, praca jest znacznie łatwiejsza i szybsza.

 

Sprawdź sprzęt biurowy

 

Ale poza wyposażeniem, urządzenia biurowe muszą być również dostosowane do zadań pracowników.


Urządzenia biurowe


Stara dobra maszyna do pisania została teraz zastąpiona przez komputer i drukarkę. Niemniej jednak, jest jeszcze wiele innych ważnych urządzeń, bez których nie może funkcjonować biuro. 


Sprawdź urządzenia biurowe i akcesoria

Archiwizacja


Informacje w biurze są przetwarzane i gromadzone, powinny być  zawsze dostępne i łatwe do odnalezienia. Z tego względu należy używać odpowiednich rozwiązań do  przechowywania i archiwizowania.


Sprawdź akceosria zapewniające utrzyamnie porządku

Materiały eksploatacyjne

Długopisy foliowe

 

Długopis, bloki do pisania i formularze muszą być w każdym biurze w zasięgu ręki. Jeśli coś jest wysyłane pocztą, wymagane są koperty listowe, torby wysyłkowe, opakowania lub taśmy klejące.


Sprawdź akcesiria do pakowania i wywsyłki

Materiały do prezentacji


Szczególnie w przypadku prezentacji niezbędny jest profesjonalny wygląd. Tablice moderacjyjne, flipcharty lub tablice informacyjne pomagają w przejrzystej prezentacji treści.


Sprawdź pomoce do prezentacji


Podane przykłady to tylko nieliczne fragmenty z wielu dni pracy biurowej. Ale bez względu na to, jakie zadania należy wykonać w Twoim biurze, mamy niezbędne narzędzia i akcesoria, aby ułatwić Tobie i Twoim pracownikom codzienną pracę. 

 

Komputer i biuro – urządzenia biurowe i materiały eksploatacyjne &lt; &nbsp; Niezależnie od tego, czy w domu, czy w biurze, korzystanie z komputerów stało się dla wielu osób częścią codziennego życia. Komputery osobiste, notebooki lub tablety stały się niezbędnym elementem w każdej frim...
  • Ponad 750 000 produktów
  • Konto handlowe
  • Wyceny RFQ i BOM
  • Wsparcie techniczne
  • Zlecenia terminowe
Pomoc
  • Zamówienia
  • Dostawa
  • Faktury
  • 20 dni na zwrot towaru
  • Regulamin
O nas
  • YOUR SOURCING PLATFORM
  • Dlaczego Conrad
  • Kariera
  • Usługi i funkcjonalności
  • Nasze marki własne
Usługi Conrad
  • Partner w biznesie
  • Zamówienia biznesowe
  • Konto handlowe
  • Kalibracja
  • Centrum dokumentacji
Informacje 12 622 98 00

Pon-Pt godz. 8:00-17:00

[email protected]
Inne możliwości kontaktu
Formy płatności PayU Klarna
Nasze media społecznościowe
Jakość i bezpieczeństwo ISO 9001 Ecommerce Polska UPS

2020 © Conrad Electronic, sp z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

v1.9.2.1 (59b5b5fcfb-zdlbj)

Wybierz kraj

sklepu i dostawy

  • België
  • Conrad.com
  • Česká republika
  • Danmark
  • Deutschland
  • France
  • Hrvatska
  • Italia
  • Magyarország
  • Nederland
  • Österreich
  • Polska
  • Slovenija
  • Slovensko
  • Sverige
  • Schweiz